+ +7 - Rezerwy gromią Chelsea

10rooney10 @23.04.2012 | Przeczytano 2090 razy

Rezerwy gromią Chelsea
Manchester United, jak na mistrzów przystało, bez problemu poradził sobie w wyjazdowym meczu z Chelsea i pokonał londyńską ekipę 4-1.

Pierwsza bramka padła już w 10. minucie spotkania. Ezekiel Fryers wyłożył piłkę Ryanowi Tunnicliffe'owi, który plasowanym strzałem z lewej nogi pokonał Jamesa Russela.

Drugie trafienie dołożył Larnell Cole. Prostopadłą piłkę zagrał Jesse Lingard, a czarnoskóry pomocnik uderzył obok bezradnego golkipera Chelsea.

Kolejna bramka padła jeszcze przed przerwą. Długa piłka od Michaela Keane'a trafiła do jego bliźniaka, Willa, który wspaniale minął Russela i strzelił nad interweniującym na linii bramkowej Nathanem Ake.

Najładniejszą bramka w tym spotkaniu zdobył jednak obrońca Czerwonych Diabłów, Ritchie De Laet. Belg popisał się efektownym rajdem przez połowę boiska, wyprzedził bramkarza "The Blues" i skierował piłkę do bramki gospodarzy.

Honorowe trafienie dla Chelsea zdobył Patrick Bamford po ładnej, kombinacyjnej akcji. Piłka po jego strzale zza pola karnego odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki strzeżonej przez Sama Johnstona.

Barclays Premier Reserve League

Cobham, Poniedziałek 23 Kwiecień

CHELSEA 1
(Bamford 85)

MANCHESTER UNITED 4
(Tunnicliffe 10, Cole 34, W.Keane 44, De Laet 50)

United: Johnstone; Vermijl (Fornasier 55), M.Keane, De Laet, Fryers; Cole (van Velzen 75), Thorpe, Tunnicliffe, Petrucci, Lingard (Giverin 63); W.Keane. Zmiany niewykorzystane: Coll, Blackett.

Terminarz Rezerw:
Czw 26 Kwi - Wolves (D) Altrincham FC 20:00
Wto 1 Maj - Blackpool (D) - Lancashire Senior Cup półfinał - Altrincham
Pią 4 Maj - Sunderland (D) Altrincham FC 20:00
Czw 10 Maj - Aston Villa - finał Play-off - Old Trafford 20:00
Czw 17 Maj - Manchester City - finał Manchester Senior Cup - Etihad Stadium 20:00

Źródło: manutd.com