R E K L A M A

+ +14 - Moyes: "Nie trzeba nikogo przekonywać do zostawania w MU"

xmilkaax @07.08.2013 | Przeczytano 3136 razy

Moyes: "Nie trzeba nikogo przekonywać do zostawania w MU"
Jak już wcześniej informowaliśmy, Manchester United odrzucił drugą ofertę Chelsea za Wayne'a Rooneya, który nie pojechał z zespołem na zremisowany 1-1 mecz z AIK Fotboll.

Media spekulują jednak, że powód tej absencji był inny - Rooney miał się zdenerwować za odrzucenie tej oferty na Mistrza Anglii i odmówić podróży wraz z zespołem do Szwecji.

David Moyes jest jednak pewien, iż Wayne Rooney nie powinien być przekonywany do pozostania w takim klubie jakim jest Manchester United. Szkot jest też przekonany, że Anglik nie będzie wymuszał transferu znając wartość klubu na rynku piłkarskim.

"Nie wiem, nie pytałem go" - odpowiedział Moyes zapytany o to, co zrobił Rooney po informacji, że oferta Chelsea została odrzucona.

"Czy starałem się go przekonać do pozostania w klubie? Myślę, że nie trzeba nikogo przekonywać do pozostania w takim klubie, jakim jest Manchester United."

"Jeżeli chodzi o jego uraz, nie sądzę, żeby to trwało długo."

Źródło: goal.com

Komentarze (13)

Poziom: 42
dodano: 07.08.2013, 18:20, #13 Zwiń/Pokaż komentarz govou
Po mojemu Moyes i Rooney się nie dogadają.Te piękne hasła Moyesa o ponownej współpracy to były marzenia.Moyes zgrywa twardziela któremu nikt nie podskoczy a Rooney się zaciął i nie odpuści.Puścić go do City lub Chelsea ewentualnie Arsenalu to samobójstwo,a znowu do Realu jak go puszczą to będzie kolejny piłkarz który pójdzie od nas to Realu za dużo tych graczy:Beckham,C.Ronaldo,RVN,Heinze,Rooney?No chyba że wymiana za Di Marię lub Modricia.
Poziom: 21
dodano: 07.08.2013, 15:40, #12 Zwiń/Pokaż komentarz Miczok13

Morphy napisał:

Niech odejdzie, tylko nie do cwelsów. Sprzedać dziada za granicę.


W przypadku sprzedaży Rooneya na dobre wyjdziemy z tym że Moyes już nie będzie paplał że mamy mistrzowski skład.
Poziom: 21
dodano: 07.08.2013, 15:30, #11 Zwiń/Pokaż komentarz Morphy
Niech odejdzie, tylko nie do cwelsów. Sprzedać dziada za granicę.
Poziom: 21
dodano: 07.08.2013, 15:21, #10 Zwiń/Pokaż komentarz Miczok13

toporminator napisał:

tak, 2 miesiące temu.


Ale teraz powiedział to chyba w jakimś wywiadzie.
Poziom: 23
dodano: 07.08.2013, 14:17, #9 Zwiń/Pokaż komentarz Karmel07
Cholera Rooney nie pie[...]iel tylko powiedz publicznie, że zostajesz w United na lata i koniec tej męcącej sagi jego odejśća z OT..
Poziom: 15
dodano: 07.08.2013, 13:58, #8 Zwiń/Pokaż komentarz Always Believe in ManUnited
Suarez się wreszcie zdecydował, pokazał przynajmniej że ma jaja i nie boi się otwarcie poprosić o transfer. Przynajmniej kibice już nie są w niepewności jak my. A Wayne k[...]a ani piśnie. Jakby miał trochu honoru to by powiedział prosto w oczy czy zostaje czy odchodzi. Bo ile się można decydować?

Niech on nie oszukuje już kibiców bo to wobec nich nie fair, ta niepewność.
Poziom: 39
dodano: 07.08.2013, 12:26, #7 Zwiń/Pokaż komentarz youngy18
40-50 mln funtów i może odejść. Na uwadze trzeba mieć, że Everton inkasuje 25 % kwoty z ewentualnego transferu.
Poziom: 24
dodano: 07.08.2013, 11:21, #6 Zwiń/Pokaż komentarz koli09
I jak tu się nie zgodzić z Moyesem ?
Jeśli jakiś piłkarz ma wątpliwości czy dalej chce grać w barwach Man Utd to powinien jak najszybciej stąd odejść, bo po prostu nie zasługuje na to, by być częścią tak znakomitego klubu jakim są "Czerwone Diabły".
Rooney przez wiele lat zachwycał nas grą, po odejściu Ronaldo stał się najlepszym zawodnikiem, mogliśmy na nim polegać w trudnych sytuacjach. Nawoływał w mediach, że United nie ściągają graczy z najwyższej półki, a kiedy dostał kompana do ataku - RvP, zaczął strzelać fochy, że nie jest najważniejszy. Piłkarsko Wayne jest fenomenalnym graczem, ale skoro nie chce dalej grać w barwach United to trzeba mu pozwolić odejść za minimum 40 baniek i niech zrozumie, że do Chelsea nie pójdzie, w grę wchodzi tylko transfer za granicę.
Poziom: 41
dodano: 07.08.2013, 11:13, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Wierzasty

Rexar napisał:

Suarez nie [***] się, sugeruje podobną sytuację co z naszym Lewandowskim i BVB.


tu bym bardziej przytoczył sytuację Modrica i jego transfer do Realu. Z Lewandowskim to jego super agent najbardziej namieszał.

Rexar napisał:

Problem polega na tym, iż ostatnimi czasy Liverpool ciągle wzmacnia silniejszych od siebie rywali, a przecież sam aspiruje do wyższych lokat w lidze.


Raczej problemem jest ciągłe sprowadzanie szrotu do drużyny - pierw angielskiego szrotu, a teraz szrotu zza granicy ;)

z transferów wzmacniających mocniejsze drużyny to przypominam sobie jedynie Meirelesa do Chelsea.

--
Reszta na +
Poziom: 47
dodano: 07.08.2013, 11:05, #4 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Jeśli Rooney nie poprosił oficjalnie o transfer, to może się wściekać ile wlezie, a klub może to mieć głęboko w poważaniu.
Podobno jeśli zawodnik wystosuje oficjalną prośbę o wytransferowanie, to agent zawodnika nie dostaje kasy za transfer, prawda to?
Poziom: 44
dodano: 07.08.2013, 11:00, #3 Zwiń/Pokaż komentarz toporminator

Miczok13 napisał:

btw. słyszeliście że Suarez się wkvrwił i chce odejść z LFC?

tak, 2 miesiące temu.
Poziom: 21
dodano: 07.08.2013, 10:54, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Rexar

Miczok13 napisał:

Rooney jeśli odejdzie to zrobi wielki błąd.

btw. słyszeliście że Suarez się wkvrwił i chce odejść z LFC? :D:D:DSuarez nie [***] się, sugeruje podobną sytuację co z naszym Lewandowskim i BVB.

Ponoć dostał obietnicę od samego Brendana Rodgersa, gdy ten rok temu podczas rozmowy twarzą w twarz zadeklarował mu, iż pozwoli mu odejść, gdyby klub nie dostał się do wielkiej czwórki i nie zakwalifikował się do Champions League.

Suarez chce pozostać w Angli ze względu na swoją roczną córeczkę. Poza tym podoba mu się granie w lidze angielskiej, a jedyne czego oczekuje, to pozwolenia mu na rozwój i prezentację swoich umiejętności w klubie, który umożliwi mu grę w Lidze Mistrzów.

Problem polega na tym, iż ostatnimi czasy Liverpool ciągle wzmacnia silniejszych od siebie rywali, a przecież sam aspiruje do wyższych lokat w lidze.
Poziom: 21
dodano: 07.08.2013, 10:29, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Miczok13
Rooney jeśli odejdzie to zrobi wielki błąd.

btw. słyszeliście że Suarez się wkvrwił i chce odejść z LFC? :D:D:D

Komentarze (13)