+ +1 - Pewne zwycięstwo Rezerw nad Boltonem

10rooney10 @02.11.2010 | Przeczytano 2341 razy

Pewne zwycięstwo Rezerw nad Boltonem

Rezerwy Manchesteru United po ponad miesięcznej przerwie wróciły do rozgrywek i w swoim pierwszym meczu pokonali Bolton Wanderers 3:1 (1:1).

Bramki na wagę trzech punktów dla broniących tytułu podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera zdobyli William Keane, Cameron Stewart i Tom Thorpe.

Mecz rozpoczął się lepiej dla gospodarzy z Wanderers, którzy objęli prowadzenie w 13. minucie po strzale Adama Blakemana. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził jednak niezawodny William Keane, popisując się skuteczną główką.

W drugiej połowie Czerwone Diabły zdecydowanie przeważały czego efektem były bramki zdobyte przez Camerona Stewarta i Toma Thorpe'a. Warto zauważyć, że Bolton zagrał w bardzo mocnym składzie i zwycięstwo tym bardziej cieszy.

Szkoleniowiec Rezerw Boltonu miał bowiem kilku zawodników z pierwszego zespołu do dyspozycji, w wyjściowym składzie zagrali między innymi Alonso, Ricketts, Cohen, Rodrigo, Davies, Blake i Klasnić.

Dla Rezerw United to był ósmy mecz w tym sezonie licząc spotkania pucharowe i jak na razie odnieśli siedem zwycięstw i jeden remis.

Bolton Wanderers - Manchester United 1:3 (1:1) Bramki: Adam Blakeman (13.) - William Keane (37.), Cameron Stewart (69.), Tom Thorpe (76.)

Bolton Wanderers:
Bogdan - Connolly, Alonso, Bennett, Ricketts (13.Eckersley) - Cohen, Rodrigo, M.Davies, Blake (71. Sheridan) - Klasnić (71. Eaves), Blakeman.
Rezerwa: Lynch, McGeechan.

Manchester United:
Devlin - R.Brown,, Thorpe, Wootton, De Laet - Vermijl, Tunnicliffe, Pogba, Brady (55. M.Keane) - Stewart, W.Keane
Rezerwa: Coll, Fornasier, Ekangamene, Lingard

Tagi: Bolton Wanderers, Cameron Stewart, Ole Gunnar Solskjær, Relacje z meczów, Rezerwy, Tom Thorpe, William Keane, Zwycięstwo