+ +2 - Raport z wypożyczeń #37: Nani asystuje

Kadra Sitos @06.04.2015 | Przeczytano 1134 razy

Raport z wypożyczeń #37: Nani asystuje
Źródło: express.co.uk

Zapraszamy na podsumowanie dokonań wypożyczonych Diabłów podczas świątecznego weekendu!

Rozpoczynamy od Realu Madryt i pogromu nad Granadą. Na własnym stadionie "Królewscy" roznieśli przyjezdnych aż 9-1. Javier Hernández rozpoczął to spotkanie na ławce rezerwowych, jednak Carlo Ancelotii dał mu aż pół godziny gry. Meksykanin w 61. minucie zastąpił Karima Benzemę. Chicharito nie wpisał się na listę strzelców, ani nie asystował przy żadnej z bramek. Gole w tym meczu zdobywali: Cristiano Ronaldo (x5), Karim Benzema (x2), Gareth Bale i Diego Mainz (samobójcza). Honorową bramkę dla Granady zdobył Robert Ibanez.

Castilla również zwycięska. W 32. kolejce Segunda División B Castilla wybrała się do Cuenki, aby zmierzyć się z zajmującą ostatnią pozycję w tabeli drużyną Conquense. Guillermo Varela rozpoczął to spotkanie od pierwszych minut i przebywał na boisku w pełnym wymiarze czasowym. Obie bramki dla rezerw "Królewskich" zdobył Mariano.

Nani i jego Sporting Lizbona tylko zremisowali 1-1 na wyjeździe z Paços Ferreira. Portugalczyk spędził na boisku 90 minut, został ukarany żółtą kartkę i zaliczył asystę przy trafieniu Islama Slimaniego. Wyrównującą bramkę dla gospodarzy zdobył Rodrigo Galo. Nani zebrał dośc pozytywne recenzje za swój występ.

Dynamo Zagrzeb również na remis. Mistrz Chorwacji podzielił się punktami na wyjeździe z Rijeką. Ángelo Henríquez spędził na boisku 90 minut, ale nie udało mu się wpisać na listę strzelców. Dynamo dało sobie wyrwać zwycięstwo w 94 minucie za sprawą gola Josip Radoševića. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Bekim Balaj, a dla Dynama strzelali Marko Pjaca i Leonardo Sigali.

Tom Cleverley nie mógł wziąć udziału w spotkaniu Manchesteru United z Aston Villą. Wszystkim fanom Czerwonych Diabłów z pewnością nie trzeba przedstawiać przebiegu tego spotkania.

Barnsley uległo na własnym stadionie Sheffield United 0-2. Ben Pearson rozegrał 90 minut w barwach gospodarzy. Zwycięstwo przyjezdnym zapewniły bramki Stevena Daviesa i Jasona Holta.

Bolton uratował na własnym stadionie remis z zespołem Blackpool. Całe spotkanie w bramce "Kłusaków" rozegrał Ben Amos, a Saidy Janko nie znalazł się w kadrze zespołu na ten mecz. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, dzięki bramce Eiður Guðjohnsen z 95 minuty. Wcześniej dla Blackpool trafił Michael Jacobs.

Derby County również na remis. Zespół Jessego Lingarda zremisował na własnym stadionie z Watford 2-2. Lingard pojawił się na boisku od początku drugiej połowy, zastępując na boisku Cyrusa Christiego. Mimo gry w przewadze od 44. minuty (po czerwonej kartce dla Marco Motty za faul w polu karnym), gospodarzom nie udało się zdobyć trzech punktów. Bramki dla Derby zdobywali Darren Bent (z rzutu karnego) i Tom Ince. Dla przyjezdnych trafiali Matěj Vydra i Odion Ighalo.

Swój debiut w drużynie Huddersfield zaliczył Reece James. Anglik rozegrał 90 minut w spotkaniu przeciwko drużynie Willa Keane'a - Sheffield Wednesday. James spędził na boisku 90 minut, a Will Keane nie znalazł się w kadrze meczowej z powodu niedawno przebytej kontuzji. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a bramki padły dopiero na 5 minut przed końcem spotkania. Najpierw do siatki Huddersfield trafił Sergiu Buș, a 3 minuty później gola wyrównującego zdobył Ishmael Miller.

Sam Johnstone  z kolejnym czystym kontem. Drużyna Preston North End zwyciężyła na własnym boisku z Rochdale 1-0. Johnstone spędził na boisku 90 minut. Bramkę na wagę zwycięstwa i trzech punktów zdobył Jermaine Beckford.

Źródło: Własne

Tagi: Ángelo Henríquez, Ben Amos, Ben Pearson, Guillermo Varela, Javier Hernández, Jesse Lingard, Nani, Reece James, Saidy Janko, Sam Johnstone, Tom Cleverley, William Keane