R E K L A M A

+ 0 - Evans i Smalling wracają do kadry

Miłosz @05.04.2014 | Przeczytano 897 razy

Evans i Smalling wracają do kadry
Jonny Evans oraz Chris Smalling opuścili kilka ostatnich meczów, ale wrócili już do treningów i mają szanse zagrać dzisiaj przeciwko Newcastle.

"Chris i Jonny wrócili już do treningów. Z pewnością ich powrót nam pomoże. Przechodzimy przez jeden z trudniejszych momentów sezonu i odczuwaliśmy ich brak. To są młodzi gracze z entuzjazmem, co nam się przyda" - nie ukrywa radości David Moyes.

"Ryan Giggs i Alex Büttner doznali drobnych urazów w spotkaniu z Bayernem, ale powinni szybko się wykurować, szczególnie Alex."

Choć w środę najważniejszy mecz sezonu przed ekipą Moyes, to sam szkoleniowiec woli najpierw skupić się na wyjazdowym ligowym pojedynku ze Srokami.

"Najważniejszy jest zawsze najbliższy mecz, dlatego obecnie mamy w głowach tylko Newcastle, a na Bayern przyjdzie czas. Zachowamy oczywiście równowagę przy ustalaniu składu, ale zwycięstwo ze Srokami stawiamy obecnie na pierwszym meczu."

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Chris Smalling, Jonny Evans, Kontuzje

Komentarze (3)

Poziom: 66
dodano: 05.04.2014, 15:25, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
no i dobrze, nasza najbardziej szklana część składu wraca do pełnej dyspozycji, ale oczywiście, żeby nie było różowo, to los obdarzył naszych najlepszych napastników kontuzja, od taka przeciwwaga :/
Poziom: 30
dodano: 05.04.2014, 14:00, #2 Zwiń/Pokaż komentarz lukimanutdfan
test
Poziom: 33
dodano: 05.04.2014, 09:35, #1 Zwiń/Pokaż komentarz morfeusz1
test

Komentarze (3)