+ +14 - Raport z wypożyczeń: Udane występy Diabłów

DiaboLLo @16.01.2012 | Przeczytano 1797 razy

Raport z wypożyczeń: Udane występy Diabłów
Zwycięstwo Hull City 1:0 nad Peterborough było z perspektywy sympatyków Manchesteru United bardzo ciekawym widowiskiem, gdyż główne role rozgrywali w tym spotkaniu zawodnicy Czerwonych Diabłów.

Ryan Tunniclife rozegrał całe spotkanie w barwach Peterborough, natomiast Scott Wootton wszedł na boisko na ostatnie 17 minut. Dobrą partię w barwach Tygrysów rozegrał Robbie Brady, ale został zmieniony w 63. minucie. Mecz z trybun oglądał natomiast Joshua King, który w dniu meczu został wypożyczony na KC Stadium.

Po raz kolejny pecha w swoim wypożyczeniu ma Federico Macheda, gdyż w QPR pojawił się nowy trener - Mark Hughes. Podobną sytuację popularny Kiko miał w Sampdorii, gdzie nie wywalczył miejsca w składzie po zmianie szkoleniowca. Hughes wprowadził jednak Machedę z ławki, ale ten nie pomógł zespołowi w przegranym 0:1 meczu z Newcastle.

Kapitalną partię w barwach Barnsley rozegrał Danny Drinkwater, zaliczając dwie asysty przy golach Andy'ego Graya, a jego zespół wygrał 2:1 z Leicester. Pomocnik Manchesteru United był jednym z bohaterów tego spotkania.

Swój debiut w Royalu Anwerpia zaliczył John Cofie, który pomógł swemu zespołowi w wygranym 3:1 meczu z Vise CS. Czarnoskóry wychowanek Manchesteru United zaliczył asystę przy jednej z bramek Kevina Orisa, który skompletował hat-tricka. Cofie również był bliski wpisania się na listę strzelców w swoim debiucie.

Ritchie De Laet wciąż jest poza grą z powodu kontuzji kręgosłupa, a jego Norwich City pokonało 2:1 West Bromwich Albion i wiele wskazuje na to, że nie będzie mieć problemów z utrzymaniem w Premier League.

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Danny Drinkwater, Federico Macheda, John Cofie, Robbie Brady, Ryan Tunnicliffe, Scott Wootton, Wypożyczenia