+ +1 - U-21: Wygrana z Evertonem

U-23 i U-18 Miłosz @17.03.2015 | Przeczytano 1408 razy

U-21: Wygrana z Evertonem

Zwycięstwo z Evertonem 2:1 pozwoliło drużynie Manchesteru United do lat 21 wskoczyć na szczyt Premier League.

James Wilson zdobył już w 8. minucie bramkę, jednak ten mecz nie był dla niego zbyt szczęśliwy, bowiem musiał opuścić boisko z powodu urazu. Paddy McNair podwyższył prowadzenie tuż przed przerwą. Everton zdobył jeszcze bramkę z rzutu karnego w 86. minucie, ale to było za późno, aby zdążyć chociażby z wywalczeniem remisu.

Skład United: Lindegaard - Love, McNair, Thorpe, Kellet - Grimshaw, Goss, Rothwell (Weir 46.), A.Pereira, Januzaj - Wilson (Harrop 40.)

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Adnan Januzaj, Anders Lindegaard, Andreas Pereira, Everton, James Wilson, Rezerwy, Zwycięstwo