R E K L A M A

+ +1 - "Valdés mnie nie zastąpi"

Kadra xmilkaax @18.11.2014 | Przeczytano 2095 razy

"Valdés mnie nie zastąpi"

Numer jeden w bramce Louisa van Gaala David de Gea twierdzi, że jego starszy kolega z reprezentacji Hiszpanii Víctor Valdés, który od pewnego czasu trenuje z drużyną Man Utd, nie zastapi go między słupkami.

Louis van Gaal nie zaoferował jeszcze byłemu graczowi Barcelony  kontraktu, ale doniesienia to sugerują zwłaszcza, że Real Madryt ma nadzieję na transfer de Gei

Jednak de Gea mówi, iż United chcą po prostu pomóc Valdésowi w powrocie do zdrowia, ale nie planują w przyszłości zmienić bramkarza nr 1.

Tak, mój kontrakt wygasa w 2016 roku, ale United nie ściągnęło tu dlatego Valdésa. Víctor miał ciężką kontuzję, ma za sobą zły czas i trener dobrze go zna, więc dał mu szansę by wrócił do pełni zdrowia. 

 

Tak, Víctor trenuje z MU, ale on wciąż nie odzyskał zdrowia w 100% po kontuzji. ​​Kiedy w pełni wróci, zacznie trenować z nami. Na razie nawet nie trenuje z nami na bramce. Od czasu do czasu wychodzi z trenerem bramkarzy, ale to wciąż bardzo mało.

 

Van Gaal zna go dobrze, bo dał Víctorowi zadebiutować w Barcelonie i ma szczególny sentyment do niego, a gdy to stało się możliwe, musieliśmy mu w miarę możliwości pomóc. Futbol jest okrutny w tych czasach, niestety. Gdy wszystko idzie dobrze, człowiek jest dla wszystkich bardzo dobry, a kiedy idzie źle, wtedy jest okropnie.


Źródło: metro

Tagi: Bramkarze, David de Gea, Kontrakty, Spekulacje, Transfery, Victor Valdés

Komentarze (7)

Poziom: 50
dodano: 19.11.2014, 22:20, #7 Zwiń/Pokaż komentarz Charly
No chyba raczej nikomu nie mogłoby by się na moment wydawać, że Valdes ot tak zepchnie Davida w dół. De Gea to zdecydowanie nr 1 w naszym zespole i nigdzie się stąd nie rusza i nawet jak sam przyznaje jest tutaj szczęśliwy.
Poziom: 48
dodano: 19.11.2014, 00:38, #6 Zwiń/Pokaż komentarz ozgur
"Gdy wszystko idzie dobrze, człowiek jest dla wszystkich bardzo dobry, a kiedy idzie źle, wtedy jest okropnie." - słowa magiczne!!!

Piękny gest ze strony Van Gaala w kierunku Valdesa jak najbardziej. Popieram takie zachowanie i cieszy pamięc w tak trudnej chwili w karierze Hiszpana.

Co do zmian w obsadzie naszej bramki, to jest ona możliwa tylko w momencie kontuzji Davida. W normalnych okolicznościach rezerwacja nie podlega anulowaniu tej obsady!!
Poziom: 52
dodano: 18.11.2014, 14:46, #5 Zwiń/Pokaż komentarz adam60
Valdes za Ga Gee? To byłaby pomyłka dekady. Z całym szacunkiem do tego pierwszego, ale David jest o wiele lepszym bramkarzem.
Poziom: 34
dodano: 18.11.2014, 22:38, #4 Zwiń/Pokaż komentarz borys
w barcelonie gral, nie ma dla niego szacunku;d
Poziom: 52
dodano: 18.11.2014, 23:44, #3 Zwiń/Pokaż komentarz adam60
Haha, śmiesznie to dla mnie brzmi, bo mam kumpla Borysa, który jest zagorzałym fanem Barcy:D
Jeśli chcą go wziąć, żeby był drugim bramkarzem, nie mam nic przeciwko, ale na pewno nie za Davida.
Poziom: 66
dodano: 18.11.2014, 20:14, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Ale chyba nikt nawet w ten sposób nie myślał, żeby zastępować De Geii, bo po co? Przecież to jeden z najlepszych bramkarzy świata. Absolutna, ścisła czołówka.

Mamy do tego konkretnie powiedziane przez Davida, że Victor jest jeszcze na bardzo dalekim etapie, jeśli chodzi w ogóle o powrót na boisko. I w dodatku nie oznacza to, że do gry wróci w barwach United. Kontraktu żadnego nie podpisywał.
Poziom: 63
dodano: 18.11.2014, 18:06, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
I bardzo dobrze. David jest o wiele lepszy niż Valdes.

Komentarze (7)