+ +2 - De Gea i Valencia opuszczą kolejny mecz

Kontuzje xmilkaax @21.07.2015 | Przeczytano 1442 razy

De Gea i Valencia opuszczą kolejny mecz

Louis van Gaal potwierdził, że zarówno David de Gea jak i Antonio Valencia przegapią drugi mecz Manchesteru United w ICC przeciwko San Jose Earthquakes we wtorek z powodu kontuzji.

Obaj gracze nie zagrali również w wygranym 1:0 meczu z Club América w CenturylinkField w piątek wieczorem, kiedy Morgan Schneiderlin strzelił zwycięskiego gola w swoim nieoficjalnym debiucie dla klubu.

Przemawiając na konferencji prasowej na Avaya Stadium w poniedziałek wieczorem, van Gaal był pytany o zdrowie pary i dał rozczarowującą aktualizację.

Są to drobne urazy, więc odwiedzili szpital rano. Potwierdza się, że nie mogą grać przeciwko San Jose, ale myślę, że musimy jeszcze poczekać.

Tymczasem, podczas ekskluzywnego wywiadu z MUTV, który odbył się po konferencji prasowej, trener potwierdził, że wystawi te same jedenastki w każdej połowie jak przeciwko Club América, ale Sam Johnstone zagra cały mecz.

Ten sam skład w pierwszej połowie i drugiej połowie, tylko Sam Johnstone będzie grać 90 minut, ponieważ nie chcemy ryzykować ze zdrowiem pozostałych dwóch bramkarzy.

Źródło: ManUtd.com

Tagi: Antonio Valencia, David de Gea, International Champions Cup, Kontuzje, Louis van Gaal, Mecze towarzyskie, Sam Johnstone, San Jose Earthquakes, Tournée, Wypowiedzi przedmeczowe