R E K L A M A

+ +5 - Guardiola: "To zaszczyt grać przeciwko United"

Miłosz @01.04.2014 | Przeczytano 1799 razy

Guardiola: "To zaszczyt grać przeciwko United"
Josep Guardiola docenia siłę zespołu Manchesteru United i uważa, iż przed jego drużyną trudny dwumecz, nawet pomimo słabego sezonu Czerwonych Diabłów.

Bayern Monachium o wiele lepiej prezentuje się od United w tym sezonie i przez wielu jest typowany do końcowego sukcesu. Ich szkoleniowiec woli jednak rozważnie podejść do dwumeczu z Anglikami.

"To zaszczyt móc zmierzyć się o półfinał z taką drużyną jak Manchester United" - przyznał na konferencji prasowej Guardiola.

"Liga Mistrzów nie jest ważniejsza od ligowych rozgrywek, ale jest o wiele bardziej prestiżowa. Zostało osiem drużyn i każdy chce wygrać, choć nie będzie to łatwo. Spróbujemy, lecz jest wiele innych świetnych ekip i przykładowo Bayern może pochwalić się tylko dwoma triumfami od 1976 roku."

Hiszpan, który wygrywał przeciwko United dwa finały Ligi Mistrzów z Barceloną, przyznał, iż spotkał się z sir Aleksem Fergusonem, ale zaprzeczył spekulacjom jakoby Szkot proponował mu posadę menadżera klubu z Old Trafford.

"Sir Alex zaprosił mnie do świetnej restauracji i miło spędziliśmy czas. To było przyjacielskie spotkanie, to był świetny gest z jego strony i dobrze nam się rozmawiało."

"Mój angielski nie jest za dobry i mówił za szybko, więc nie wiem czy przypadkiem nie zaoferował mi pracy, a ja tego nie zrozumiałem" - zażartował na koniec Guardiola zapytany, czy mógł zostać następcą Fergusona w United.

Źródło: Sky Sports

Tagi: Bayern Monachium, Ćwierćfinały, Josep Guardiola, Liga Mistrzów, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (4)

Poziom: 63
dodano: 01.04.2014, 16:59, #4 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Ja będę zaszczycony jak Unted wykopie Bayern z LM, a biedy Robben, cham zresztą, będzie płakał i żalił się trenerowi, że mu nie podawali.
Poziom: 66
dodano: 01.04.2014, 16:57, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
hehe na żarty mu się zebrało, od rana było widać tytyuły na onetach i innych serwisach, że "Giuardiola odrzucił ofertę sir Alexa" :D :D
Poziom: 23
dodano: 01.04.2014, 12:18, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Karmel07
No na pewno skoro się wie, że się wygra to zaszczyt grać przeciwko takiej firmie, jak MU i wygrać u nich :)
Poziom: 24
dodano: 01.04.2014, 11:49, #1 Zwiń/Pokaż komentarz seton
Pewnie jeszcze bardziej zaszczycony będzie United spuścić srogie manto :-D

Komentarze (4)