R E K L A M A

+ +4 - Rio: "Tytuł pod wodzą Moyesa będzie wyjątkowy"

xmilkaax @17.06.2013 | Przeczytano 1367 razy

Rio: "Tytuł pod wodzą Moyesa będzie wyjątkowy"
Rio Ferdinand wierzy, że wygranie kolejnego tytułu, tym razem jednak pod wodzą nowego menedżera Davida Moyesa, będzie bardzo wyjątkowe.

Obrońca w wywiadzie dla The Sun mówi, że kolejny tytuł na krajowym podwórku po odejściu sir Aleksa Fergusona byłby dla klubu wielkim krokiem naprzód.

"Wygranie tytułu pod wodzą Davida Moyesa będzie fenomenalne. Ostatni sezon był jednym z najlepszych, bo wygraliśmy tytuł numer 20. Ale możemy iść dalej. Zwycięstwo z nowym menedżerem w jego pierwszym roku byłoby wyjątkowe."

"Moyes jest prawdziwym znawcą piłki, to uczciwy facet. Jego etyka pracy odzwierciedla samego człowieka, a on najwyraźniej chce sukcesów. Mamy ogromne szanse na sukces z tym trenerem. Każdego roku, gdy kończymy sezon, myślimy już o kolejnym, co będziemy chcieli zrobić."

"Zawsze mówimy o poprawie w stosunku do poprzedniego sezonu. W tym roku nie będzie inaczej, tylko dlatego, że trener się zmienił."

"Kiedy United wyciąga do ciebie rękę, korzystaj. Nawet jeśli nie jesteś wielkim piłkarzem, w tym klubie się nim staniesz. Cristiano Ronaldo został najlepszym piłkarzem, a pochodził ze Sportingu Lizbona. Tak jak Ryan Giggs, Roy Keane, David Beckham czy Andy Cole - wszyscy stali się wielkimi graczami. Dzięki tej platformie nie wierzę, żeby to kiedykolwiek mogło się popsuć."

"Mamy pieniądze na transfery i płace, ale oczywiście co dla mnie istotniejsze to być w klubie, który cieszy się sukcesami, a w historii jest największym klubem na świecie. To ważniejsze niż zarabianie kroci."

"Mogłem opuścić United dla większych pieniędzy. Ale to nie dla mnie. To tutaj miałem największą scenę. Jeśli masz ambicję zrobisz wszystko, by twoje nazwisko było znane, ale tylko w topowym klubie. Pieniądze nie powinny być nadrzędnym czynnikiem. Jako piłkarz w wieku 23-27 lat mówisz, że trofea są najważniejsze. To pokazuje, że chcesz iść do zespołu i wygrywać kolejne puchary."

Źródło: espn

Komentarze (3)

Poziom: 57
dodano: 17.06.2013, 12:35, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
"Mogłem opuścić United dla większych pieniędzy. Ale to nie dla mnie. To tutaj miałem największą scenę"

Wydrukować, oprawić w ramkę i przykręcić nad wejściem do szatni.
Poziom: 21
dodano: 17.06.2013, 11:54, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Canion

Eric Djemba-Djemba napisał:

dzisiaj Moyes wraca z wakacji , to od jutra powoli będzie można zacząć "walkę" o piłkarzy :PWreszcie zaczną się jakieś wypowiedzi, plany, konkretne działania... bo ostatnio strasznie cicho tu było ;d
Poziom: 66
dodano: 17.06.2013, 11:39, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
dzisiaj Moyes wraca z wakacji , to od jutra powoli będzie można zacząć "walkę" o piłkarzy :P

Komentarze (3)