+ 0 - Hernández zadowolony z gola

Mictlan @01.01.2011 | Przeczytano 3240 razy

Hernández zadowolony z gola
Napastnik Manchesteru United, Javier Hernández jest bardzo zadowolony z faktu, że udało mu się zdobyć gola na wagę trzech punktów.

Chicharito wszedł z ławki po przerwie i swoim trafieniem w 75. minucie zagwarantował drużynie zwycięstwo i pozycje lidera w tabeli Premier League.

"Pamiętam, że byłem w pobliżu bramkarza. Wazza dośrodkował piłkę, a ja skierowałem ją do bramki. Byłem bardzo szczęśliwy celebrować gola przed naszymi wspaniałymi kibicami" - powiedział Javier Hernández.

"To było coś nowego, jednak jestem bardzo szczęśliwy. To były najlepsze święta - spędziłem je z rodziną i gram w Manchesterze United. Teraz najważniejsze to zdobyć 3 punkty przeciwko Stoke."

dodano: 02.01.2011, 13:04, #27 Zwiń/Pokaż komentarz Davids
To jego debiutancki sezon w naszych barwach a już ma 8 bramek.
Myślę że wiecej strzeli niż Berba w pierwszym swoim sezonie w naszych barwach.
Poziom: 21
dodano: 02.01.2011, 12:34, #26 Zwiń/Pokaż komentarz Adamyo
No zakup Javiera to bez wątpienia jeden z najlepszych ruchów transferowych Fergiego. A poczekajmy jeszcze kilka lat Chicha może być drugim Solskjearem czemu jak na razie zaprzecza.
Poziom: 21
dodano: 02.01.2011, 11:39, #25 Zwiń/Pokaż komentarz Podstawek
A ja jestem zadowolony z tego, że to my kupiliśmy Hernandeza !!! :) Jest świetny i na pewno będzie wielkim piłkarzem ! Chciałbym aby w meczu ze Stoke zagrał od początku i może tak właśnie będzie ponieważ Rooney jest teraz kontuzjowany !!! Będzie pożytek z tego chłopaka :):)
Poziom: 31
dodano: 02.01.2011, 00:05, #24 Zwiń/Pokaż komentarz solit
Hernandez potrzebuje więcej szans. Mam nadzieję, że stworzy kiedyś super duet z Rooneyem..
Poziom: 21
dodano: 01.01.2011, 23:09, #23 Zwiń/Pokaż komentarz RedDiabełek
Dać go na stoke.. 2 bramy im już wbił.. może ma patent jak park na arsenal?? co do stoke pilnować tuncaya bo znowu nam zaj[...]e z dystansu !
Poziom: 48
dodano: 01.01.2011, 23:01, #22 Zwiń/Pokaż komentarz ozgur
Po jego grze było widać, że kac go nie dotknął po wczorajszej imprezie. Świetnie się zaprezentował i udokumentował ten występ zdobyciem bramki.

Jak widać Tequila lepsza od czystej :P
Poziom: 21
dodano: 01.01.2011, 22:51, #21 Zwiń/Pokaż komentarz Makomen
wielkifanMU

Ruud to była maszyna do zdobywania goli. 150 bramek w 5 sezonów mówi same za siebie.
Ole to taki joker, który zawsze jak wchodził ratował nam [***]sko.

Wiem, Michael Owen - to jest to! Jeśli chodzi o styl i umiejętnośc wykonczania akcji to Chicharito to klon Anglika. W kwestii jokera to podobny do Solskjear'a. Mam nadzieję, że można będzie Meksykanina porównywac jeszcze do właśnie Ruuda pod względem liczby bramek. ;)
Poziom: 21
dodano: 01.01.2011, 22:46, #20 Zwiń/Pokaż komentarz Lex Fox
chłopak jest genialny. w 100% godny następca Solskjaer'a. brakowało nam kogoś takiego. potrafi wejść, strzelić "z niczego" i zapewnić 3 punkty. uwielbiam go. ;)
Poziom: 41
dodano: 01.01.2011, 22:30, #19 Zwiń/Pokaż komentarz wielkifanMU (1/3)

sclorrer napisał:

stworzyć najlepszy duet napastników w Europie wraz z Welbeckiem.

ajjj, to by było coś wspaniałego.
Para napastników: Hernandez, Welbeck.
Brzmi zabójczo, mam nadzieję, że dożyjemy do tego czasu lol :)

Makomen napisał:

Koleś to typowy lis pola karnego. Prawdziwy łowca goli. Joker. Nie bez powodów jest porównywany do Solskjeara.

:) Mi z deka przypomina Van Nisterlooya z najlepszych lat w United. Może Meksykanin jest trochę słabszy fizycznie, ale ten talent do strzelania goli ma taki sam.

dodano: 01.01.2011, 21:52, #17 Zwiń/Pokaż komentarz Arkinho

Chłopak rozwija się niesamowicie, i jeśli nie spuści z tonu, to za kilka lat może rządzić w ataku United, i stworzyć najlepszy duet napastników w Europie wraz z Welbeckiem.

Czemu nie uwzględniasz Rooneya? Facet ma przed sobą jeszcze przynajmniej 7-8 lat gry na najwyższym poziomie. Myślę, że on o miejsce w składzie martwić się nie musi, i słusznie zresztą.
Poziom: 21
dodano: 01.01.2011, 21:26, #16 Zwiń/Pokaż komentarz Oskar0010
hernandez ządzi i tyle! Dodano: 01 stycznia 2011 roku, 21:26hernandez ządzi i tyle!
Poziom: 23
dodano: 01.01.2011, 20:55, #15 Zwiń/Pokaż komentarz Matheo7
Wspaniały napastnik, mający ogromne pojęcie o tym co robi. Już nie po raz pierwszy ratuje United przed kolejnym remisem. Chicharito to chyba najlepiej czujący się na obcym terenie piłkarz Manchesteru United.
To on już dwukrotnie dawał nam 3 punkty na wyjazdach, szkoda że tylko on był do tego zdatny.

Meksykanin jest idealnym jokerem, spisuje się w tej roli znakomicie. Jego transfer to strzał w 10 Fergusona.

Zwycięski gol przeciwko West Bromwich to już jego 8 w tym sezonie, coś czuję, że bariera 20 trafień pęknie, a już na pewno 15. Tego mu życzę.
Poziom: 21
dodano: 01.01.2011, 20:50, #14 Zwiń/Pokaż komentarz eit
Ale po prawdzie, to nikt go nie krył i nie miał innego wyjścia, jak tylko strzelić bramkę.
Poziom: 21
dodano: 01.01.2011, 20:46, #13 Zwiń/Pokaż komentarz lukasz_17
Bardzo fajnie że mamy takiego jokera jeszcze do tego rooney strzelił super
ps: na ile wypadnie rooney??? Ta jego kontuzja może być groźna, ale to chyba nie ta kostka co ostatnio bo tam chyba była prawa a teraz jest lewa:)
dodano: 01.01.2011, 19:44, #10 Zwiń/Pokaż komentarz Makomen
Ok. 15 bramek bite na ten sezon u Hernandeza.

Co do jego bramki to bramka jak bramka. Nie ważne jaka, ważne, że dająca nam 3 pkt.
Poziom: 21
dodano: 01.01.2011, 19:43, #9 Zwiń/Pokaż komentarz Pawulon415
Jeżeli jeszcze Rooney się odblokował to mamy MEGA Trio, które podbije całą europę :)
Poziom: 28
dodano: 01.01.2011, 19:35, #8 Zwiń/Pokaż komentarz Hergreaves4
Wywiązał się Cicha w 100% ze swojego zadania bo jako typowy snajper ma strzelać i nic więcej.
Brawo joker jak w mordę strzelił takich tu potrzeba.
Poziom: 25
dodano: 01.01.2011, 19:32, #7 Zwiń/Pokaż komentarz MaGiK1990
Super, że udało mu się strzelić drugą bramkę. Wiem, że będzie ich więcej.
Poziom: 24
dodano: 01.01.2011, 19:29, #6 Zwiń/Pokaż komentarz jakubek722
Jeżeli Roo znowu załapie kontuzje, to musi grać Hernandez, ma już 8 bramek i na tym się nie skończy;)
Poziom: 21
dodano: 01.01.2011, 19:22, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Maxi06
Trudno, aby nie był, przynajmniej zapewnił nam zwycięstwo wyjazdowe, na które tak długo czekaliśmy. Chicharito już nie raz ratował na 3 pkt i mam nadzieje, że nadal będzie się tak dziać.

Dobrze, że zmienił Berbatova i po 14 minutach trafił do bramki. Strzelił już 8 bramek, a do Berby mu jeszcze 7, czyli jeszcze cała połowa prawie. Jak na niego ten sezon może zakończyć strzeleniem powyżej 10 bramek, więcej chyba rady nie da, no może jedynie, jak będzie regularnie od pierwszych minut grał, to tak, ale jak będzie ciągle prawie z ławki wchodził to większych szans raczej nie ma, ale życzę mu jak najlepszego rezultatu. :)
Poziom: 21
dodano: 01.01.2011, 19:19, #4 Zwiń/Pokaż komentarz łosiu.15
taa. Javier jest dobry;p niski ale skoczny chlopak;d
Poziom: 21
dodano: 01.01.2011, 19:08, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Mateusz0718
Hernandez to w tym sezonie taki nasz Joker wchodzi i dobija rywali lub po prostu wchodzi i zapewnia nam najczęściej w ostatnich minutach 3 punkty.

To jest nasza przyszłość. Więc oby tak dalej panie Hernandez i oby jak najwięcej szans w pierwszej jedenastce :)
Poziom: 21
dodano: 01.01.2011, 19:08, #2 Zwiń/Pokaż komentarz sclorrer
Chicarito już nie pierwszy raz ratuje Nam w tym sezonie [***]sko, i mam nadzieję, że jeszcze nie raz uratuje :)

Chłopak już ma 8 goli na koncie, i myślę, że w tym sezonie 12-13 goli jest w jego zasięgu, czyli coś, czego nikt się nie spodziewał.

Wróżę mu świetlaną przyszłość na Old Trafford :)