R E K L A M A

+ +2 - Od S do O

Szymcio @10.03.2011 | Przeczytano 6255 razy

Od S do O
21 marca zwykle kojarzy się z pierwszym dniem wiosny. I dobrze! To moment w którym uczniowie szkół wszelakich „mają prawo" czmychnąć ze swych szkół i udać się na zasłużone wagary. 21 marca 2011 roku jest jednak dla mnie dniem szczególnym. Po trzech latach bytowania na manusite postanowiłem tę stronę opuścić.

Nie była to łatwa decyzja. Dzięki „MS" miałem okazję poznać mnóstwo wspaniałych ludzi z którymi mogłem podyskutować na rozmaite tematy. Nie tylko te dotyczące United. Niemal każdy użytkownik z którym rozmawiałem wnosił od siebie coś, obok czego nie sposób przejść obojętnie. Oczywiste jest, że nie z każdym się zgadzałem. Dzięki temu mogłem poszerzać swoje horyzonty, obserwować reakcje innych osób będących fanami Manchesteru.

Nie byłem tutaj najgrzeczniejszy. Wielokrotnie uczestniczyłem w dyskusjach, które przeradzały się w kłótnie. Bezsensowne, pozbawione sensu… Zadawałem sobie często pytanie – po cóż mi to? W imię czego piszę komentarze, które nie przekonają do moich racji strony przeciwnej? Ile godzin spędziłem na bezlitosnej walce na argumenty - tego prawdopodobnie nikt nie zdoła zliczyć.

Mimo, iż straciłem na tejże diabelskiej stronie więcej nerwów niż podczas meczów United będę wspominał ją miło. Właśnie dzięki niej miałem możliwość opisywać swoje odczucia po kolejnych porażkach, remisach i zwycięstwach ukochanej drużyny. Niewątpliwie będzie mi brakowało uczucia „szybko na manusite" po kolejnym spotkaniu, ale każda decyzja ma jednak swoje pozytywne strony.

Nie sposób wymienić wszystkich osób, dzięki którym wchodzenie na „MS" było dla mnie przyjemnością. Multum ciekawych, niejednokrotnie charyzmatycznych postaci potrafiących jednym zdaniem określić to, czego ja nie potrafiłem stwierdzić dziesięcioma. Mimo to każdy z dwóch tysięcy siedmiuset osiemdziesięciu pięciu komentarzy zawierał moje własne myśli i tego nikt mi nie odbierze. To moja duma, na którą po latach będę spoglądać z radością. W końcu stworzyłem ułamek historii manusite.pl – najprężniej działającego serwisu o Manchesterze United w Polsce.

Gdybym miał okazję spotkać osoby z którymi wielokroć się nie zgadzałem – na pewno przybiłbym z nimi piątkę. Nie musi bowiem być tak, że gdy kogoś się nie trawi, to jednocześnie się go nie szanuje. Każdy przebywający na „MS" wie z kim wielokrotnie miałem zatargi. Czy to powód do noszenia w sobie złości? Myślę, że nie. Nie chcę tutaj wychodzić na hipokrytę, bo ileż razy powtarzałem, że nie cierpię pewnych osób… Ale gdy podejmuje się decyzję o opuszczeniu „czerwonego przybytku rozpusty" jak zwykłem nazywać tę stronę, należy w pewnych kwestiach absolutnie odpuścić. Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich, którym kiedykolwiek zalazłem za skórę. Raczcie wybaczyć.

Ci którzy byli tutaj ze mną na dobre i złe… Fajna ekipa. Wiadomości na PW, na GG, SMS-y, telefony, maile… Pozwalam sobie mieć nadzieję, iż nasz kontakt się nie urwie. Szkoda by było. Tyle bowiem jeszcze przed nami, tyleż do omówienia. I oby to były w zdecydowanej większości przyjemne momenty.

Wszystkim i każdemu z osobna dziękuję Za dyskusje, wymiany poglądów, podnoszenie ciśnienia i wzniecanie uśmiechu na mych wąskich wargach. Tak, wiem, patos w moim pożegnaniu płynie gęsto, niczym w amerykańskich filmach katastroficznych, ale nie mogłem się bez niego obejść.

Żywię głęboką nadzieję, że dopiero przed Wami istny rozkwit tej strony. Bez „sezonowców", „rooneyowców", „berbatowców" (hłe, hłe, hłe) i tak dalej. No cóż…

MUFC!

Źródło: własne

Tagi: Manchester United

Komentarze (79)

Poziom: 48
dodano: 22.03.2011, 21:47, #79 Zwiń/Pokaż komentarz ozgur
Szymcio jakby nie patrzeć to byłeś ciekawą postacią trzy lata temu, a nawet dwa lata temu, a później przykro mi to mówić, ale soda była za duża i Cię zmieniła na osobę wolącą zaczepiać i prowokować do rozmów niepotrzebnych i dość kompromitujących Twoją osobę.
Z czasem było coraz gorzej i straciłeś posłuch.
W redakcji też Twoje felietony często było wyśmiewane i ewidentnie dawano Ci znaki byś nie męczył oczu.

Twoje odejście to cios choć i w pewnym sensie frajerstwo, bo tylko ciul nie potrafi się podnieść po ciosie. Myślałem, że po burzy wyjdzie u Ciebie słońce, ale widać wolałeś się ukryć w piwnicy niż przetrzymać deszcz pod parasolką.

ja nie będę Cię zbytnio oceniał, bo sam nie jestem wybitny i sam dobrze o tym wiesz jak i każdy inny. Też wiele nieprzyjemnych słów o sobie usłyszałem, ale to była dla mnie motywacja i dziś to widać po ilości i jakości, którą wciąż dzięki krytyce doskonalę.

Poddałeś się to żegnaj.
To nie w stylu Czerwonego Diabła!
Poziom: 21
dodano: 22.03.2011, 15:33, #78 Zwiń/Pokaż komentarz Baggio123
Zaraz się rozpłaczę,wzruszyłem się:(
Szymcio!!!Kocham Cię!!!

Dodano: 22 marca 2011 roku, 15:32

I proszę o drogą redakcję by nie usuwała tego komentarza po raz drugi;) z góry bardzo dziękuję;)
i jest mi smutno;( Dodano: 22 marca 2011 roku, 15:48Chyba za dużo od siebie wymagacie.
Wielkie pożegnanie sobie robicie,sami sobie.
To że komentowałeś to gratulacje ,ale nie rób z tego wielkiego halo.
Stevenson pozdrawia wszystkich co go plusowali,ludzie zejdzie na ziemie.
Nie jesteście pępkiem świata.
Niektórzy ludzie myślą że są ponad kimś, tylko wtedy są niestety nikim...
Poziom: 48
dodano: 22.03.2011, 13:47, #77 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
maik-jak to co zrobimy to co fani Nirvany zbiorowe samobójstwo xD żart.

Dwie ikony jednego dnia ehhhh.........
Poziom: 33
dodano: 22.03.2011, 07:35, #76 Zwiń/Pokaż komentarz maik
Nie no "super" teraz jeszcze Stevenson odchodzi.
I co my teraz zrobimy...:(
Poziom: 48
dodano: 22.03.2011, 02:35, #75 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Dwie ikony odeszły jednego dnia co tu dużo gadać pozostawili po sobie wielką pustkę...ja jednak mam nadzieję że kiedyś do nas wrócą...nie ma was chłopaki pare godzin a ja już i nie tylko ja tęsknimy za wami obyśmy się jeszcze kiedyś spotkali na tej stronie ...trzymajcie się chłopaki...pozdr.

Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 23:47, #74 Zwiń/Pokaż komentarz DonGonzo
Jednak przyszedł ten czas, że ktoś odpuścił...Może to i dobrze, może nie, sam nie wiem... Na stronie jestem krótko, ale komentarze Stevensona i Szymcia analizowałem już od jakiegoś czasu. Trzymajcie się, może kiedyś wrócicie ;).

P.S. Będzie mi brakowało tych kłótni, bezsensownych ale jednak :). Ech...

United! Dodano: 21 marca 2011 roku, 23:49Pozdro Wam...
Poziom: 22
dodano: 21.03.2011, 23:24, #73 Zwiń/Pokaż komentarz Ita 15

Stevenson napisał:

dziś razem z szymonem, kończę swoją przygodę z manusite. ta strona była ważną częścią mojego 'kibicowskiego' życia. jednak wszystko ma swój początek i swój koniec. mój nadchodzi dzisiaj, po 1597 dniach.
trzymajcie się ciepło i pamiętajcie, że czerwony manchester nazywa się UNITED!

cya!


Niech to, dwaj świetni komentatorzy i nie tylko opuszczają naszą ukochaną stronę :(

Ja niestety styczności miałam z wami mało, lecz zawsze z przyjemnością czytałam to, co macie do powiedzenia i często też, ale nie zawsze, zgadzałam się z waszymi opiniami.

Te ciągłe kłótnie na manusite zbierają swoje żniwo i to było do przewidzenia...mam nadzieję, że wreszcie się zakończą te bezsensowne spory o pietruszkę.

Stevenson i Szymcio, dziękuję wam za to jak pisaliście i o czym, dziękuję też za to że od początku mojej drogi na tej stronie mogłam przyglądać się waszym komentarzom i uczyć się od was ;)

Życzę wam wszystkiego co najlepsze z całego serca i mam nadzieję, że jeszcze wrócicie na tą stronę...gdzie będzie znów będzie panowała rodzinna atmosfera :)

Żegnam panowie (mam nadzieję, że na krótko) :*
Poziom: 25
dodano: 21.03.2011, 23:02, #72 Zwiń/Pokaż komentarz Stevenson
zacznę od tego, że fenomenalnym potwierdzeniem tego wszystkiego, co napisał w swoim 'od s do o' szymcio, jest wasza żałosna kłótnia w komentarzach. pytacie dlaczego, a odpowiedź macie pod nosem. kibicowanie powinno cechować się jednością, wspólną podniosłą atmosferą po zwycięstwie i podnoszeniem na duchu po porażce. na tej stronie brakowało tego już od dawna. do tego dochodziły ciągłe kłótnie o piłkarzy naszego zespołu. o teveza, o ronaldo, o rooneya czy o berbatova. apogeum wszystkiego był mecz z balckburn w którym to berbatov strzelił 5 goli... człowiek spokojnie wchodzi na ms i czyta, że gole te są takie siakie i owakie. mnie poniosło i miałem już tego serdecznie dość. napisałem wtedy bardzo dobitnie o paru osobach i o tym co o nich myślę (dodam, że nic w tej kwestii się nie zmieniło). na końcu wypowiedzi napisałem, że proszę o bana i go otrzymałem. później pisał do mnie esy szymon i przekonywał bym wrócił na stronę i byśmy odeszli w innym stylu. z racji tego, że szymon jest na tej stronie kimś z kim zawsze dobrze mi się rozmawiało i kogo podziwiałem za to jakim jest człowiekiem i w jaki sposób potrafi ubrać w słowa to co czuje, zgodziłem się na jego prośbę. on wywalczył dla mnie powrót na stronę, a ja 'pocierpiałem' jeszcze te kilka tygodni na ms.
dziś przyszedł ten dzień. kiedy zadzwonił do mnie szymon i powiedział, że tekst już się ukazał na stronie, byłem nieco zszokowany i ogarnęły mnie mieszane uczucia. z jednej strony - coś się kończy. z drugiej - człowiek w życiu musi być egoistą i musi robić to co dla niego najlepsze. kiedy dzisiaj z nim rozmawiałem, doszliśmy do identycznych wniosków. stracisliśmy radość wchodzenia na ms już jakiś czas temu. teraz stało się to jakby przyzwyczajeniem. niestety do naszej 'rutyny' wpadły także kłótnie, ciągłe, uporczywe i nie mające nic na celu. kłóciliśmy się wciąż z tymi samymi osobami i obie strony po tej wymianie ciosów czuły złość i frustracje. nie potrafiliśmy się dogadać. na stronie zaczęło się faworyzowanie i gnojenie graczy united. nasi piłkarze, poprzez niektórych wypowiedzi, zaczęli być 'drewnem', 'kulawym psem', o wulgaryzmach już nie wspominając. to przestało być to samo manusite, jak to na którym rejestrowałem się lata temu.
szymcio nie chciał, mimo wszystko, wymieniać w swojej pracy nikogo bezpośrednio. ja jednak, nie jestem szymcio i pragnę wymienić wszystkich, którzy moim skomnym zdaniem są prawdziwym sercem tej strony. zacznę od ludzi takich jak MUpaul, lukifanmanutd (mam nadzieję, że niczego nie przekręciłem), Neon, bob-sley, viroos, Masło, Toporminator, eit czy czerwona strona. każdy z was jest kozakiem z którym warto zamienić parę zdań. nie z każdym z was miałem najlepsze relację, ale potrafię docenić innych, jeśli jest ich za co szanować czy podziwiać. na koniec pompatycznie i poniekąd metaforycznie pragnę pożegnać szymona. był najlepszy z najlepszych, niektórzy nie potrafili tego docenić i jak to polak ma w swojej naturze, gnoili go za to, że jest dobry. cieszę się, że w końcu przejrzał na oczy i zrobił to co zrobił. o szymonie można by jeszcze trochę napisać, tylko nie ma sensu. ludzie którzy byli na tej stronie przez dłuższy czas mają o nim swoje zdanie. nie będę nikogo do niczego już przekonywał. mam już tego dość.
dziś razem z szymonem, kończę swoją przygodę z manusite. ta strona była ważną częścią mojego 'kibicowskiego' życia. jednak wszystko ma swój początek i swój koniec. mój nadchodzi dzisiaj, po 1597 dniach.
trzymajcie się ciepło i pamiętajcie, że czerwony manchester nazywa się UNITED!

cya!
Poziom: 30
dodano: 21.03.2011, 20:43, #71 Zwiń/Pokaż komentarz lukimanutdfan
Pomimo, że często z Szymkiem miałem różne zdania na dany temat to zawsze rozmowy z nim były ciekawe. Szkoda, ze dochodzi bo to niewątpliwie jest strata. Pozostaje wierzyć, że będzie "wpadał" w odwiedziny.
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 20:41, #70 Zwiń/Pokaż komentarz Lucyferdek
Najlepsze ostatnie zdanie =D
Poziom: 23
dodano: 21.03.2011, 20:28, #69 Zwiń/Pokaż komentarz Matheo7
Pomimo iż z Szymciem nigdy nie rozmawiałem nawet na PW, zawsze go ceniłem i cenić będę za to, że piszę bardzo mądrzę, a także ma swoje zdanie, a żeby je zmienić naprawdę trzeba mieć niezbite dowody. :)
Szkoda, że postanowiłeś opuścić manusite, ale to już Twoja decyzja i należy ją uszanować. Powodzenia w życiu prywatnym. I jeszcze raz dzięki!
Poziom: 33
dodano: 21.03.2011, 20:19, #68 Zwiń/Pokaż komentarz maik
Dziękuję Szymcio za wszystko.

Kurcze jak tak patrzę to aż by sie wzruszyć mozna było. Jak wszyscy tutaj zżyli sie z Szymciem. Prawie nikt go osobiście nie znał , a będzie tęsknił jak za najlepszym kumplem. To jest właśnie siła tej stronki , ona jednoczy ludzi i to jest wspaniałe.

RULE SZYMCIO !
RULE UNITED !
Poziom: 41
dodano: 21.03.2011, 20:10, #67 Zwiń/Pokaż komentarz wielkifanMU (1/3)

bob-sley napisał:

a po odejściu kogo i dlaczego rozwinął się Nani a pozyskany został jako kto obrońca czy jako prawoskrzydłowy?
lekko cofnięty, środkowo-skrzydłowo, defensywny napastnik hahaha. nara Edytowano: 21 marca 2011 roku, 20:11
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 20:04, #66 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley
Wielkifan

nie dziś! ale obiecuje jutro dodam to do każdego newsa i dodatkowo wysle ci to na gg i prv

a po odejściu kogo i dlaczego rozwinął się Nani a pozyskany został jako kto obrońca czy jako prawoskrzydłowy?
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 20:01, #65 Zwiń/Pokaż komentarz pindol1978
Nie udzielam się często.
Ale codziennie czytam od pierwszego dnia mojego pobytu.
Pierwsze co przyszło mi do głowy , po dowiedzeniu się ... - Ja pi[...]ole.
Szymcio , od lat w czołówce na naszej stronce...
No , ale cóż . Jego decyzja.
Zawsze miło czytało mi się Twoje słowo. :)
Dziękuję. Życzę powodzenia:)

Symboliczny minus na koniec:D
hehe trzymaj się!:) Edytowano: 21 marca 2011 roku, 20:02
Poziom: 41
dodano: 21.03.2011, 19:59, #64 Zwiń/Pokaż komentarz wielkifanMU (1/3)

bob-sley napisał:

raz już kiedyś pokazywalem ile razy nani gral na lewej a ile na prawej.
przypomnij Dodano: 21 marca 2011 roku, 20:00A Nani jest nominalnym prawym pomocnikiem, bo kilka razy tam grał ?? hehe
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 19:54, #63 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley
wielkifan

raz już kiedyś pokazywalem ile razy nani gral na lewej a ile na prawej.

Idąc twoim tokiem rozumowania to pewnie świetnym środkowym jest Ryan a Fletcher świetnym prawym obrońca bo w końcu kilka razy tam grali.
Poziom: 48
dodano: 21.03.2011, 19:52, #62 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Bob/ Sley nie jestem niczyim przy[***]sem i Ciebie też i to już nie rza pozdrawiam czy jestem Twoim przy[***]sem ? hahaha Każdego tu szanuje bez wyjątku poprostu hahaha jesień rządzi? hahaha dobrze dziadku rządzi.

Cisse dzięki za miłe słowa hahaha masz racje dobrze mnie znasz.


Dinos hahaha taaa po pijaku Szymcio zaraził się miłością do City i Teveza odemnie hahaha mamy winnego.
Nie jestem Tevezovcem pisze to co myśle i tyle. Dzięki Dinos Twój komentarz mi pomógł.

Szymcio za 100 lat się napijemy...albo w piekle najlepszego piwa w piekle.A szkoda...

Pozdrawiam każdego i każdy na tej stronie jest moją osobistą ikoną i jestem waszym przy[***]sem cieszycie się?hahaha ja tak!pozdr.
Poziom: 36
dodano: 21.03.2011, 19:48, #61 Zwiń/Pokaż komentarz carisma
Szymcio od lat czytałem Twoje komentarze, może dużo nie dyskutowaliśmy, ale dzięki Ci za Twój każdy komentarz, zawsze pisałeś mądrze i szkoda, że braknie kolejnej osoby piszącej komentarze na poziomie.
Nie wiem dlaczego podjąłeś taką, a nie inna decyzje, ale gdybyś chciał nam powiedzieć to pewnie byś o tym wyżej napisał, ja sam postanowiłem mocno ograniczyć moją aktywność na tej stronce, bo krew zalew jakie tu ludzie ostatnio mają problemy, wszyscy mądrzejsi od Fergusona,ale mniejsza o to ;) po prostu jeszcze raz dzięki za to, że byłeś:)

ps. SzymcioRedLog - nie miałeś kiedyś takiego nicku ?
Poziom: 41
dodano: 21.03.2011, 19:44, #60 Zwiń/Pokaż komentarz wielkifanMU (1/3)

bob-sley napisał:

ogladales mecz z boltonem? To zauważ gdzie gral i jak pierwsza połowę Nani a gdzie i jak druga połowę. Nie podejrzewam ciebie o to że zauważyłes że w drugiej części meczu aktywny Portugalczyk gral na prawej stronie z Fabio a Valencia gral na lewej!
Ty idź spać. Oglądałeś mecze w tamtym sezonie ??, oglądałeś mecz z Wigan, papa
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 19:41, #59 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley
wielkifan

ogladales mecz z boltonem? To zauważ gdzie gral i jak pierwsza połowę Nani a gdzie i jak druga połowę. Nie podejrzewam ciebie o to że zauważyłes że w drugiej części meczu aktywny Portugalczyk gral na prawej stronie z Fabio a Valencia gral na lewej!
Poziom: 41
dodano: 21.03.2011, 19:37, #58 Zwiń/Pokaż komentarz wielkifanMU (1/3)
"Nie byłem tutaj najgrzeczniejszy. Wielokrotnie uczestniczyłem w dyskusjach, które przeradzały się w kłótnie"

Szymcio - Nie ważne jest to jaki jesteś, tylko to co MASZ W SERCU !!!
Pozdro, ziomek :) jesteś wielki :)
Poziom: 66
dodano: 21.03.2011, 19:35, #57 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
ale ja CHAMski w tym przypadku nie byłem MR cham
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 19:30, #56 Zwiń/Pokaż komentarz Cisse14

bob-sley napisał:

odpi[...]ol ty się


Bez odbioru, prezesie.
Poziom: 23
dodano: 21.03.2011, 19:29, #55 Zwiń/Pokaż komentarz SLU
Szymcio why?!:(

Uwielbiałem czytać Twoje artykuły jak i komentarze. Nie zawsze się z Tobą zgadzałem, ale tak to już w życiu jest. Dzięki za wymianę zdań ze mną i za + jakie miałem okazję dostać od Ciebie. Peace

Poziom: 27
dodano: 21.03.2011, 19:26, #54 Zwiń/Pokaż komentarz cham
Eric Djemba-Djemba) Weź nie ściągaj pięknego pożegnania ADAMA MAŁYSZA od Szaranowicza. To już są historyczne słowa zarezerwowane dla jednego wybitnego człowieka... Napisz coś od siebie, albo nie pisz wcale.
Poziom: 41
dodano: 21.03.2011, 19:22, #53 Zwiń/Pokaż komentarz wielkifanMU (1/3)

bob-sley napisał:

takiego nam trzeba bo na prawej jest valencia i nani
to są Twoje urojenia. Nani może grać i na lewej i na prawej, lol
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 19:07, #52 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley
Roo

ale jest nominalnym lewoskrzydłowym i takiego nam trzeba bo na prawej jest valencia i nani
Poziom: 66
dodano: 21.03.2011, 19:05, #51 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
dobrze,że "do zobaczenia" - musimy się trzymać kibice Man Utd !!!!!!!
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 19:02, #50 Zwiń/Pokaż komentarz 10rooney10
Bob> Young jest prawonożnym piłkarzem, więc z grą na prawym skrzydle kłopotów by nie miał na pewno...
Poziom: 28
dodano: 21.03.2011, 19:01, #49 Zwiń/Pokaż komentarz Hergreaves4
Szymcio napisał w felietonie iż jest jest zniesmaczony tymi ciągłymi kłótniami a Wy pod felietonem i tak mimo to kłócicie się o bzdety i tak w kółko trwa konkurs pt. "kto ma rację", czy na prawdę każdy musi każdemu dogryzać i każdy musi mieć swoje na wierzchu?

Cóż ja dodam tylko tyle jeszcze , że Szymcio kończy przygodę z MS jak Małysz ze skokami czyli w wielkim stylu i jak zwykle na swoim profesjonalnym szczycie w jego wypadku pisania.

Djemba Djemba

Jakbym słyszał Szaranowicza, deja vu?lol Edytowano: 21 marca 2011 roku, 19:04
Poziom: 66
dodano: 21.03.2011, 19:00, #48 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
szkoda , właśnie ten nick często był widoczny - a teraz.. "już nie będzie Szymcia na manusite, 7 newsów, 5 felietonów, 2786 komentarzy, fenomen manusite, powtarzalność przez sezony od 99 roku, codziennie siadaliśmy jak do telenoweli , żeby móc pokomentować z nim, był człowiekiem solidnym, rzetelnym, posłańcem wielkich wiadomości, był powodem ogromnej zbiorowej radości :( dał nam wiele, dał nam wiele, mam nadzieję, że tych młodych chłopaków, którzy mają aspiracje którzy czytali Szymcia że uwierzą, ze nie zmarnują tego fenomenu jakim jest manusite, dzięki Szymciowi, .. to było piękna, ale coś się zamknęło , miejmy nadziję,że będzie jakaś próba kontynuacji. Szymcia już nie będzie nigdy ale wierzmy, że coś po nim trwałego zostało. Dziękuję Ci Szymcio, dziekuję państwu do usłyszenia
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:45, #47 Zwiń/Pokaż komentarz Mateusz0718
Ehh no , ale no jakieś powody byś podał . Dziwnie teraz będzie , bo uwielbiałem czytać komentarze czy felietony twoje . No nie wiem jak to będzie , ale ja bez Manusite bym nie wytrzymał to pewna pozytywna forma uzależnienia.

Ja czekam na odwrót Szymcia decyzji.
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:45, #46 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley
cisse

win nie pije ale jd czy coco nie pogardze zresztą za swoje baluje więc odpi[...]ol ty się

Mictlan

proszę cię to ty mowiles że arsenalu dogonić nie ma szans chelsea czy że young gra na prawej ale ok twoja racja mój spokoj
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:43, #45 Zwiń/Pokaż komentarz sickboy
Szymcio

Ja cię pamiętam jeszcze sprzed dobrych kilku lat, z innej strony o United, jeśli osoba pod takim nickiem jak tutaj to byłeś oczywiście ty ;) no i oczywiście z Redloga ;) Z chęcią czytałem twoje teksty, nierzadko pełne sarkazmu. Nie znam powodów twojego odejścia ale mam nadzieje, będziesz się udzielał dalej choć w mniejszym stopniu zapewne.
Ja mimo iż nowe konto tutaj mam od niedawna, wiem ile zrobiłeś w rozwój interaktywnego kibicowania United i za to wielkie dzięki!
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:34, #44 Zwiń/Pokaż komentarz Cisse14

bob-sley napisał:

Cisse14Bob robisz z siebie takiego przy[***]sa Szymcia.


ciekawe, ja piszę sobie dla beki a Ty się poczuwasz jak Ojciec Redaktor, czerwona strona robiąc sobie jaja jest przy[***]sem kama, cham czy wielkiegofan bo ich pozdrawia... mogę być adwokatem ale z Ciebie psychoanalityk kiepski ;)

'dla beki'. Ostatnio wszystko robisz dla beki. Dziękuje za nadanie tytuły Ojca, a co do czerwonego mr.sayd, przy[***]sem nikogo raczej nie jest, potrafi pogadać z każdym, nawet z tym z kim się nie zgadza, w przeciwnieństwie do ogółu tej strony (nie pomijam siebie). Nie potrzebnie dla tej 'beki' usprawiedliwiasz Szymcia, po co to. Gadasz sobie z nim na gadulcu, pijecie piwka lub winka, bo już wyznaleś, że lubisz takie trunki, macie swoje poglądy, gitara. Nie usprawiedliwiaj go, odszedł bo miał swoje powody, my akurat tego powodu, który już podałeś nie powinniśmy znać.
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:31, #43 Zwiń/Pokaż komentarz Mictlan
Słuchajcie, jestem bardzo zmęczony, ale może dam coś radę napisać...

Zacznę od atmosfery w redakcji, o której bob bardzo mało wie. Mamy coś takiego jak forum, gdzie prawie ciągle żartujemy sobie, wygłupiamy się i gadamy o pi[...]ołach. Czasami są spory, ale rzadko. Często śmiejemy się z takich jak czerwonastrona i rozmawiamy o życiu przywatnym. Naprawdę jest OK. To, że na stronie są dyskusję w imię innych poglądów nie oznacza, że "wewnątrz" jest to samo.

Co do Szymcia. Ja powiem tak - czasami można było z nim mądrze pogadać i mimo, że prawie zawsze się nie zgadzaliśmy, wychodziła z tego konwersacja/dyskusja.

Na pewno będzie tego brakować, bo to nie to samo co dyskusja z bob-sleyem, który nazywa mnie żałosnym i na siłę wmawiam swój tok rozumowania. Niestety.

Z racji tego, że od wcześniej wspomianego użytkownika felietonu nie oczekuję, chętnie napiszę go za ciebie, jeśli chciałbyś odejść drogi bobie, czy coś. Przemyśl.

/////////

Szymcio, dałem Ci minusa. Tak na pożegnanie, nie obrazisz się :) Edytowano: 21 marca 2011 roku, 18:35
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:30, #42 Zwiń/Pokaż komentarz vego4

bob-sley napisał:

jakoś nie mialem nigdy potrzeby, wybacz


To następnym razem nie miej pretensji "od niedawna Cię kojarzę".
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:28, #41 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley
vego

jakoś nie mialem nigdy potrzeby, wybacz
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:28, #40 Zwiń/Pokaż komentarz Plumber
Cóż, swoją przygodę z manusite kończy Szymcio. Szkoda, bo chłopak był kimś, kto swoim stylem pisania, ciekawymi wypowiedziami sprawiał, że ten serwis miał w sobie to coś. Choć nie raz i nie dwa się sprzeczaliśmy, mieliśmy inne zdania, inne poglądy na dany temat, było trochę kłótni to należy się szacunek facetowi. Portal na tym nieco ucierpi. Wypada tylko życzyć powodzenia dalej, ułóż sobie dobrze życie i co jakiś czas spróbuj jeszcze tu zajrzeć. Dzięki Szymon. :)
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:26, #39 Zwiń/Pokaż komentarz soulshady
Bd nam cb brakować ale mam nadzieje ze dalej bd kochał nasz klub;]
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:24, #38 Zwiń/Pokaż komentarz Szymcio
Proszę o zaprzestanie tej kłótni. Tak dla porządku, jako były, ale jednak redaktor :D

Czerwony, nie łam się. Za sto lat wypijemy piwko, zobaczysz. Cham, dzięki :)
Milusio, że parę osób się tym zainteresowało, mniej lub bardziej. Dzięki Wam!

Nie spodziewałem się tylu komentarzy i mogę powiedzieć tylko jedno. Nie "żegnajcie", ale do zobaczenia! :)
Poziom: 45
dodano: 21.03.2011, 18:23, #37 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: xmilkaax

bob-sley napisał:

to prosze o ostrzeżenie


Nie będzie to konieczne. Dyskusja była na poziomie. Ja Cię tylko poprosiłam, byś nie robił ze strony maszyny do prania brudów.
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:22, #36 Zwiń/Pokaż komentarz Slim94
Nie znałem Cię zbyt długo ale i tak szkoda , że odchodzisz , byłeś jedną z ikon tej strony..
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:20, #35 Zwiń/Pokaż komentarz vego4

bob-sley napisał:


Cóż szkoda, klikasz w mój profil i masz wszystko ;)
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:19, #34 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley

vego4 napisał:


A ja jeszcze dłużej i co? Wymiękasz?


jakoś od nie dawna Cię kojarzę :P

sarkazm napisał:

Czasami mam wrażenie że jedyne co wnosisz na ta stronkę to zamęt.
Ale to moje osobiste zdanie.


Trafiłeś w samo sedno :) a teraz spadam do panny Dodano: 21 marca 2011 roku, 18:20

xmilkaax napisał:

Mniejsza. Off topic. Jeden wielki spam. Chciałam Ci tylko to zakomunikowac


to prosze o ostrzeżenie ;) masz do tego prawo ;) tylko równie dobrze traktujcie wszelkie tego typu akcje jako off topy.
Poziom: 45
dodano: 21.03.2011, 18:17, #33 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: xmilkaax

bob-sley napisał:

to wtedy po co jest tutaj opcja z dodawaniem komentarzy, jeżeli swoje zdanie należy zachowywać dla siebie ??Owszem, komentarze mają dotyczyc Manchesteru United, bo o tym jest wortal. Komentarz musi byc adekwatny do tego co napisane jest w newsie. Tym feletonem Szymon żegna się z Wami, choc nie musiał, ale Was szanuje. I twoje komentarze powinny tego dotyczyc, a po cholere wyciagasz brudy z redakcji, kiedy nie wiesz cos ię w niej dzieje. Chyba, ze jestes wróżbitą. ;o Osobiście go nie znam, i śmiem sadzic, ze ręki też mu nie podaleś.

Mniejsza. Off topic. Jeden wielki spam. Chciałam Ci tylko to zakomunikowac.
Poziom: 41
dodano: 21.03.2011, 18:17, #32 Zwiń/Pokaż komentarz wielkifanMU (1/3)
Najpierw Miłosz, teraz Szymcio ... :( Ech
Poziom: 27
dodano: 21.03.2011, 18:16, #31 Zwiń/Pokaż komentarz cham
"Nie musi bowiem być tak, że gdy kogoś się nie trawi, to jednocześnie się go nie szanuje. Każdy przebywający na „MS” wie z kim wielokrotnie miałem zatargi. Czy to powód do noszenia w sobie złości? Myślę, że nie. Nie chcę tutaj wychodzić na hipokrytę, bo ileż razy powtarzałem, że nie cierpię pewnych osób…"

Nie wiem czy ten fragment odnosi się do mnie, czy też m.in. do mnie, lub wcale nie do mnie, jeśli choć trochę tak to wiemy jak było. Było w pewnych momentach bardzo fajnie, a po pewnym czasie się popsuło i tak już zostało. Może nawet szkoda, bo gdybyśmy mieli policzyć wszystkie godziny na nasze spory (często zbędne) to byłoby tego dużo. A nerw na tej stronie zjadłem tyle samo, albo i więcej.

Nie wiem czy będziesz to czytał, wiem że pewnie masz to co piszę gdzieś, ale powodzenia. W życiu prywatnym itd. W końcu nie jesteśmy/byliśmy aż tak wielkimi wrogami żeby życzyć sobie jak najgorzej.
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:15, #30 Zwiń/Pokaż komentarz vego4

bob-sley napisał:

z całym szacunkiem ... troszkę dłużej tutaj jestem


A ja jeszcze dłużej i co? Wymiękasz?
Poziom: 47
dodano: 21.03.2011, 18:15, #29 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm

bob-sley napisał:


sarkazmA to właśnie ty chcesz być w stosunku do niego fajny.


czekaj zadzwonię do niego i zdam mu relację z tego co się tu dzieje ;) wiem mam lepszy pomysł, jutro napisze komentarz który zatytułuje Od B do Y ;) Dodano: 21 marca 2011 roku, 18:13

xmilkaax napisał:

Po prostu nie każdy potrafi się zrozumiec. Ja np. wiem, ze Hitlera bym nie zrozumiaa, ale odbiegam troche od tematu.


widocznie nie znasz jego historii bo ja go bardzo dobrze rozumiem i wielu kwestiach popieram :)

No wtedy zrobił byś bardzo fajną rzecz.
Po tobie nie było by tu takiego lamentu.
Czasami mam wrażenie że jedyne co wnosisz na ta stronkę to zamęt.
Ale to moje osobiste zdanie.
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:12, #28 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley

sarkazm napisał:

A to właśnie ty chcesz być w stosunku do niego fajny.


czekaj zadzwonię do niego i zdam mu relację z tego co się tu dzieje ;) wiem mam lepszy pomysł, jutro napisze komentarz który zatytułuje Od B do Y ;) Dodano: 21 marca 2011 roku, 18:13

xmilkaax napisał:

Po prostu nie każdy potrafi się zrozumiec. Ja np. wiem, ze Hitlera bym nie zrozumiaa, ale odbiegam troche od tematu.


widocznie nie znasz jego historii bo ja go bardzo dobrze rozumiem i wielu kwestiach popieram :) Dodano: 21 marca 2011 roku, 18:14

xmilkaax napisał:

A ty jeśli juz masz takie zdanie, prosze, zachowaj je dla siebie.


to wtedy po co jest tutaj opcja z dodawaniem komentarzy, jeżeli swoje zdanie należy zachowywać dla siebie ??
Poziom: 45
dodano: 21.03.2011, 18:10, #27 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: xmilkaax

bob-sley napisał:

opinia użytkownika a z całym szacunkiem ... troszkę dłużej tutaj jestem


własnie. opinia użytkownika. To, ze jestes dłuzej zarejestrowany na stronie o niczym nie swiadczy. Ja osobiście siedzę w tym i dobrze wiem jak jest, a gdy spotka się na jednym forum 10 facetów o różnych temperamentach zawsze znajdą się spory. Po prostu nie każdy potrafi się zrozumiec. Ja np. wiem, ze Hitlera bym nie zrozumiaa, ale odbiegam troche od tematu. Ale mówię, nikogo to nie powinno obchodzic. A ty jeśli juz masz takie zdanie, prosze, zachowaj je dla siebie.
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:09, #26 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley

Cisse14 napisał:

Bob robisz z siebie takiego przy[***]sa Szymcia.


ciekawe, ja piszę sobie dla beki a Ty się poczuwasz jak Ojciec Redaktor, czerwona strona robiąc sobie jaja jest przy[***]sem kama, cham czy wielkiegofan bo ich pozdrawia... mogę być adwokatem ale z Ciebie psychoanalityk kiepski ;)
Poziom: 47
dodano: 21.03.2011, 18:09, #25 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm

bob-sley napisał:

sarkazmA jako że obaj kibicujemy United to i ty i ja doskonale wiemy że niema ludzi niezastąpionych.


zgadzam się ale tak jakoś dziwnie to napisałeś jakbyś czuł się obrażony że Szymon odchodzi bez podania przyczyny a tym właśnie pokazał klasę bo mógł napisać o wszystkich, wyciągnąć brudy i zrobić syf na manusite.pl ale on zachował się jak Edwin ...odchodzi bo chce a nie odchodzi bo musi ;)

Wolna wola mnie odejście Szymona jakoś osobiście nie dotyczy.
Ale twoje teksty o tym że chce być fajny już tak.
A to właśnie ty chcesz być w stosunku do niego fajny.
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:07, #24 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley

sarkazm napisał:

Wszystkiemu winny jest... nie tym razem to nie przez Rooneya i jego kontrakt ale przez Berbatowa!!


Ja myślę,że zrobił to z miłości do United i odszedł jak Tevez do City ;)
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:07, #23 Zwiń/Pokaż komentarz Cisse14
Bob robisz z siebie takiego przy[***]sa Szymcia. Odszedł - jego sprawa, nie ujawnił tego w niusiez jakiego powodu odchodzi, więc chyba nie chciał na koniec robić małej afery, za to ty, jako jego 'adwokat' (bo z Twojej wypowiedzi wynika, że nim jesteś), rozpętałeś ją, bo już jest napinka i redaktorzy mówią co innego, a Ty i 'koledzy' co innego. Po co mamy to wiedzieć - niech sobie to załatwiają w swoim gronie, nam kłótnie i spory chyba nie są potrzebne...
Poziom: 47
dodano: 21.03.2011, 18:06, #22 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm

bob-sley napisał:

przykłady "wojny" cham-Szymcio, Mictlan-Szymcio i ciągle idiotyczne spory osób z Redakcji


A to ja już widzę przyczyny.
Wszystkiemu winny jest... nie tym razem to nie przez Rooneya i jego kontrakt ale przez Berbatowa!!
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:06, #21 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley

sarkazm napisał:

A jako że obaj kibicujemy United to i ty i ja doskonale wiemy że niema ludzi niezastąpionych.


zgadzam się ale tak jakoś dziwnie to napisałeś jakbyś czuł się obrażony że Szymon odchodzi bez podania przyczyny a tym właśnie pokazał klasę bo mógł napisać o wszystkich, wyciągnąć brudy i zrobić syf na manusite.pl ale on zachował się jak Edwin ...odchodzi bo chce a nie odchodzi bo musi ;)
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:02, #20 Zwiń/Pokaż komentarz vego4

xmilkaax napisał:

ale po jakiego grzyba wylewasz tu swoje bezpodstawne, w dodatku z [***] wzięte argumenty?


Bo on z tego słynie.
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 18:02, #19 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley

xmilkaax napisał:

Ok, nie mam nic przeciwko, sama mam tu sporo znajomych, ale po jakiego grzyba wylewasz tu swoje bezpodstawne, w dodatku z [***] wzięte argumenty? Może ty chcesz byc fajny czy cos w tym stylu, skoro już do tego pijesz? Mi nie zaimponowałes.


z całym szacunkiem ale to nie są argumenty z [***] a potwierdzone są przez kilka osób z Redakcji ale mniejsza w to, jestem tylko użytkownikiem i w [***] mam co i jak wypadacie na tle innych stron, sami często s[...]cie do własnej miski, przykłady "wojny" cham-Szymcio, Mictlan-Szymcio i ciągle idiotyczne spory osób z Redakcji właśnie problem w tym,że

xmilkaax napisał:

To co się w niej dzieje, w niej zostaje
niestety jest wylewane na forum i wystarczy czytać komentarze i zobaczyć,ze jako Redakcja jesteście podzieleni... masz prawo tego nie akceptować, to jedynie moja opinia, opinia użytkownika a z całym szacunkiem ... troszkę dłużej tutaj jestem ;)

czerwona strona mr.sayd napisał:

Nie nawidze cholernej wiosny a to podwójnie boli bo w wojsku byłem wiosmenem i jeszcze teraz Szymon ale c[...]jowy dzień taaa...


Jesień rządzi!

Poziom: 50
dodano: 21.03.2011, 17:56, #18 Zwiń/Pokaż komentarz dinos
Sayd

Skończ paplać, bo wszyscy wiemy, że to ty po pijaku wpoiłeś mu, że Tevez jest fajny i lepszy niż United, więc teraz nie zgrywaj takiego ho-ho. Wszyscy już cię wyczuli, ja czekam, aż ktoś takiego Tevezowca w końcu zbanuje!
Poziom: 47
dodano: 21.03.2011, 17:56, #17 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Bob
Nie chcę udawać fajnego nie wiem czemu tak sadzisz.
Po za tym nie wiem co dzieje się w kuluarach MS i nie nie wiem czemu odeszli Heger, Misiek czy Miłosz.
Jedni odchodzą drudzy przychodzą tak było jest i będzie.
A jako że obaj kibicujemy United to i ty i ja doskonale wiemy że niema ludzi niezastąpionych.

Przetrwaliśmy lipne serwery i ataki na tą stronkę ludzi z zewnątrz którzy najwidoczniej zazdrościli tej stronce popularności i użytkowników to i teraz przetrwamy odejście jednego bądź kilku znaczących użytkowników. Edytowano: 21 marca 2011 roku, 18:00
Poziom: 22
dodano: 21.03.2011, 17:55, #16 Zwiń/Pokaż komentarz wojt91
Ta decyzja wprawiła mnie w takie osłupienie, jakie towarzyszyło mi przy obwieszczeniu przez Małysza że ten kończy kariere.
I nie jest to sarkazm.

Cóż, osobiście nie miałem okazji podyskutować z Szymciem, może nie było okazji, a może (co pewniejsze) nie ten poziom, do którego cały czas dąże i cały czas brakuje sporo.

Dzięki za wszystkie newsy, felietony i świetne teksty, od tych prześmiewczych do poważnych i niosących w sobie "to coś"."Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja."
Poziom: 48
dodano: 21.03.2011, 17:54, #15 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Szymcio to odejdż z redakcji i tyle ale nie opuszczaj strony!

Ja Cię strasznie przepraszam że Ci nie wysłałem tej koszuleczki City ale to się zmieni wyśle Ci jakie będziesz chciał same z Tevezem nie ma sprawy ale zostań!

Nie nawidze cholernej wiosny a to podwójnie boli bo w wojsku byłem wiosmenem i jeszcze teraz Szymon ale c[...]jowy dzień taaa...C.Ronaldo od nas odszedł a teraz Szymcio uczucie takie same ide do knajpy.pozdr.

p.s

Szymcio jeśli nie zmienisz swojego zdania to wiedz jedno kiedyś mi napisałęś że mam najbardziej popieprzony nick we wszechświecie, a następnie że przydaje się troche Kaliforni w szrym Manchesterze tak o mnie napisałeś co do niku to masz [***]istą racje piątka, ale myliłeś się z tą Kalifornią to nie ja nią jestem tylko TY zawsze tak było!

Szacunek i brak mi słów jesteś fajnym gościem i...a...do zobaczenia do napisania mam nadzieję że wrócisz do nas trzymaj się stary!

p.s

Ide wypić zdrowie Szymcia tak samo Ronaldo jak odszedł.pozdr.
Poziom: 22
dodano: 21.03.2011, 17:53, #14 Zwiń/Pokaż komentarz Ita 15
Z twoim odejściem zamyka się pewien rozdział na manusite :(

Może nie mieliśmy przyjemności zbyt wiele razy rozmawiać (no za wyjątkiem godzin porannych podczas tournee po Ameryce) to jednak uwielbiałam czytać twoje felietony jak i komentarze. Jesteś ikoną tej strony i na długą nią pozostaniesz ;)

Nie mam pojęcia dlaczego nas opuszczasz, ale mam nadzieję, że jeszcze wrócić do nas cały i zdrowy, z nowymi pomysłami.

A za twój wkład i pracę dziękuję ci z całego serca =) Powodzenia w życiu...!
Poziom: 45
dodano: 21.03.2011, 17:53, #13 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: xmilkaax

bob-sley napisał:

Odchodzi bo w Redakcji jest chora atmosfera jeden z Redaktorów skacze na drugiego, to zapewne jedna z przyczyn...


Bob, sory, ale to co się dzieje w redakcji Ciebie ostatniego powinno interesowac. To co się w niej dzieje, w niej zostaje. Nie powinieneś ingerowac w sprawy nie swoje. Szymcio jest Twoim kolegą? Ok, nie mam nic przeciwko, sama mam tu sporo znajomych, ale po jakiego grzyba wylewasz tu swoje bezpodstawne, w dodatku z [***] wzięte argumenty? Może ty chcesz byc fajny czy cos w tym stylu, skoro już do tego pijesz? Mi nie zaimponowałes.
Poziom: 50
dodano: 21.03.2011, 17:48, #12 Zwiń/Pokaż komentarz dinos
Cóż... strona na pewno wiele na tym straci. Sam muszę przyznać, że byłem cichym fanem twoich tekstów. Nie zgadzałem się z wszystkim o czym piszesz, ale podobał mi się ten styl i to, że bez owijania w bawełnę pisałeś, co myślisz o pewnych sprawach. Twoje posty zresztą też wiele wnosiły do dyskusji (no, może poza tymi o Berbatovie lol).
No cóż, twoja decyzja, ja jednak mam nadzieję, że będziesz nas odwiedzać od czasu do czasu. Bo jednak kibicem zostajesz cały czas. ;)
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 17:41, #11 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley

10rooney10 napisał:

Ciekawi mnie tylko czemu i gdzie odchoszisz...?


Pewnie poszedł śladami swojego idola Teveza i przeszedł na niebieską stronę hahaha sorry musiałem a bardziej prawdopodobne jest,ze jako Berbatowiec załamał się,że Bułgar siedzi na ławce i przymierzany jest do odejścia a teraz wyczekuje z utęsknieniem w jakich barwach go zobaczy :P
Poziom: 24
dodano: 21.03.2011, 17:39, #10 Zwiń/Pokaż komentarz jakubek722
Trzymaj się!:)
Mało Cię znałem, ale szacunek dla Ciebie!:)
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 17:34, #9 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley

sarkazm napisał:

Ja zacznę pisać takie wypociny za każdym razem gdy będę się chciał wylogować :P
Szkoda że nie podałeś przyczyny swojej decyzji.

Ciekawe jak długo wytrzymasz na tym bezdechu.


odchodzi bo odchodzi, nie wiem manusite.pl płaciło mu za to? Odchodzi bo w Redakcji jest chora atmosfera jeden z Redaktorów skacze na drugiego, to zapewne jedna z przyczyn... nie wiem bo nie jestem Szymonem ale zapewne to miało to wpływ a poza tym skoro jesteś taki wnikliwy ... to wiesz czemu odszedł Heger, Misiek czy Miłosz? Czy może po raz kolejny chcesz udawać fajnego?
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 17:33, #8 Zwiń/Pokaż komentarz sclorrer
Dzięki Ci Szymcio za wszystkie świetne teksty, dzięki którym odwiedzałem tę stronę jeszcze chętniej.

Piona.
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 17:32, #7 Zwiń/Pokaż komentarz 10rooney10
Żegnaj bracie, będzie brakowało Twojej osoby na tym serwisie, dla mnie jesteś jednym z najmądrzej piszących na tej stronie...raczej byłeś, jednak Twoje przemyślenia na zawsze pozostaną w historii tej strony...
Ciekawi mnie tylko czemu i gdzie odchoszisz...?
GGMU!
Poziom: 47
dodano: 21.03.2011, 17:30, #6 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Ja zacznę pisać takie wypociny za każdym razem gdy będę się chciał wylogować :P
Szkoda że nie podałeś przyczyny swojej decyzji.

Ciekawe jak długo wytrzymasz na tym bezdechu.
Poziom: 48
dodano: 21.03.2011, 17:30, #5 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
k[...]a nie...no daj spokój stary ta strona straci na Twoim odejściu! Ja pi[...]ole ...taaa jaja sobie robisz tak? Nie opuszczaj nas, zwłaszcza teraz gdy jeszcze lepiej Cię poznałem daj spokój ja rozumiem że nie ze wszystkimi się zgadzałeś ale i że nie byłeś najgrzeczniejszy i olać to ale masz [***]iste komenty newsy, no kurde... Bob-Sley, Stevenson pogdajcie znim...c[...]j jeśli odejdziesz to od dzisiaj znienawidze wiosny! Nie możesz odejść jesteśmy fanami United i trzymamy się razem nie możesz odejść ,Stary daj spokoj pojdziemy na pare piw i spokojnie wszystko sobie przemyślisz wyluzuj się ...nie możesz nas zostawić! Prosze Cię zmień tą decyzję napisz że kitowałeś!

p.s

Ita15 mama nadzieje że przebieranki 10 kolorów były udane mua!
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 17:24, #4 Zwiń/Pokaż komentarz Piotras17
Cały Szymcio :P Dodano: 21 marca 2011 roku, 17:25Jeden z nielicznych,którego komentarze miały jakiś sens i trzymały się kupy.
Poziom: 28
dodano: 21.03.2011, 17:22, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Hergreaves4
Dzięki Szymon za wszystkie świetne teksty i komentarze, dla mnie zawsze będziesz synonimem osoby, która zawsze pisze szczerze bez lizania komuś tyłka.
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 17:22, #2 Zwiń/Pokaż komentarz bob-sley
w kontakcie ;)
Poziom: 21
dodano: 21.03.2011, 17:20, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Eggman1992
Szymcio a co teraz będziesz robić? I gdzie uciekasz? na devilpage czy mufc.pl?

Komentarze (79)