R E K L A M A

+ 0 - Ji-Sung Park kończy karierę

MaGiK1990 @14.05.2014 | Przeczytano 1543 razy

Ji-Sung Park kończy karierę
Były piłkarz Manchesteru United Park Ji-Sung zakończył piłkarską karierę. Powodem jego decyzji były problemy z kolanem, które ciągnęły się od kontuzji Koreańczyka, której nabawił się w 2007 roku.

33-letni były piłkarz Czerwonych Diabłów dla klubu z Old Trafford strzelił 27 bramek w 205 spotkaniach. Był ulubionym zawodnikiem wielu kibiców United. Wraz z Manchesterem United zdobył cztery tytuły Mistrza Anglii oraz Puchar Ligi Angielskiej, Ligę Mistrzów i Klubowe Mistrzostwa Świata.

"Przejście na emeryturę rozważałem już od lutego, doszedłem do wniosku, że moje kolano może nie wytrzymać kolejnego sezonu," powiedział Park.

"Zawsze rozmyślam co by mogło być, gdyby nie ta kontuzja. Jestem zadowolony z przebiegu mojej kariery. Nie czuję ani rozczarowania, ani smutku z powodu zakończenia pewnego etapu w moim życiu"

Park zakończył karierę jako zawodnik Queens Park Rangers, a sezon 2013/2014 spędził na wypożyczeniu w PSV Eindhoven. W holenderskim klubie rozpoczynał swoją europejską przygodę. W 27 spotkaniach ligowych zdobył dwie bramki i pomógł zespołowi zakończyć sezon na czwartej pozycji ligowej w holenderskiej Eredivisie.


Źródło: www.manutd.com

Tagi: Emerytura, Manchester United, Park Ji-Sung

Komentarze - bądź pierwszy