R E K L A M A

+ +5 - Fernandinho: "Gorzej już nie da się zagrać"

Miłosz @25.03.2014 | Przeczytano 2125 razy

Fernandinho: "Gorzej już nie da się zagrać"
Fernandinho przyjeżdżając do Anglii miał bardzo dobre zdanie o Manchesterze United, dlatego był zaskoczony, kiedy w pierwszym pojedynku z Czerwonymi Diabłami jego Manchester City odniósł łatwe zwycięstwo.

Brazylijczyk trafił do Man City z Szachtara Donieck przed sezonem za 30 milionów funtów. We wrześniu rozegrał swoje pierwsze derby Manchesteru, które jego drużyna wygrała 4:1.

Fernandinho wie, że dzisiaj na Old Trafford nie będzie już tak łatwo.

"Podczas mego pierwszego meczu z nimi byłem zaskoczony jak słabo zagrali. To klub z historią, z wieloma dobrymi piłkarzami i w dodatku są aktualnymi mistrzami Anglii. Tymczasem poszło nam niezwykle łatwo" - wspomina wrześniową potyczkę Brazylijczyk.

"Teraz sytuacja jest inna, ponieważ my walczymy o tytuł, oni nie. Walczą tylko o honor. Jednak derby są wszędzie takie same - każdy chce wygrać. Wiele rzeczy w takich meczach może się wydarzyć, dlatego będziemy musieli dać z siebie wszystko."

Brazylijski pomocnik twierdzi, że to linia pomocy daje im przewagę nad rywalem zza miedzy.

"Nasi pomocnicy potrafią strzelać dużo więcej goli, choć też nie możemy ich zlekceważyć i myśleć, że któryś z ich pomocników nic nie strzeli."

Źródło: Sky Sports

Tagi: Fernandinho, Manchester City

Komentarze (3)

Poziom: 21
dodano: 25.03.2014, 18:52, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Adamyo
W swoich wypowiedziach Fernandinho powiedział, że United zagrali słabo, a nie, że gorzej się już nie da.
Dla naszych chłopców nie ma rekordów nie do pobicia, jesteśmy Manchester United, to my wyznaczamy granice.
Poziom: 25
dodano: 25.03.2014, 18:07, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Arkinho
Szczerze, nie liczę dzisiaj na zwycięstwo.Każdy urwany punkt będzie powodem do zadowolenia.Środek pomocy mają bezapelacyjnie lepszy od nas.Trzeba liczyć na determinacje naszych graczy.
Poziom: 66
dodano: 25.03.2014, 17:52, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
etam, boisko wszystko zweryfikuje, ale widzę, że Fernandinho bakcyla załapał, wcześniej Yaya Toure popisał się iście klasycznymi sentencjami :) ale do czasu, za prawdę do czasu to wszystko, aż się zdziwią jak ich linia pomocy doła złapie

Komentarze (3)