+ +3 - Porażka Rezerw z Arsenalem

DiaboLLo @19.08.2010 | Przeczytano 3367 razy

Porażka Rezerw z Arsenalem

Rezerwy Manchesteru United przegrały ze swoimi rówieśnikami z Arsenalu w drugim meczu turnieju towarzyskiego Platinum One Challenge. Mecz zakończył się wynikiem 1:2.

Niepokojący ponadto jest fakt, iż Fábio da Silva z powodu kontuzji opuścił murawę już po dwudziestu minutach meczu, kiedy to zastąpił go Marnick Vermijl. Minutę wcześniej Arsenal zdobył bramkę, gdy po faulu Woottona rzut karny wykorzystał Emmanuel Thomas.

Później świetną szansę zmarnował William Keane, który spudłował głową po kapitalnym dośrodkowaniu Toma Cleverleya. Jeszcze przed przerwą Arsenal uratował Shea, który wybronił strzał z wolnego w wykonaniu Olivera Norwooda.

Po przerwie dobrze tego dnia grający Arsenal podwyższył prowadzenie za sprawą Wellingtona Silvy, a Czerwone Diabły gola kontaktowego zdobyły w 71. minucie kiedy to do siatki trafił Federico Macheda.

Arsenal odniósł zasłużone zwycięstwo i wynik 2:1 był najmniejszym wymiarem kary dla podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera. Kapitalny mecz rozegrał Ben Amos, który kilkukrotnie ratował zespół przed utratą bramki.

Arsenal 2:1 Manchester United Bramki: Emmanuel Thomas (19., karny), Wellington Silva (51.) - Federico Macheda (71.)

United: Amos - Fábio (20. Vermijl), Wootton, Gill, Dudgeon - Brady (60. Ajose), Norwood (72. R.Brown), Eikrem, Cleverley - W.Keane, Macheda

Źródło: manusite.pl

Tagi: Arsenal, Ben Amos, Fábio da Silva, Federico Macheda, Kontuzje, Magnus Eikrem, Marnick Vermijl, Mecze towarzyskie, Nicky Ajose, Ole Gunnar Solskjær, Oliver Gill, Oliver Norwood, Porażka, Reece Brown, Rezerwy, Tom Cleverley