+ 0 - Video z meczu Chelsea - Manchester United

10rooney10 @01.03.2011 | Przeczytano 4413 razy

Video z meczu Chelsea - Manchester United
Manchester United doznał drugiej porażki w obecnym sezonie Premier League. Dzisiejszego wieczoru podopieczni Sir Aleksa Fergusona przegrali z Chelsea 1:2.

W pierwszej połowie bramkę dla United, jak się później okazało jedyną, strzelił Wayne Rooney.

W drugiej połowie gospodarze wyrównali za sprawą Davida Luiza, a w 78. minucie drugą bramkę dla "The Blues" zdobył Frank Lampard, pewnie wykonując rzut karny.

dodano: 02.03.2011, 11:18, #9 Zwiń/Pokaż komentarz Czerwony Diabeł :D
karny z kapelusza.Poprzednim razem poleglismy po Golach Terrego i Drogby. Terry faulowal, Droga byl na spalonym. Nic nowego.:)
Poziom: 48
dodano: 02.03.2011, 10:26, #8 Zwiń/Pokaż komentarz ozgur
To spotkanie to śmiech na sali i nawet tego video nie chcę oglądać.

Karny bardzo kontrowersyjny. Faule Luiza bez konsekwencji.
Szkoda gadać co ten sędzia nawymyślał.

Pytam się, gdzie jest Hołek? Dawać Webba! Tylko on panuje nad wszystkim w takich meczach!
Poziom: 28
dodano: 02.03.2011, 08:45, #7 Zwiń/Pokaż komentarz Hergreaves4
"Zapomniał wół jak koźlęciem był"

To zdanie w pełni oddaje zaślepienie fanów Chelsea, którzy płakali po niesprawiedliwym niepodyktowaniu karnych w ich meczu z Barcą kilka lat temu w 1/2 LM a teraz cieszą się z karnego z kapelusza.
dodano: 02.03.2011, 00:06, #4 Zwiń/Pokaż komentarz ilan
Powiem jedno Vida dziękuje, że nie było 4:1... a czerwona kartka to nie potrzebna była, ale nerwy mu puscily... szkoda... Co do karnego to niby byl, niby nie, raczej jestem na nie bo to jest przeciez liga angielska. Każdy, który usłyszy Premier Ligue powinien kojarzyć takie hasła jak: TWARDA GRA, walecznosc, gra do ostatniego gwizdka... Edytowano: 02 marca 2011 roku, 00:09 Edytowano: 02 marca 2011 roku, 00:12
Poziom: 21
dodano: 01.03.2011, 23:59, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Baggio123

eit napisał:

Jaki karny?! Mówcie co chcecie, ale to jest jedna z najbardziej kapeluszowatych jedenastek, jakie widziałem.

Ten karny to k[...]a śmiech na sali po prostu.
Może ten sędzia jest niepełnosprytny?
Coś ma pod kapeluszem nie tak,juz zrobił z siebie sławnego kretyna.
Będą mówić o nim w całej Anglii.
Poziom: 21
dodano: 01.03.2011, 23:42, #2 Zwiń/Pokaż komentarz eit
Poziom: 21
dodano: 01.03.2011, 23:38, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Pawlo.ManUtd
Nie wiem jak ślepi są fani innych drużyn, że widzą faul na Zirkovie. Tutaj żadnego kontaktu nie było, a co powiedzieć, że to było w Premier League i że za takie coś dytkuje się rzuty karne.