R E K L A M A

+ 0 - Valdés: "De Gea najlepszy na świecie"

Transfery przeMUek @08.01.2015 | Przeczytano 1986 razy

Valdés: "De Gea najlepszy na świecie"

Víctor Valdés, który od dłuższego czasu miał okazję przyglądać się grze swojego młodszego kolegi trenując wraz z drużyną Czerwonych Diabłów od października tego roku, jest pod wielkim wrażeniem formy Davida de Gei.

Myślę, że na ten moment David de Gea to najlepszy bramkarz na świecie. Jego codzienne występy na treningach oraz wszystkie mecze pokazują, jak wysoki jest jego poziom. David miał wspaniały rok i jest to bardzo miłe. Uważam, że obecnie to najlepszyn golkiper na świecie. 
 

Valdés wyjaśnia także rolę, jaką ma odegrać w układance Louisa van Gaala.

Jestem tutaj, aby wszystkim pomagać. Zawsze podczas mojej kariery grałem, by pomóc moim kolegom z drużyny, mojemu trenerowi, wszystkim. Jestem częścią drużyny, nie jestem problemem. Kiedy gram, zawsze myślę o tym, aby wspomóc kolegów z drużyny, by pomoć im zwyciężyć. 


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Bramkarze, David de Gea, Forma, Kontrakty, Louis van Gaal, Transfery, Victor Valdés

Komentarze (7)

Poziom: 50
dodano: 10.01.2015, 21:20, #7 Zwiń/Pokaż komentarz Charly
Te, bo Valdes zaczyna się podlizywać tak samo jak Falcao, aby kibice go wspierali ;D No, ale co do jego wypowiedzi, to mądrze mówi, bo możliwe jest iż David w tym momencie jest najlepszym bramkarzem na świecie, choć pełno golkiperów i tak mu depcze po piętach. Ja liczę, że de Gea utrzyma taki wielki poziom przez bardzo długi okres czasu. :)
Poziom: 43
dodano: 09.01.2015, 17:44, #6 Zwiń/Pokaż komentarz red_devil_97
najlepszy na świecie, ale nie w kadrze Hiszpanów :v podobno... :D
Poziom: 66
dodano: 09.01.2015, 12:43, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Valdes się podlizuje, że szok. :D I tak to na nic się zda, bo De Gea ma pewne miejsce w bramce. Btw. dotychczas rezerwowi bramkarze praktycznie w ogóle się nie pojawiali na boisku, tylko De Gea grał wszystko, co tylko możliwe do gry. Pomijając przedsezonowe tournee. Ciekaw zatem jestem, jak sytuacja będzie się miała z Victorem? Wydaje się, że Valdes to taki trochę pupill naszego trenera, więc kto wie, może jakieś tam epizody będzie miał?
Poziom: 63
dodano: 09.01.2015, 17:18, #4 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Jeśli już to pewnie w FA Cup, choć mam nadzieję, że nie, bo zdecydowanie wolę by David grał jak najwięcej i nie wypadał z rytmu. Choć akurat na kolejny mecz z Cambridge powinien jednak wyjść Valdes, bo na tych grząskich boiskach w trzeciej lidze, jeszcze Davidowi mogłoby się coś stać. :)
Poziom: 63
dodano: 09.01.2015, 17:16, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
David był, jest i będzie najlepszy i nikt nie musi tego mówić, nawet doświadczony Valdes.
Poziom: 47
dodano: 09.01.2015, 00:34, #2 Zwiń/Pokaż komentarz sarkazm
Dobrze gada, pączka mu.
Poziom: 29
dodano: 08.01.2015, 22:55, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Kocham Manchester United
Nie pozostaję nic innego jak 100% zgodzić się z Valdesem.Mamy niezwykle utalentowanego bramkarza,który już parokrotnie ratował United przed porażką. Teraz trzeba czekać aż United kupi obrońce,który da spokój w linii obrony naszej drużyny,bo jak na razie jest to nasza największa bolączka formacyjna.

Komentarze (7)