R E K L A M A

+ 0 - Były Diabeł chwali Jonesa

Lebron @14.10.2011 | Przeczytano 1602 razy

Były Diabeł chwali Jonesa
Phil Jones może być ostoją defensywy United, kiedy na sportową emeryturę odejdą tak wspaniali gracze jak Rio Ferdinand czy też Nemanja Vidić.

Tak sądzi były gracz United Gary Pallister przed nadchodzącym starciem z Liverpoolem.

Na tą chwilę konkurencja w obronie drużyny Sir Aleksa Fergusona jest duża. Młodzi gracze w postaci Chrisa Smallinga, Jonnego Evansa i Phila Jonesa powoli wygryzają z pierwszego składu starszych kolegów: Nemanję Vidicia oraz Rio Ferdinanda.

"Jones to wspaniały gracz, mimo swojego wieku gra bardzo dojrzale. Ja dołączyłem do United mając 24 lata i wciąż popełniałem głupie błędy."

"Kiedy patrzysz na jego grę możesz stwierdzić, że gra w United cztery lub pięć lat"

"Już widać, że przemawia przez niego instynkt przywódcy. Na boisku doskonale rozumie się z partnerami. Rzadko można oglądać tak młodego i już tak zdolnego gracza."

"Posiada on wszystko czego potrzeba by być jednym z najlepszych graczy. To co mi się w nim podoba to temperament i charakter."

"Może grać dla United przez wiele lat. Jeśli nadal będzie się rozwijał w takim tempie to jestem przekonany, że będzie on jednym z najlepszych obrońców na świecie."

"Nie można jednak zapominać o takich graczach jak Chris Smalling i Jonny Evans. Oni również mają duży talent i jestem szczęśliwy, że moja była drużyna ma w składzie takich graczy jak oni."

"Z jednej strony to duży komfort dla trenera, który ma do dyspozycji wielu klasowych graczy na jednej pozycji, jednak z drugiej strony to dylemat bo nigdy nie wiadomo na kogo postawić."

Źródło: menmedia.co.uk

Tagi: Gary Pallister, Obrońcy, Phil Jones

Komentarze (4)

Poziom: 21
dodano: 14.10.2011, 20:52, #4 Zwiń/Pokaż komentarz OrzechMU
jak tak dalej będzie się Phil rozwijał to spokojnie może wygryźć Ferdinanda z podstawowego składu.
Poziom: 27
dodano: 14.10.2011, 12:54, #3 Zwiń/Pokaż komentarz ƒαηкαмαηυт∂
Nie musi martwić się o przyszłość United.Posiadamy w kadrze świetnych,młodych,utalentowanych piłkarzy którzy w przyszłości będą stanowić o sile Manchester United.
Poziom: 21
dodano: 14.10.2011, 12:17, #2 Zwiń/Pokaż komentarz rizzzo
mała uwaga dla piszącego "rzadko" a nie "żadko"
a co do samego Jonesa to rośnie nam zawodnik pokroju samego Vidica, a to już coś znaczy:)) pozdrawiam!
Poziom: 21
dodano: 14.10.2011, 12:17, #1 Zwiń/Pokaż komentarz MadGreg
Vidić jeszcze nie da się wygryźć. Gdy ma formę, jest nie do przejścia.

Gorzej jest z Rio. Chyba lepiej będzie dla drużyny, gdy jego miejsce zajmie Jones lub Smalling. Ta dwójka jest w lepszej formie fizycznej i psychicznej. Rio nie ma już tego zdrowia i popełnia wiele błędów.

Komentarze (4)