R E K L A M A

+ 0 - Solskjær: "Rooney może zastąpić Scholesa"

Kadra xmilkaax @16.12.2014 | Przeczytano 1206 razy

Solskjær: "Rooney może zastąpić Scholesa"

Ole Gunnar Solskjær uważa, że Wayne Rooney jest graczem, który w Manchesterze United może wypełnić pustkę po Paulu Sholesie.

Od początku mecz z Liverpoolem Wazza miał nieco inną rolę niż zawsze i choć zdobył gola, zęsto cofał się głębiej by wspomagać defensywę. To nie pierwszy raz, że Rooneya porównuje się do Sholesa, a Solskjær jest przekonany, że zmiana roli przyniesie wspaniałe efekty.

Myślę, że znaleźliśmy nowe miejsce dla Wayne'a Rooneya, każdego dnia ​​wygląda coraz bardziej jak Paul Scholes. 

- powiedział Solskjær dla Sky Sports

Różnica w meczu z Liverpoolem była widoczna już po 20 minutach, kiedy Mata i Rooney dostosowali swoje pozycje, lekko z Matą w tyle za Gerrardem i  Allenem i odpuszczając Rooneya, który dostał potem piłkę pod nogi.

MU potrzebowało kogoś, kto czeka na piłkę i to Rooney robi.


Źródło: thepeoplesperson

Tagi: Ole Gunnar Solskjær, Paul Scholes, Taktyka, Wayne Rooney

Komentarze (6)

Poziom: 50
dodano: 16.12.2014, 21:34, #6 Zwiń/Pokaż komentarz Charly
Rooney gdy tylko jest w formie to potrafi znaleźć się na prawie każdej pozycji w strefie ofensywnej. Teraz kiedy jeszcze został kapitanem, potrafi dobrze pokierować drużyną podczas meczu by wszystko dobrze funkcjonowało. Wayne to mistrz i kto wie, czy to nie drugi Paul Scholes.
Poziom: 66
dodano: 16.12.2014, 21:07, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Mozna ich porownywac. Czemu nie? Rooney to klasa sama w sobie, do tego, kiedy jest na gazie, to jest nie do powstrzymania. Rozwija sie teraz w grze skierowanej ku rozgrywaniu. W razie potrzeby jest i w obronie, by zachwile wejsc w pole karne i strzelic gola jak rasowy snajper. Taki zawodnik to mega skarb. Czy jest podobny w grze do Scholesa? Na pewno jest najblizszy temu. A pamietamy jaka klasa byl Paul.
Poziom: 48
dodano: 16.12.2014, 20:46, #4 Zwiń/Pokaż komentarz ozgur
Ma wspólne cechy charakteru z Rudym oraz nietuzinkowe umiejętności, a do tego obszerny przegląd pola, a zagrania 'krosowe' tylko Wazza posiada na takim poziomie jak nasze legendy Scholes, Giggs ...
Bardzo dobrze, że jest ktoś w United kto jeszcze może tak grać!
Poziom: 37
dodano: 16.12.2014, 16:10, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Nani United Glory
Rooney chyba w końcu dojrzał do bycia pomocnikiem. Zrozumiał, że to drużyna jest najważniejsza. Wiele zyskujemy dzięki grze Anglika, który wykonuje na boisku wielką robotę. Rooneyowi bliżej teraz do Paula Scholesa niż do Robina van Persiego.
Poziom: 32
dodano: 16.12.2014, 10:57, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Joshua002
Ze wszystkich naszych zawodników najbliżej mu do Scholes'a. Nogi nikt nie ma tak dokładnej ale nawet Scholes nie powstydził by się jakości crossów jakie zagrywa Roo.
Poziom: 30
dodano: 16.12.2014, 09:34, #1 Zwiń/Pokaż komentarz lukimanutdfan
Oj nie. Roo nie zastąpi Scholesa.

Komentarze (6)