R E K L A M A

+ 0 - Januzaj zbiera pochwały

Wypowiedzi pomeczowe Miłosz @01.03.2015 | Przeczytano 1300 razy

Januzaj zbiera pochwały
Źródło: manutd.com

Ashley Young oraz Louis van Gaal wyrazili swój podziw dla gry Adnana Januzaja we wczorajszym spotkaniu z Sunderlandem.

Januzaj zmienił w przerwie Angela Di Maríę i pomógł drużynie osiągnąć korzystny rezultat

Zawsze cieszę się, kiedy gracz zalicza asystę, dlatego cieszę się, że Adnan miał udział przy drugim golu. 

- mówi van Gaal.

Był znakomity. Jako skrzydłowy chcesz dostać piłkę i ruszyć z nią na bocznych obrońców. Zrobił dokładnie to, czego oczekiwał od niego boss w przerwie. Zagrał świetnie, podobnie jak cała drużyna. 

- dodaje Young


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Adnan Januzaj, Ashley Young, Forma, Louis van Gaal, Sunderland, Wypowiedzi pomeczowe

Komentarze (6)

Poziom: 32
dodano: 01.03.2015, 15:14, #6 Zwiń/Pokaż komentarz Misiekxx96
Naprawdę Januzaj gra coraz lepiej, jego gra może się podobać. Będzie z niego naprawdę dobry zawodnik. Mam nadzieję że w środę wystąpi w pierwszym składzie.
Poziom: 66
dodano: 01.03.2015, 13:19, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Mnie też zaczyna się podobać Januzaj. Zaczyna grać z głową (!), a nie jak tzw. "jeździec bez głowy". Jego gra zaczyna nabierać sensu i także zaowocowała asystą. Myślę, że kwestią czasu będzie uzyskanie bramki. Wreszcie to zaczyna być taki Januzaj, którego widzieliśmy za Moyes'a.
Poziom: 36
dodano: 01.03.2015, 13:08, #4 Zwiń/Pokaż komentarz carisma
Jak pisałem wcześniej - jedyny który coś pokazał w ofensywie, nie bał sie strzelać, widział prace bramkarza i wiedział że jak piłka nie wpadnie po jego strzale to stworzy dużą szanse na dobitkę i tak też się stało.
Poziom: 39
dodano: 01.03.2015, 11:43, #3 Zwiń/Pokaż komentarz youngy18
Nie trudno się nie zgodzić. Adnan dał wczoraj bardzo dobrą zmianę. Emanował pewnością siebie, wygrywał dryblingi, brał ciężar gry na swoje barki, był "bezczelny" w swoich poczynaniach. Chcemy więcej takiej gry!
Poziom: 25
dodano: 01.03.2015, 11:38, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Arkinho
I po co było wydawanie grubych milionów na Di Marię,skoro Januzaj daje w tym momencie więcej tej drużynie.Na prawdę uważam,że kasa wydana na Angela jest wywalona w błoto, i jeśli mamy ją odzyskać, musimy go jeszcze w tym roku sprzedać do PSG.Bolą oczy, gdy się ogląda jego zagrania, nie ma w nim nawet cienia zawodnika z września.Podejmuje same złe decyzje na boisku, a jego stałe fragmenty są tragiczne. Źle się czuje w United,problemy osobiste i do tego presja szkodzą mu bardzo.
Poziom: 57
dodano: 01.03.2015, 11:11, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Szemhazaj
Adnan świetnie rozumie się z Valencią, fajnie wygląda ta współpraca bowiem Belg ma istotny dla skrzydłowego nawyk współpracowania z bocznym obrońcą. W dodatku Januzaj nadal ma odwagę do bezczelnego pójścia na przebój który prezentują też tacy gracze PL jak Hazard, Aguero czy Sturridge.

Jako że bardzo cenię naszych wychowanków wczorajszy mecz uradował mnie podwójnie. Nie dość, że Adnan efektywnie zmienił bezproduktywną gwiazdę wartą 60 milionów to jeszcze Jonny zagrał bardzo dobrze, zwłaszcza w sytuacji w której na początku drugiej połowy powstrzymał akcję 2v1 która niechybnie skończyłaby się golem na 0-1.

Komentarze (6)