+ +1 - Raport z wypożyczeń

ostman @18.09.2011 | Przeczytano 2619 razy

Raport z wypożyczeń
Dwa zwycięstwa i tyle samo remisów - takie wyniki ze swoimi drużynami osiągnęli wczoraj młodzi piłkarze Czerwonych Diabłów wypożyczeni do klubów grających w Football League.

Championship

Danny Drinkwater rozegrał dobry mecz w środku pomocy Barnsley w zremisowanym u siebie 1-1 spotkaniu z Watford. Do momentu zmiany w 83 minucie, wychowanek Manchesteru był motorem napędowym zespołu, biorąc udział w prawie każdej akcji ofensywnej "Kundli".

Dwójka Ryan Tunnicliffe, Scott Wootton pomogła Peterborough United w odniesieniu ważnego zwycięstwa 2-1 nad Burnley na London Road. Sobotnia wiktoria pozwoliła "The Posh" przerwać serię trzech porażek z rzędu. Popularny Tunner grał całe spotkanie, natomiast Wootton wszedł na ostatnie 5 minut, by bronić korzystnego wyniku.

Dobrą dyspozycję na starcie sezonu utrzymuje Rob Brady (grał 89 min.). Irlandczyk był jednym z czołowych aktorów pojedynku pomiędzy dwoma zespołami z miast portowych - Hull City i Portsmouth. Grąjący już po raz siódmy w tym sezonie w podstawowej "11" Brady, pomógł gospodarzom w odniesieniu trzeciego kolejnego ligowego zwycięstwa w stosunku 1-0.

League 1

Oliver Norwood (grał 71 min.) i Sam Johnstone (90 min.) tradycyjnie wyszli w podstawowym składzie Scunthorpe United, jednak ich zespół tylko zremisował 2-2 na wyjeździe z Walsall i pozostał w strefie spadkowej. W przekroju 90 minut "The Iron" byli zespołem lepszym, jednak gola na wagę punktu udało im się zdobyć dopiero w doliczonym czasie gry.

Inne ligi

Przebywający na wypożyczeniu w Norwich City Ritchie de Laet z ławki rezerwowych oglądał wyjazdowe zwycięstwo "Kanarków" 2-1 nad Bolton Wanderers.

Norweg Joshua King po raz trzeci z rzędu nie znalazł się nawet w kadrze meczowej Borussii Mönchengladbach. W wyjazdowym meczu 7. kolejki Bundesligi z Hamburger SV jego zespół wygrał 1-0.

Źródło: scunthorpe-united.co.uk, theposh.com, barnsleyfc.co.uk, Sky Sports, bundesliga.de

Tagi: Danny Drinkwater, Joshua King, Oliver Norwood, Ritchie De Laet, Robbie Brady, Ryan Tunnicliffe, Sam Johnstone, Scott Wootton, Wypożyczenia