+ +3 - Oceny pomeczowe: MU 1:1 Arsenal

Oceny pomeczowe Red_Devil @17.05.2015 | Przeczytano 1924 razy

Oceny pomeczowe: MU 1:1 Arsenal

Manchester United tylko zremisował z Arsenalem (1:1) i stracił praktycznie szanse na 3. miejsce w Premier League. Bramki zdobyli Ander Herrera oraz samobójczą Tyler Blackett. Zapraszamy do ocen pomeczowych oraz wybrania własnego Piłkarza Meczu.

Ocen pomeczowe zostały wystawione przez nasz serwis oraz kolegów z Manchester Evening News.

Manchester United 1:1 Arsenal -> manusite.pl / MEN

• David de Gea - 7 / 8 - Nie takiego pożegnania sobie wyobrażał - schodząc z kontuzją - ale pokazał dlaczego będzie go brakować, jeśli odejdzie.
  • Antonio Valencia - 7 / 7 - Nie dał się Mesutowi Özilowi, a sam też stwarzał zagrożenie pod przeciwną bramką.ale pokazał dlaczego będzie go brakować, jeżeli odejdzie.
  • Chris Smalling - 8 / 8 - Kapitan w tym meczu rządził i dzielił w obronie, dzięki czemu defensywa była taka solidna.
  • Phil Jones - 7 / 6 - Ciężki początek meczu, gdy o mało nie podarował gola Arsenalowi. Później się uspokoił.
  • Marcos Rojo - 6 / 7 - Nie jest spektaklarnym obrońcą, ale poradził sobie z Aaronem Ramseyem.
  • Daley Blind - 7 / 6 - Kilka razy wyłączył się z wydarzeń i nie wnosił spokoju do gry.
  • Juan Mata - 7 / 7 - Hiszpan był świetny w pierwszej połowie, ale potem przygasł.
  • Ander Herrera - 8 / 8 - Miał świetną pierwszą połowę, gdzie razem z Matą napędzał ataki. Mógł to jednak powtórzyć w drugiej odsłonie.
  • Marouane Fellaini - 7 / 6 - Nie zdominował środka pola, nie górował w powietrzu, a nie ziemi było gorzej.
  • Ashley Young - 9 / 9 - Terroryzował Arsenal i był najlepszym zawodnikiem United. Szkoda, że koledzy nie wykorzystali jego dyspozycji.
  • Radamel Falcao - 5 / 6 - Standardowo najsłabszy na boisku. Zbyt łatwo traci piłkę. Kolumbijczyk na dobre pożegnał się z Old Trafford.

Zmiany:

• Robin van Persie (w 61. minucie za Falcao) - 6 / 6 - Nie wniósł zbyt wiele.
  • Tyler Blackett (w 73. minucie za Rojo) - 6 / 6 - Miał pecha przy bramce.
  • Víctor Valdés (w 74. minucie za de Geę) - 6 / 6 - Nie miał szans przy bramce, ale liczył pewnie na lepszy debiut.

Źródło: Manchester Evening News

Tagi: Arsenal, Ashley Young, Oceny pomeczowe, Premier League, Remis, Sondy