R E K L A M A

+ +3 - Casillas w Porto, de Gea w Madrycie?

Transfery Red_Devil @07.07.2015 | Przeczytano 1764 razy

Casillas w Porto, de Gea w Madrycie?

Zdaniem hiszpańskiej stacji TVE Iker Casillas jest bliski transferu do FC Porto. Jeśli doświadczony bramkarz przeniesie się do Portugalii, zielone światło na transfer do Realu Madryt otrzyma David de Gea z Manchesteru United.

Według dziennikarzy hiszpańskiej stacji TVE 34-letni golkiper Realu Madryt najbliższy sezon spędzi na zasadzie wypożyczenia w FC Porto. Jeśli Iker Casillas zdecyduje się na przejście do Portugalii, na Santiago Bernabeu prawdopodobnie przeniesie się bramkarz David de Gea.

Casillasa, który w barwach "Królewskich" rozegrał dotąd 510 meczów, a reprezentacji Hiszpanii 162, w swoich szeregach widzieliby również szefowie AS Roma oraz Paris Saint-Germain.

Tagi: Bramkarze, David de Gea, FC Porto, Iker Casillas, Real Madryt, Spekulacje, Transfery

Komentarze (3)

Poziom: 66
dodano: 07.07.2015, 11:12, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
"Jeśli doświadczony bramkarz przeniesie się do Portugalii, zielone światło na transfer do Realu Madryt otrzyma David de Gea z Manchesteru United." Nie zgodzę się z tym zdaniem, ponieważ jeśli Ramos spakuje swoje walizki, to dopiero wtedy De Gea będzie mógł pakować swoje. :)
Poziom: 32
dodano: 07.07.2015, 15:27, #2 Zwiń/Pokaż komentarz krajminho
Faktycznie, zdanie zostało dziwnie sformułowane. Wygląda na to, że MU czeka z wydaniem zgody na transfer pączkożercy do momentu odejścia Ikera z Madrytu.
Poziom: 63
dodano: 07.07.2015, 14:09, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
A tak David powinien zaimponować fanom United i Atletico. Real by sprzedał Casillasa, zostali by tylko z Navasem, myśleli, że David raz dwa do nich przyjdzie, a Hiszpan się wypina, podpisuje z nami nowy kontrakt. :) Chociaż raz byśmy Realowi dali pstryczka w nos. :)

Komentarze (3)