R E K L A M A

+ 0 - Lescott: "Nieważne kto będzie kapitanem"

Miłosz @10.10.2010 | Przeczytano 2310 razy

Lescott: "Nieważne kto będzie kapitanem"
Zdaniem Joleona Lescotta na opaskę kapitańską reprezentacji Anglii zasługuje zarówno Steven Gerrard, jak i Rio Ferdinand.

Ferdinand został mianowany kapitanem reprezentacji Anglii tuż przed mistrzostwami świata w RPA, jednak kontuzja uniemożliwiła mu występ i jego obowiązki przejął Steven Gerrard.

Na wtorkowy mecz eliminacyjny do EURO 2012 obrońca Man United ma już wrócić, dlatego teraz włoski selekcjoner musi podjąć decyzję czy zwrócić mu opaskę kapitańską.

Lescott uważa, że nie ma znaczenia który z tych dwóch zawodników wyprowadzi drużynę na murawę we wtorkowy wieczór, ponieważ obaj nadają się do tej roli.

"To nie ma znaczenia. Wszyscy jesteśmy profesjonalistami, dlatego nie ma dla nas znaczenia kto ostatecznie dostanie opaskę kapitańską. Najważniejsze są trzy punkty" - twierdzi Lescott.

"Oboje są świetnymi kapitanami. Są też doświadczonymi zawodnikami, dlatego wybór któregokolwiek nie wpłynie na grę zespołu" - dodaje zawodnik Man City.

Źródło: Sky Sports

Tagi: Joleon Lescott, Kapitanowie, Reprezentacje, Rio Ferdinand, Steven Gerrard

Komentarze (8)

Poziom: 21
dodano: 11.10.2010, 16:34, #8 Zwiń/Pokaż komentarz Grand Rahim
Nie mogę z tym Capello . Znowu zwalam całą winę na niego , ale na kogo jak to przecież on jest odpowiedzialny za sprawy reprezentacji . Takie plotki i pogłoski na pewno nie służą samym piłkarzom , ciekawe jakie stosunki są między Stevenem a Rio . mam nadzieję że dobre . Fabio powinien , jak najszybciej załatwiać takie sprawy żeby później nie dochodziło do konfliktów i kłótni w drużynie . Nie wiem czy on czeka na ostatnią chwilę , czy chce pokazać że jest ważny . Powinien wyjść z wypowiedzią , że Rio jest nadal pierwszym kapitanem a Steven jego zastępcą i nie wie czego media wpychają się na siłę w sprawy reprezentacji . A tak tworzą się domysły , kto ważniejszy , kto w formie itd.

Apeluje już teraz bezpośrednio do Królowej Elżbiety : Proszę zwolnić Fabio Capello z roli selekcjonera reprezentacji narodowej w trybie natychmiastowym .
Poziom: 21
dodano: 11.10.2010, 15:39, #7 Zwiń/Pokaż komentarz HokusPokus
Niech Capello odda Ferdinandowi opaskę !
Poziom: 21
dodano: 11.10.2010, 12:29, #6 Zwiń/Pokaż komentarz nani17mufc
Nie potrzebna jest opaska by być liderem drużyny
Poziom: 48
dodano: 11.10.2010, 09:38, #5 Zwiń/Pokaż komentarz ozgur
Kapitanem i tak nie będzie jedna osoba i to jest pewne lecz kilka, a tylko jedna otrzyma opaskę kapitańską i tutaj zaczyna się cały problem, gdyż każdy by chciał takie wyróżnienie, a jest ono tylko jedno. Jednak nie ma co się bić o kawałek szmatki, bo szata nie zdobi człowieka tylko to jakim się jest i co się od siebie starać dać innym.
Poziom: 28
dodano: 10.10.2010, 22:31, #4 Zwiń/Pokaż komentarz Hergreaves4
Opaska to tylko opaska w szatani może rządzić ktoś inny jak chociażby ma to miejsce w United.
Poziom: 22
dodano: 10.10.2010, 22:05, #3 Zwiń/Pokaż komentarz wojt91
Tia.. nie ważne kto będzie trenerem ważne że będziemy wygraywać, nie ważne kto zagra w ataku, ważne żebyśmy strzelali gole, nie ważne kto zagra na bramce, ważne że nie puści szmaty, nie ważne kto zagra na stoperze, ważne żeby piła go nie przeskoczyła,
I w ten sposób "Nie ważne" staje się "Ważne"
Ale czy to ważne?
Poziom: 48
dodano: 10.10.2010, 21:57, #2 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
No w sumie tak... w reprezentacji anglii jest kilku ludzi którzy mogą spokojnie nosić opaske kapitańską.
Ale to już sprawa Capello. pozdr.
Poziom: 25
dodano: 10.10.2010, 21:57, #1 Zwiń/Pokaż komentarz MaGiK1990
No ma rację. Nie ważne kto będzie kapitanem. Ważne, by poprowadził Reprezentację Anglii do zwycięstwa, ale fajnie by było, jakby to właśnie Rio nosił opaskę kapitana.

Komentarze (8)