+ +3 - Raport z wypożyczeń #45: Johnstone w Championship, Nani i Hernández z bramkami

Kadra Sitos @25.05.2015 | Przeczytano 1549 razy

Raport z wypożyczeń #45: Johnstone w Championship, Nani i Hernández z bramkami
Źródło: express.co.uk

Zapraszamy na ostatni "Raport z wypożyczeń"! Na zakończenie dowiemy się, jak poszło Samowi Johnstone'owi w finale play-offów do Championship, a także obejrzymy prawdopodobnie pożegnalne bramki Naniego i Chicharito.

Javier Hernández rozegrał 90 minut w swoim prawdopodobnie ostatnim meczu w koszulce "Królewskich". Real Madryt rozgromił Getafe 7-3, a Chicharito był autorem jednej z bramek. Oprócz bramki Meksykanina do siatki Getafe trafiali także Cristiano Ronaldo (hat-trick), James, Jesé i Marcelo. Bramki dla przyjezdnych strzelali Sergio Escudero, Diego Castro, a także Mehdi Lacen.

Bramka Chicharito w spotkaniu z Getafe:

Ángelo Henríquez wywalczył Puchar Chorwacji! W spotkaniu z RNK Split po 120 minutach na tablicy wyników widniał remis 0-0. Sprawę rozstrzygnęły rzuty karne, w których zwyciężyli gracze Dynama. Chilijski napastnik był pierwszy w kolei przy strzelaniu jedenastek i zamienił ją na bramkę. Dynamo zwyciężyło 4-2 w konkursie rzutów karnych, a Henríquez po 120 minutach na boisku może cieszyć się z kolejnego trofeum.

W ligowym meczu Dynamo zmierzyło się na wyjeździe z Istrą. Ángelo Henríquez otrzymał wolne w tym dniu, a jego zespół zremisował 1-1 (Jo - Fernandes).

Nani w dobrym stylu pożegnał się ze Sportingiem. Portugalczyk zdobył jedyną i zarazem dającą zwycięstwo bramkę w wyjazdowym spotkaniu z Rio Ave. Nani wpisał się na listę strzelców w 48. minucie, kilka minut później obejrzał żółtą kartę i został zmieniony w 61. minucie przez Junya Tanakę.

Bramka Naniego w spotkaniu przeciwko Rio Ave:

Aston Villa z Tomem Cleverleyem w składzie poległa na własnym stadionie z Burnley w ostatniej kolejce Premier League. Cleverley rozegrał 72. minuty i został zmieniony przez Scotta Sinclaira. Zwycięstwo przyjezdnym zapewniła bramka Dannego Ingsa z 6. minuty.

Preston North End od przyszłego sezonu w Champiosnhip! Ekipa Sama Johnstone'a zwyciężyła aż 4-0 w play-off'ach nad Swindon i to oni będą cieszyć się grą na zapleczu Premier League w przyszłym sezonie. Angielski bramkarz rozegrał 90 minut. Bramki w tym meczu strzelali: Paul Huntington oraz Jermain Beckford (hat-trick).

Źródło: Własne

Tagi: Ángelo Henríquez, Aston Villa, Dynamo Zagrzeb, Javier Hernández, Nani, Preston North End, Real Madryt, Sam Johnstone, Sporting Lizbona, Tom Cleverley, Wypożyczenia