R E K L A M A

+ +1 - Dobre występy Younga przepustką do reprezentacji?

Reprezentacje morfeusz1 @17.03.2015 | Przeczytano 1192 razy

Dobre występy Younga przepustką do reprezentacji?

Dobre występy Ashleya Younga w bieżącym sezonie w barwach Manchesteru United sprawiły, że 29-letni zawodnik ma nadzieję na powrót do reprezentacji Anglii.

O tym, czy Anglik otrzyma powołanie do kadry na zbliżające się mecze w marcu, przekonamy się w czwartek. Wówczas selekcjoner reprezentacji Anglii ogłosi listę piłkarzy powołanych.

Trzymam kciuki, żeby się udało wrócić do kadry

- powiedział Anglik.

Zawsze powtarzałem, iż chcę reprezentować swój kraj. Zakładanie koszulki Anglii, to dla mnie zaszczyt, duma. Liczę na to, że zrobiłem wystarczająco dużo, aby zasłużyć na powołanie.

Obecnie koncentruję się, jednak na dobrej grze dla klubu. Jestem szczęśliwy, ponieważ mam okazję regularnie grać. Każdy zawodnik do tego dąży. W naszej szatni panuje świetna atmosfera, ja cieszę się swoim futbolem, a zespół również nieźle sobie radzi.

Ashley Young zapytany o swój kontrakt odpowiedział, że nie przejmuje się faktem, iż wygasa w przyszłym roku.

Nie rozmawiałem z klubem na ten temat, wszystko jest w gestii prezesa. Ja koncetruję się na grze. Nie myślę o tym, kiedy kończy się moja umowa. Nie zamierzam odchodzić z United, a do końca kontraktu pozostał mi jeszcze rok

- skomentował Anglik.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Ashley Young, Forma, Kontrakty, Reprezentacje

Komentarze (3)

Poziom: 32
dodano: 17.03.2015, 21:36, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Misiekxx96
Skoro prezentuje ostatnio dobrą formę, to uważam że powinien dostać powołanie do kadry,bo pokazuje tymi występami że na to zasługuje.
Poziom: 63
dodano: 17.03.2015, 17:19, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Ja tam trzymam kciuki by Youngowi się udało. Sądzę, że swoją grą na to zasługuje i jeśli nie dostanie tego powołania to dopiero będzie niespodzianka.

Ciekaw jestem kto ogólnie z piłkarzy United przebije się do Angielskiej repry, bo jak tak patrzę to mogłoby być ich nawet sporo: Roo, Young, Carrick, Smalling, Jones, a i może Shaw, choć on ma chyba najmniejsze szanse.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.03.2015, 17:19

Poziom: 66
dodano: 17.03.2015, 12:04, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Powiem szczerze, że prezentując tak wysoką formę, i do tego taki swoistego rodzaju progres, to Anglik może być pewien, że i powołanie do reprezentacji może się pojawić, jak również oferta przedłużenia kontraktu. No kto by się spodziewał, że Young i Fellaini będą aż tak się wyróżniać. Normalnie, z perspektywy poprzedniego sezonu każdy z nas, no może w większości, myślało, że ci dwaj zakończą swoją przygodę na Old Trafford, a tymczasem przygoda przeradza się w karierę. Ci dwaj szczególnie pojęli nową filozofię i są dobrymi "studentami" profesora van Gaal'a. :) Oby w ich ślad podążyli kolejni. :)

Komentarze (3)