R E K L A M A

+ 0 - Valencia o motywacji w Capital One Cup

xmilkaax @22.01.2014 | Przeczytano 985 razy

Valencia o motywacji w Capital One Cup
Antonio Valencia podkreśla, że on i jego koledzy są przekonani, że mogą odwrócić losy dwumeczu i odrobić straty z pierwszego meczu, pokonując już dziś Sunderland w półfinale Capital One Cup.

Czerwone Diabły muszę odnieść zwycięstwo, by marzenia o finale na Wembley - pierwszym dla Davida Moyesa jako szkoleniowa MU - stały się faktem. Valencia twierdzi, że piłkarze United są zdolni do tego, by wynik dwumeczu przenieść na swoją korzyść.

"Mamy nie tylko nadzieję, ale i wierzymy we własne możliwości i motywacje, by dać fanom powody do świętowania finały na Wembley" - zaczął Ekwadorczyk.

"Nasi fani będą nas wspierać jak zwykle, co dla nas ważne. Musimy wyjść z takim nastawieniem, jakie zawsze mamy grając u siebie - chcemy wygrać mecz. Dla nowych chłopaków i dla sztabu szkoleniowego awans będzie wielkim impulsem do dalszej pracy. Tu nie chodzi tylko o zdobycie trzech punktów, jak to bywa w lidze; tu chodzi o awans do finału. Miejmy nadzieję, że nam się to uda, bo to dla nas ważne."

Źródło: manutd.com

Tagi: Antonio Valencia, Capital One Cup, Finał, Półfinały, Sunderland, Wembley, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (1)

Poziom: 63
dodano: 22.01.2014, 17:07, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
No właśnie widać tę waszą motywację przed meczami na Old Trafford. Przegrywacie lub remisujecie częściej niż wygrywacie.

Komentarze (1)