R E K L A M A

+ 0 - LvG podekscytowany powrotem kluczowych graczy

Kadra kara466 @10.01.2015 | Przeczytano 1517 razy

LvG podekscytowany powrotem kluczowych graczy

Boss jest przekonany, że Manchester United w drugiej części sezonu odnajdzie właściwy rytm i większą regularność, szczególnie że do składu wracają tak ważni gracze jak Ángel Di María, Daley Blind czy Marcos Rojo.

Praktycznie od początku sezonu Czerwone Diabły prześladuje plaga kontuzji, która jednak nie przeszkodziła podopiecznym Holendra zanotować serii 10 meczów bez porażki, którą mogą przedłużyć już w niedzielę w meczu z Southampton.

Podczas spotkania z dziennikarzami van Gaal został zapytany o to, czy uważa iż powrót kontuzjowanych graczy sprawi, że forma zespołu będzie jeszcze lepsza, odpowiedział:

Mam nadzieję, ponieważ dzięki temu, że kontuzjowani piłkarze wracają do gry, w ciągu najbliższych trzech tygodni będę miał do dyspozycji pełny skład.

Powinniśmy grać lepiej ponieważ kilku zawodników, którzy mieli stałe miejsce w mojej jedenastce, tacy jak na przykład Di María czy Blind teraz wrócili do zdrowia.

Marcos Rojo także występował, kiedy był w pełni sił. Nie miałem wcześniej szansy, żeby budować zespół oparty na tych samych graczach. Mam nadzieję, że będę mógł zrobić to teraz, ale nigdy nic nie wiadomo.

Holender został zapytany również o to jak postrzega szanse na dogonienie Manchesteru City oraz Chelsea:

Żaden klub w Premier League nie powinien wygrać każdego meczu do końca sezonu, ale być może Manchesterowi United ta sztuka się uda. To zawsze jest nasz cel, jednak inni managerowie – José Mourinho, Manuel Pellegrini, Ronald Koeman czy Arsène Wenger mają takie same plany.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Ángel Di María, Daley Blind, Kontuzje, Louis van Gaal, Marcos Rojo, Mistrzostwo Anglii, Southampton, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (4)

Poziom: 66
dodano: 11.01.2015, 19:50, #4 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Piękna sprawa. Doszliśmy do pewnego, bardzo dobrego punktu w trakcie rozgrywek. Teraz tylko jeszcze trochę czasu na zgranie, złapanie meczowego rytmu i moim zdaniem zaczną się zwycięstwa, może i jakaś "grubsza" seria? :) Na pewno w takim wypadku można myśleć o wznioślejszych sprawach. :)
Poziom: 63
dodano: 11.01.2015, 17:56, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Na pewno jest się z czego cieszyć i oby taki stan kontuzji był u nas jak najczęściej, najlepiej nich się w ogóle wyzeruje. :)
Poziom: 23
dodano: 10.01.2015, 22:13, #2 Zwiń/Pokaż komentarz TOMMEK21
Nie pamiętam, kiedy ostatni raz aż tylu zawodników było do dyspozycji trenera. Jestem zaskoczony i zadowolony z tego stanu rzeczy. Oby tylko ci, co wrócili do treningów, osiągnęli odpowiednią formę i o wyniki nie ma co się obawiać. Ciekaw jestem, co pokaże Blind i czy LvG da szansę Lingardowi.
Poziom: 50
dodano: 10.01.2015, 22:07, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Charly
Ja również jestem bardzo zadowolony z powrotu kontuzjowanych graczy. Myślę, że jak van Gaal wszystko to ustabilizuje i poukłada na właściwym miejscu, to nasza gra będzie wyglądać jeszcze lepiej, kiedy zawodnicy po kontuzji złapią odpowiedni rytm gry.

Komentarze (4)