+ +5 - Świat piłki wspiera Shawa
Kontuzje Wazza @16.09.2015 | Przeczytano 3050 razy
Na portalach społecznościowych wielu piłkarzy oraz ekspertów momentalnie po wczorajszym meczu zamieściło słowa otuchy, skierowane do lewego obrońcy United. Dziś wsparcia dla młodego Anglika nie ma końca.
Ross Barkley:
Myślę o Tobie stary, wracaj szybko na boisko!
Gareth Bale:
Szybiego powrotu do zdrowia, brachu! Wróć silniejszy!
Thomas Müller:
Dużo zdrowia Luke Shaw!
Nathaniel Clyne:
Jestem zdewastowany tym co spotkało mojego kumpla.
Ben Foster:
Straszny widok samej kontuzji i zapłakanego Shawa. Życzę Ci szybkiego powrotu, koleszko!
Aaron Ramsey:
Ściskam kciuki za Luke'a Shawa, wracaj szybko!
Cafu:
Mam nadzieję, że Shaw szybko wróci na boisko. Uściski od Cafu!
Kevin-Prince Boateng:
Wracaj szybko, wielki gościu!
Romelu Lukaku:
Obyś szybko wydobrzał, brachu!
Andy Murray:
Mam nadzieję, że Shaw wróci do pełnego zdrowia w syzbkim tempie. Coś okropnego zobaczyć, jak młody sportowiec odnosi taki uraz.
Juan Mata:
Idę spać, sfrustrowany i rozczarowany porażką z PSV, ale na szczęście neidługo następny mecz i zrobimy wszystko, by go wygrać. Taki jest ten sport.
Ale teraz jestem zdewastowany przez kontuzję Luke'a, zawsze się uśmiechasz mój przyjacielu, nie zmieniaj tego, bądź silny i myśl pozytywnie. Wszyscy chcemy, żebyś wrócił jak najszybciej, będzie nam Ciebie brakować, ale [mam nadzieję] jeszcze w tym sezonie cieszyć się z Twojej gry.
Phil Jones:
Rozczarowujący rezultat, ale i tak wszystkie myśli kieruję w stronę Shawa. Stary, wróć silniejszy!
Adnan Januzaj:
Straszne zobaczyć to, co się stało! Życzę Ci wszystkiego dobrego mój bracie, bądź silny i wróć jeszcze silniejszy, niż kiedykolwiek wcześniej!
Memphis Depay:
Luke'u mój przyjacielu, co za fatalny wieczór. Wrócisz na sam szczyt, jestem tego pewien.
David de Gea:
Porażka boli, ale nie aż tak, jak to co spotkało Luke'a. Życzę Ci szybkiego powrotu, wróć siliniejszy, niż wcześniej!
Marcos Rojo:
Luke Shaw, mam nadzieję, że szybko do nas wrócisz.
Ander Herrera:
Smutek z powodu porażki, ale dużo większy z powodu kontuzji Luke'a. Wracaj szybko, mój przyjacielu!
Chris Smalling:
Moje myśli i modlitwy są dziś z Lukiem Shawem. Mam nadzieję, że błyskawicznie się wukuruje i znów będę mógł zagrać razem z nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Ashley Young:
Rozczarowujący wieczór dla nas. Życzę Ci Luke szybiego powrotu, jestem rozwalony, tym co się stało, bądź silny bracie!
Danny Higginbotham:
Jestem załamany z powodu Shawa. To wyglądało na coś strasznego.Fantastyczny start sezonu, był wspaniały, tak jakim powinien być na tej pozycji, ale piłka jeszcze raz pokazała, jakim okrutnym jest sportem.
Lou Macari:
Wszystko wskazywało na to, że to będzie jego sezon, silny, szybki, wspaniały na lewej stronie, wielkie niepowodzenie dla niego samego i dla klubu.
Robbie Savage:
Załamany Lukiem Shawem, najlepszy boczny obrońca w całej lidze, mam nadzieję, że szybko się wykuruje.
Southampton, były klub Shawa:
Chcielibyśmy przekazać najlepsze życzenia powrotu do zdrowia dla Luke'a Shawa, z uwagi na jego kontuzję z meczu z PSV. Wróć silniejszy Luke!
Héctor Moreno:
Przede wszystkim, chciałbym wesprzeć Luke'a Shawa z całych sił. Przechodziłem przez podobne cierpienie, życzę mu szybkiego powrotu na boisko.
Moreno, który złamał nogę na Mundialu w meczu Meksyk - Holandia, przed kamerami dodał:
Wiem, w jak trudnej sytuacji znalazł się Shaw, to przykra sprawa. Czuję się fatalnie z powodu tego, co się stało. Przepraszam.
Źródło: Twitter
Tagi: Adnan Januzaj, Ander Herrera, Ashley Young, Chris Smalling, David de Gea, Faza grupowa, Héctor Moreno, Juan Mata, Kontuzje, Liga Mistrzów, Lou Macari, Luke Shaw, Marcos Rojo, Memphis Depay, Phil Jones, Portale społecznościowe, PSV Eindhoven, Robbie Savage, Southampton
Najnowsze aktualności
24 Lut, 14:08 | 9 |
Relacje Składy: Manchester United - Liverpool |
24 Lut, 12:58 | 2 |
Wypowiedzi przedmeczowe De Gea: "To największy mecz w Anglii" |
24 Lut, 12:41 | 1 |
Wypowiedzi przedmeczowe Solskjær: "Nie możemy skończyć jak Liverpool" |
22 Lut, 23:46 | 1 |
Premier League Podcast #13: Derby Anglii |
22 Lut, 23:21 | 0 |
Ciekawostki Czosnek na boisku? Sekrety murawy na Old Trafford |
22 Lut, 18:27 | 2 |
Wypowiedzi przedmeczowe Solskjær: "Pogba klasą sam dla siebie" |
21 Lut, 23:28 | 2 |
Kontuzje Stan kadrowy przed meczem z Liverpoolem |
21 Lut, 23:11 | 1 |
Wypowiedzi przedmeczowe Hangeland: "Widzę w Solskjærze trenera na lata" |
20 Lut, 23:09 | 0 |
Puchar Anglii Znamy datę ćwierćfinału FA Cup |
19 Lut, 23:25 | 1 |
Wypowiedzi pomeczowe Solskjær: "Chcemy dojść do finału" |
Komentarze (9)
Obserwuj
Dodaj opinię
Poziom: 41
Poziom: 32
Poziom: 34
Michael Carrick @carras16 2 godz.2 godziny temu
Sometimes football isn't fair. @LukeShaw23 didn't deserve this. He's been flying, scary to think how good he's gonna be tho. He'll be back
Matteo Darmian @DarmianOfficial 2 godz.2 godziny temu
Disappointed with the result and really sorry for @LukeShaw23 Get well soon mate! Waiting for you stronger than ever!
Victor Valdes @1victorvaldes 2 godz.2 godziny temu
You will come back on the pitch!
I wish you the best for your recovery.
Stay strong mate ! @LukeShaw23
Wilfried Zaha @wilfriedzaha 2 godz.2 godziny temu
Wish you a speedy recovery bro
Poziom: 34
Michael Carrick @carras16 2 godz.2 godziny temu
Sometimes football isn't fair. @LukeShaw23 didn't deserve this. He's been flying, scary to think how good he's gonna be tho. He'll be back
Matteo Darmian @DarmianOfficial 2 godz.2 godziny temu
Disappointed with the result and really sorry for @LukeShaw23 Get well soon mate! Waiting for you stronger than ever!
Victor Valdes @1victorvaldes 2 godz.2 godziny temu
You will come back on the pitch!
I wish you the best for your recovery.
Stay strong mate ! @LukeShaw23
Wilfried Zaha @wilfriedzaha 2 godz.2 godziny temu
Wish you a speedy recovery bro
Poziom: 20
Poziom: 30
Poziom: 31
Właśnie wtedy straciłem wiarę w piłkę nożną jako sport, dokładnie pamiętam ten moment. Byliśmy lepsi ale po raz kolejny prysło to w jednej kuriozalnej sekundzie.
Jednak tego co sie wczoraj stało to nie sposób opisać, jak to jest że sędziowie potrafią po konsultacji z liniowym dać żółtko za jakąś głupotę po fakcie, a w takiej ewidentnej sprawie nie potrafią zmienić decyzji? Ok, mógł tego nie wiedzieć w pierwszym momencie, ale o ile sobie przypominam w piłce jest sędziów kilku a nie jeden, o ile sobie przypominam mają połączenie ze sobą.
Co on myślał że Luke złamał sobie tą nogę w powietrzu przez podmuch wiatru? Widząc takie obrażenia nie konsultuje decyzji podejmując tak absurdalną?
Najgorszą sprawą wg mnie będzie uraz w psychice młodziana, kto wie jak sobie z tym poradzi, jest obrońcą i nie może odstawiać nogi, ale wiem po sobie bo miałem dwa podobne zdarzenia, co prawda nie w piłce, że ślad zostaje w głowie już zawsze...
Poziom: 66
Dzisiaj, albo jutro czeka go operacja. Bądźmy myślami z nim i oby się powiodła.
Poziom: 36
Komentarze (9)
Obserwuj
Dodaj opinię