+ 0 - Blind: "Zasłużyliśmy na więcej"

Wypowiedzi pomeczowe xmilkaax @09.02.2015 | Przeczytano 1341 razy

Blind: "Zasłużyliśmy na więcej"

Daley Blind czuje, że Manchester United zrobił na Upton Park wystarczajaco dużo, by zasłużyć na więcej niż tylko jeden punkt, który został uratowany w doliczonym czasie gry przez właśnie Holendra.

Czerwone Diabły dobrze zareagowały na bramkę Cheikhou Kouyaté, dającą West Ham United prowadzenie zaraz po starcie drugiej połowy. Do siatki w 92. minucie trafił Blind.

Pomimo szczęśliwego zakończenia, Holender uważa że Man United powinno zabić mecz nieco wcześniej.

Myślę, że zasłużyliśmy na więcej. Stworzyliśmy wiele szans, z których mogliśmy zdobyć bramki, ale ich nie zdobyliśmy. W końcu powinniśmy być zadowoleni z wyniku 1:1, ale nie jesteśmy. Zasłużyliśmy na więcej z naszej gry.

To była druga bramka Blinda po strzelonej w 87.minucie meczu z WBA w październiku (2:2), a teraz zapytany o swoje odczucia, powiedział:

To był miły moment, że piłka znalazła mnie, a ja już tylko myślałem, aby strzelać, a potem wszystko potoczyło się bardzo szybko.

Myślę, że mieliśmy to zrobić wcześniej, a nie na końcu spotkania. Myślę, że mogliśmy to zrobić. Mieliśmy szanse, ale ich nie wykorzystaliśmy.

Blind noszony był przez ducha zespołu, ale i stałych podróżujących kibiców, którzy wraz z zespołem powędrowali do Londynu.

W drugiej połowie zaczęliśmy grać lepiej i utrzymowaliśmy odpowiedni pressing, ale potem to oni strzelili nam szybką bramkę. Pokazaliśmy ducha walki i charakter, jaki mamy i staraliśmy się wygrać, ale mamy remis i jeden punkt. Oczywiście, chcieliśmy więcej.

Idziemy dalej, ale trzeba tu pochwalić także fanów, którzy byli niesamowici. Są niesamowici w tym, jak nas wspieracją przez całe 90 minut, więc słowania uznania dla nich. To nas napędza i chcemy tego w każdym meczu.

Po remisie z WHU Blind nie może się już doczekać środowego meczu z Burnley.

Podoba mi się, że kolejny mecz nadchodzi tak szybko, ponieważ możemy zapomnieć o tym ostatnim spotkaniu. Musimy wciąż patrzeć w górę tabeli, stąd w najbliższym meczu najważniejsze będą trzy punkty.

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Burnley, Daley Blind, Premier League, Remis, West Ham United, Wypowiedzi pomeczowe, Wypowiedzi przedmeczowe