R E K L A M A

+ +2 - Chicharito: "Zwycięstwa są najważniejsze"

bryza92 @13.04.2013 | Przeczytano 1252 razy

Chicharito: "Zwycięstwa są najważniejsze"
Javier Hernández nie jest zaniepokojony brakiem goli zdobywanych przez napastników, bowiem najważniejsze są zwycięstwa zespołu a nie nazwisko strzelca.

Meksykanin dodaje, że Manchester United jest zdeterminowany aby odbić sobie porażkę w derbach miasta w wyjazdowym meczu ze Stoke City.

"Czasami możesz zdobywać wiele bramek a czasem tylko kilka. To część futbolu. W niektórych momentach sezonu zdobywaliśmy sporą liczbę bramek. W grudniu i styczniu mieliśmy passę dwóch goli w kilku meczach z rzędu. To się zdarza."

"Bardzo ciężko pracujemy, aby stwarzać sobie tak wiele okazji podbramkowych jak to tylko możliwe, a kiedy je już mamy to staramy się je wykorzystać. Jednak najważniejszą rzeczą jest zwycięstwo. Nawet jeśli wygramy 1-0, to nadal bardzo nas to cieszy."

United wygrywając na Britannia Stadium mogą ponownie zwiększyć przewagę nad Manchesterem City do 15 punktów i powoli liczyć ile punktów brakuje do 20. tytułu Mistrza Anglii, jednak Chicharito przekonuje, że nikt w klubie nie zaprząta sobie tym głowy.

"Musimy na bok odłożyć myślenie o tym, gdzie możemy zagwarantować sobie tytuł i skupić się wyłącznie na Stoke. Potem dopiero zaczniemy myśleć o West Hamie i następnych spotkaniach. Ciężko pracujemy na treningach i staramy się wykonywać to, czego staruszek od nas oczekuje."

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Javier Hernández, Premier League, Stoke City, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (1)

Poziom: 48
dodano: 13.04.2013, 19:45, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Wywiada o waszej koncentracji ,ciężkiej pracy i innych takich słyszałem przed każdym meczem i jakoś tej waszej koncentracji nie widać ostatnio w meczach.Zamiast udzielać wywiadów zabierzcie się do roboty,gadóły.pozdr.

Komentarze (1)