R E K L A M A

+ +1 - Rio: "Remis sprawiedliwy"

xmilkaax @15.10.2011 | Przeczytano 2016 razy

Rio: "Remis sprawiedliwy"
Rio Ferdinand przyznaje, że remis 1-1 w meczu Manchesteru United z Liverpoolem jest wiernym odzwierciedleniem batalii rozegranej na Anfield Road w ramach Premier League.

Obrońca Mistrza Anglii wierzy, że trzeba się cieszyć z punktu na Merseyside, biorąc pod uwagę chociażby przegrany mecz z początku tego roku i wyraził radość z zaangażowania w ten ważny pojedynek po fali ostatnich urazów w klubie.

"Jestem ostatecznie zadowolony z jednego punktu" - powiedział Ferdinand.

"Stworzyli kilka okazji pod koniec, ale nasze podania były kontrolowane w drugiej połowie i graliśmy trochę dobrej piłki. My po prostu nie podejmowaliśmy w końcówce odpowiednich decyzji, a mogliśmy stworzyć sobie kilka ciekawych akcji. Ale biorąc pod uwagę jak wychodziliśmy w ostatnich latach z pojedynków na Anfield, punkt nie jest zły."

Ferdinand był w pewnym momencie meczu w centrum uwagi, po tym jak położył na ziemię pomocnika "the Reds" Charliego Adama, który poczuł, że został bezprawnie sfaulowany, choć po meczu zapytany o tą sytuację nie był już tak do końca pewny swego.

"Był lekki, mały kontakt, ale nie sądzę, że był na tyle mocny, żeby powalić faceta ważącego tyle co 12 czy 13 wielkich kamieni. Ale to sposób, w jaki gra się w dzisiejszych czasach i coś, z czym musimy sobie po prostu radzić. Pokazaliśmy jednak na to odporność i walczyliśmy, dzięki czemu uzyskaliśmy zasłużony punkt na tak trudnym obiekcie, jakim jest Anfield."

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Anfield Road, Liverpool, Manchester United, Premier League, Remis, Rio Ferdinand, Wypowiedzi pomeczowe

Komentarze (2)

Poziom: 21
dodano: 15.10.2011, 22:44, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Sir_Glory
A ja muszę powtórzyć słowa naszych niektórych forumowiczów zawarte pod innymi newsami: Nie popadajmy w hipokryzję, bo remis w tym meczu to nie był sprawiedliwy wynik. Prawda jest taka, że po nudnej pierwszej połowie nastała druga, w której Liverpool nas zdominował i zasłużył na zgarnięcie trzech punktów. My jednak pokazaliśmy w charakterystyczny dla siebie sposób co znaczy grać do końca i wyrwaliśmy im punkty. Dla nas remis jest sukcesem po tak słabej grze, ale nie dla LFC. Wejdźcie sobie na ich stronę to zobaczycie, że czują się jakby przegrali i w sumie nie ma im się co dziwić. Najważniejsze jednak, że po raz kolejny pokazaliśmy, że gramy do końca! To cieszy :)

Glory Glory Man United !!! :D
Poziom: 21
dodano: 15.10.2011, 21:46, #1 Zwiń/Pokaż komentarz utd120
skończcie już z tym"remis to sprawiedliwy wynik"... najpierw SAF teraz Rio. co oni mogli innego powiedzieć...

Komentarze (2)