R E K L A M A

+ +6 - Rooney zadowolony z wygranej

AsicaM @14.04.2013 | Przeczytano 1355 razy

Rooney zadowolony z wygranej
Wayne Rooney wyładował swoją frustrację za porażkę z Manchesterem City, wygrywając 2:0 ze Stoke City. Anglik został także wybrany na Gracza Meczu.

"Tutaj się zawsze ciężko gra, a dzisiaj dodatkowo warunki pogodowe były fatalne" - powiedział Rooney. "Chyba nigdy nie grałem podczas tak wielkiego wiatru, a my musieliśmy sobie z tym poradzić i dać pokaz dobrej gry. Na szczęście nam się udało i zdobyliśmy trzy punkty."

"Derby były okropne. Nie ważne ile mamy nad nimi punktów przewagi, to były derby i chcieliśmy wygrać, ale nam się nie udało. Najlepszym sposobem na poradzenie sobie z tym była wygrana ze Stoke, więc plan został zrealizowany."

Czerwone Diabły potrzebują jeszcze siedmiu punktów, by cieszyć się z mistrzostwa: "W środę czeka na nas ciężki mecz - West Ham na wyjeździe. A teraz każdy punkt jest na wagę złota. Pojedziemy tam z myślą o komplecie oczek. Zrobimy to i będziemy mogli myśleć o kolejnym spotkaniu."

"Jesteśmy na naprawdę dobrej pozycji i uważam, że każdy fan i piłkarz przed sezonem brałby taką sytuację w ciemno. Mam tylko nadzieję, że pójdziemy prosto w stronę pucharu" - zakończył.

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Stoke City, Wayne Rooney, Wypowiedzi pomeczowe

Komentarze (2)

Poziom: 18
dodano: 15.04.2013, 16:01, #2 Zwiń/Pokaż komentarz m4giczny
$ity i nie stracici punktow,CHACHACHA
Poziom: 22
dodano: 14.04.2013, 23:46, #1 Zwiń/Pokaż komentarz marcin_united
jedno słowo: LIDER

Komentarze (2)