R E K L A M A

+ +1 - Cleverley chce finału COC

xmilkaax @22.01.2014 | Przeczytano 818 razy

Cleverley chce finału COC
Tom Cleverley przyznaje, że dzisiejsze zwycięstwo nad Sunderlandem i awans do finału Capital One Cup byłoby wspaniałym lekiem na ostatnie problemy Manchesteru United.

"Czarne Koty" przyjadą dziś wieczorem na Old Trafford, by w rewanżowym meczu w półfinale COC utrzymać to, co zrobiły przed dwoma tygodniami i wygrać. Tymczasem podopieczni Davida Moyesa muszą zareagować na tą porażkę 1-2 i zapewnić sobie awans do finału po 4 porażkach w pięciu ostatnich ligowych meczach.

"To daje nam wszystkim duży impuls. Musimy zagrać jeszcze lepiej niż to zrobiliśmy w pierwszym meczu i wygrać ten mecz. Myślę, że tu na Old Trafford będzie panować świetna atmosfera, więc to dla ans ogromna szansa, by awansować do finały na Wembley. Z osobistego punktu widzenia nigdy wcześniej nie mogłem tego doświadczyć. Dobry wynik w środę da nam szansę, by wygrać puchar, a to jest to, o co w tym klubie chodzi."

Sunderland przyjeżdża do Manchesteru ze zwycięstwem w kieszeni, dlatego Cleverley wie, że od początku drużyna Gusa Poyeta będzie ciężko walczyć. Pomocnik jest jednak przekonany, że on i jego koledzy mogą złamać szyki obronne "Czarnych Kotów", oczekując, że ofensywa Mistrza Anglii nie będzie przestawać napierać na bramkę rywala.

"Oni prawdopodobnie ruszą i będą bronić pierwszego wyniku. Mają kilku graczy, którzy mogą nam popsuć szyki, choć musimy się liczyć i tak i tak na ich kontrataki. Musimy przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość. Myślę, że z upływającym czasem wyjdziemy w odpowiednim momencie z bloków startowych i rozpoczniemy swą grę. Ta noc będzie obfitowała w mocne tempo naszej gry. Kibice będą pełnić ważną rolę - wiemy, ile to dla fanów znaczy, gdy ich ulubiony team gra na Wembley, więc jesteśmy zdeterminowani, by tam dotrzeć."

Źródło: manutd.com

Tagi: Capital One Cup, Półfinały, Sunderland, Tom Cleverley, Wembley, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (1)

Poziom: 63
dodano: 22.01.2014, 17:05, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Cleverley też by mógł się z lepszej strony pokazać. Było by super

Komentarze (1)