R E K L A M A

+ 0 - "Musimy lepiej bronić"

xmilkaax @11.10.2011 | Przeczytano 1628 razy

"Musimy lepiej bronić"
Obrońca Manchesteru United Patrice Evra chce, żeby jego zespół zabarykadował dostęp do własnej bramki kolejny raz, gdy Diabły będą podejmować w weekend Liverpool.

Po rozpoczęciu sezonu i mieszaniem pięknych bramek z spójną obroną, Manchester United zaczął mieć kłopoty w defensywie.

Trzy bramki stracone przeciwko szwajcarskiemu FC Basel oznaczały, że najsłabszym punktem w tym meczu była właśnie defensywa.

United udało się zachować natomiast czyste konto w meczu z Norwich bezpośrednio przed przerwą na mecze reprezentacyjne, ale w tym wypadku było bardzo dużo szczęścia. Teraz na drodze Manchesteru United w dwóch najbliższych meczach będzie Liverpool oraz Manchester City i w tych też spotkaniach Czerwone Diabły nie mogą liczyć na większe szczęście.

"Chciałbym, abyśmy wrócili do sposobu gry, jakim graliśmy przed meczem z Chelsea" - powiedział Evra.

"Musimy się lepiej bronić, musimy się lepiej rozumieć i nie dawać zbyt wielu szans przeciwnikowi."

"Byłem rozczarowany po meczu z Chelsea, ponieważ stworzyliśmy wiele okazji, ale jeśli mecz ten zakończyłby się wynikiem 4-4 nikt nie mógłby nic mówić."

Źródło: eatsleepsport.com

Tagi: Liverpool, Obrońcy, Patrice Evra, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (5)

Poziom: 21
dodano: 12.10.2011, 21:45, #5 Zwiń/Pokaż komentarz OrzechMU
Obyśmy z Live zagrali uważnie w obronie i zachowali czyste konto, wraca nasz kapitan więc trzeba sie postarać i pokonać do zera największego wroga.
Poziom: 27
dodano: 12.10.2011, 06:51, #4 Zwiń/Pokaż komentarz ƒαηкαмαηυт∂
W meczu z Liverpoolem musimy ich bardzo pilnować,bo ciężko będzie wygrać na ich obiekcie.Najważniejsza jest obrona by nie dopuścić ich do bramki.
Poziom: 21
dodano: 12.10.2011, 01:26, #3 Zwiń/Pokaż komentarz jarek879
powinno byc dobrze vidic wraca jeszcze moze smalling wroci i mozna zestawic obrone smalling jones vidic evra
Poziom: 48
dodano: 12.10.2011, 00:45, #2 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Najlepszą obroną jest atak.pozdr.
Poziom: 21
dodano: 11.10.2011, 23:51, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Error94
Jeszcze jakieś 2 lata temu nasza defensywa była niemal najlepsza na świecie. W tamtym sezonie również była naszą najlepszą formacją. Teraz niestety tak nie jest. Musimy trochę poczekać aż Jones, Smalling i inni nabiorą więcej doświadczenia. Jeżeli będą dalej tak często występować to będzie coraz lepiej. A za jakieś dwa lata nasz blok defensywny będzie niemal nie do przejścia. Mamy w kadrze utalentowanych obrońców, czy to bocznych:Rafael, Fabio, czy środkowych:Smalling, Jones, Evans.
Naprawdę za kilka lat mogą oni stworzyć najlepszą obronę na świecie i wcale nie mówię tego na wyrost, czy dlatego, że jestem kibicem MU. Edytowano: 11 października 2011 roku, 23:51

Komentarze (5)