R E K L A M A

+ 0 - United towarzysko z Aberdeen

bryza92 @18.07.2012 | Przeczytano 1285 razy

United towarzysko z Aberdeen
Manchester United w przyszłym miesiącu pojedzie do Szkocji, aby rozegrać towarzyskie spotkanie z Aberdeen, i tym samym pomóc byłemu zawodnikowi The Dons, Neilowi Simpsonowi.

Przewodniczący komitetu organizacyjnego, Bob Bain jest bardzo zadowolony, iż Manchester United zgodził się pomóc.

"Sir Alex Ferguson był zachwycony, że może pomóc swojemu byłemu podopiecznemu, i choć kilka dni po naszym meczu rozpoczyna sezon ligowy, zapewnił mnie, że przyjedzie do swojego kraju z możliwie najmocniejszym składem."

"Biorąc pod uwagę, że Simmy jest ulubieńcem fanów, nie mam najmniejszych wątpliwości, że wszystkie bilety zostaną wyprzedane, a stadion wypełniony."

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Aberdeen, Mecze towarzyskie

Komentarze (3)

Poziom: 22
dodano: 19.07.2012, 09:32, #3 Zwiń/Pokaż komentarz DoMManU

ostman napisał:

DoMManUtak czy siak to dla mnie najciekawsze przedsezonowe spotkanie United.

Z Aberdeen zagra twór zwany "Manchester United XI", a więc będzie to w sumie druga drużyna. Tym niemniej mecz zapowiada się ciekawie, zwłaszcza ze względu na sprzeszłość Fergiego.

Sparingi United to nawet nie jest dobry mecz treningowy gdzie pomieszana drużyna pierwszego składu i rezerw gra przeciwko sobie... To głównie zabawa składem i granie na 10% z zalecenia Dziadka... tak czy siak z tego wszystkiego mecz z Aberdeen wygląda najlepiej.
Poziom: 22
dodano: 18.07.2012, 22:41, #2 Zwiń/Pokaż komentarz ostman

DoMManU napisał:

tak czy siak to dla mnie najciekawsze przedsezonowe spotkanie United.

Z Aberdeen zagra twór zwany "Manchester United XI", a więc będzie to w sumie druga drużyna. Tym niemniej mecz zapowiada się ciekawie, zwłaszcza ze względu na przeszłość Fergiego.
Poziom: 22
dodano: 18.07.2012, 21:48, #1 Zwiń/Pokaż komentarz DoMManU
Aberdeen niezła historia to wiadomo ale obecna drużyna porównując do poziomu w Anglii to coś koło npower League 1 tak czy siak to dla mnie najciekawsze przedsezonowe spotkanie United.

Komentarze (3)