+ +1 - Chicharito zły na decyzję arbitra

kara466 @30.06.2014 | Przeczytano 1604 razy

Chicharito zły na decyzję arbitra

Javier Hernández zakończył wczoraj swój udział w Mistrzostwach Świata, po tym jak Holendrzy zdołali odmienić losy spotkania, zdobywając dwie bramki w końcówce meczu.

Napastnik Czerwonych Diabłów wchodził na boisko, gdy Meksyk wygrywał 1:0, jednak chwilę później świetny strzał Wesleya Sneijdera i rzut karny wykorzystany przez Klaasa-Jana Huntelaara sprawiły, że to właśnie podopieczni Louisa van Gaala w ćwierćfinale zmierzą się z Kostaryką. Oznacza to, że reprezentacja Meksyku pożegnała się z Mundialem.

To dla nas naprawdę gorzka pigułka do przełknięcia. Byliśmy już krok bliżej do osiągnięcia tego, co sobie wcześniej założyliśmy, jednak niestety nie udało nam się.

To część futbolu, straciliśmy gola na 1:1, a później Holendrom przyznano wątpliwy karny, który wyeliminował nas z turnieju i teraz musimy wracać do domu.

Nie chodzi o to, aby obwiniać arbitrów. To tylko ludzie, a sędzia podjął złą decyzję. Nic nie możemy na to poradzić, ale przekreśliło to marzenia naszych rodaków i całego zespołu.

Ta porażka była naszą pierwszą na Mistrzostwach Świata i kosztowała nas eliminację z całego turnieju. Taka właśnie jest piłka nożna, nigdy nie można niczego przewidzieć . Wszyscy próbowali dawać z siebie wszystko. Jesteśmy dumni z tego, jakie starania podjęliśmy, ale nie usatysfakcjonowani ostatecznym rezultatem.

Tagi: Faza pucharowa, Javier Hernández, Mistrzostwa Świata, Porażka, Reprezentacje

Komentarze (10)

Poziom: 32
dodano: 01.07.2014, 10:38, #10 Zwiń/Pokaż komentarz kicu_999
no szkoda ich ale co zrobia jak karny byl dobra decyzja sedziego
Poziom: 29
dodano: 01.07.2014, 09:40, #9 Zwiń/Pokaż komentarz Kocham Manchester United
Hernandez jest rozgoryczony,że stracili tak ważną bramkę 90 minucie,która ustawiła mecz.Przekroju całego meczu Meksyk był lepszy i ich piłka bardziej mi się podobała.Meksyk miał dwa pechy
1Trafiła na Holandię,która gra do końca i każdym meczu strzela przynajmniej dwie bramki.
2 przegrała w doliczonym czasie gry.
Poziom: 42
dodano: 30.06.2014, 17:52, #8 Zwiń/Pokaż komentarz govou
Mnie zaskoczyło wczoraj zachowanie Chicharito podobnie jak jego wypowiedz.
Rozumiem że swój swojego broni,ale w tym momencie jest zakłamany bo jeśli sędzie byłby uczciwy Pomarańczowi już wcześniej mieli by karnego oraz ten prawidłowy.Czyli mogli by wygrać jeszcze wyżej 3-1.

A Chicharito robił jakieś miny,biegał dziwne gesty pokazywał swoją frustrację tak jakby Meksyk był bardzo oszukany.

Kręcił się koło bramkarza,potem koło pola karnego,czepiał się sędziego.

Naprawdę mnie rozczarował swoją podstawą,przegrywać trzeba umieć.
Poziom: 50
dodano: 30.06.2014, 17:49, #7 Zwiń/Pokaż komentarz Charly
Taka już jest piłka, trzeba się pogodzić z przegraną.
Poziom: 33
dodano: 30.06.2014, 17:23, #6 Zwiń/Pokaż komentarz maik
Powinny awansować i Holandia i Meksyk. Bardzo mi szkoda Meksyku, gdyż wiele sił włożyli w ten mecz. Do domu mogą wracać z podniesionymi głowami, gdyż zagrali doskonałe Mistrzostwa, tylko za szybko trafili na tą Holandię... Najsprawiedliwsza byłaby wczoraj dogrywka i ewentualne rzuty karne, jednak Meksyk prosił się od początku o podyktowanie rzutu karnego na swoją niekorzyść i wyprosił to w najgorszym możliwym dla siebie momencie.
Poziom: 66
dodano: 30.06.2014, 17:01, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
także mi trochę szkoda Meksyku, ale wyraźnie moja podświadomość wyraziła radość, kiedy Hunter strzelił z rzutu karnego bramkę :)

no cóż, Hernandez nie odmienił losów meczu

a rzut karny...może rzeczywiście Meksykanie mają rację, że był mocno naciągany, natomiast uważam, że sędzie dodał wszystkie te nieodgwizdane przewinienia z wcześniejszych fragmentów meczu i poddał je reasumacji podczas wydarzenia z doliczonego czasu gry i zdecydował się zagwizdać i wskazać na punkt oddalony o 11 metrów przed bramką Guilermo Ochoy :) tak bym to ocenił
Poziom: 28
dodano: 30.06.2014, 16:20, #4 Zwiń/Pokaż komentarz Nederland
Marudzenie na karnego w doliczonym czasie gry, słusznego zresztą (Robben upadł teatralnie, ale podstawiono mu nogę) jest bezczelne, gdy ma się na uwadze sytuację z końcówki pierwszej połowy, gdy Robbena sfaulowano w jednej akcji DWA RAZY (najpierw kopnął go Marquez, potem skosił Moreno - tak niefortunnie, że złamał kość piszczelową), a mimo to sędzia na wapno nie wskazał.
Poziom: 63
dodano: 30.06.2014, 16:07, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Szkoda Meksyku i Hernandeza, ale niestety karny był i nie ma się co łudzić, że sędzie podjął złą decyzję. Co więcej to pod koniec pierwszej połowy Holandia też powinna mieć karnego.

Ale Meksykanie nie mają sie czego wstydzić. W silnej grupie stracili tylko bramkę, a 1/8 zagrali dobry i wyrównany mecz. Napewno pokazali się z dobej strony.