R E K L A M A

+ +4 - Czterech piłkarzy nieobecnych na porannym treningu

Liga Mistrzów Sitos @29.09.2015 | Przeczytano 1394 razy

Czterech piłkarzy nieobecnych na porannym treningu
Źródło: www.flickr.com

Oprócz Luke'a Shawa aż czterech podstawowych piłkarzy Manchesteru United opuściło poranny trening przed spotkaniem fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z pierwszą drużyną szanse treningów otrzymali natomiast zawodnicy drużyn juniorskich.

Oprócz Luke'a Shawa, który leczy złamaną nogę, aż czterech piłkarzy Manchesteru United nie pojawiło się na porannym treningu przed jutrzejszym starciem z VFL Wolfsburg. Michael Carrick, Ander Herrera, Antonio Valencia oraz Marcos Rojo nie zostali dostrzeżeni w AON Training Complex o poranku.

To, czy mamy do czynienia z nowymi urazami w drużynie, zostanie pewnie wyjaśnione na popołudniowej konferencji prasowej. Louisowi van Gaalowi ma towarzyszyć Bastian Schweinsteiger. Początek spotkania z dziennikarzami zaplanowano na 16:30.

Pod nieobecność wyżej wymienionej czwórki graczy szansę treningów z pierwszą drużyną otrzymali zawodnicy z drużyn juniorskich: Josh Harrop, Donald Love, Guillermo Varela oraz James Weir.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Ander Herrera, Antonio Valencia, AON Training Complex, Carrington, Donald Love, Guillermo Varela, James Weir, Josh Harrop, Kontuzje, Liga Mistrzów, Marcos Rojo, Michael Carrick, Treningi, VfL Wolfsburg

Komentarze (2)

Poziom: 66
dodano: 30.09.2015, 00:47, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Trochę szkoda Herrery i Valencii. Carricka da się zastąpić, Rojo to norma. Mnie się spodobało to, że od razu czterech młodych zaczęło z seniorami trenować. Zaciekawił mnie najbardziej Varela. :p Grał w Realu Madryt Kastylii, u nas w drużynie rezerw, więc może jakiś przełom? :)
Poziom: 63
dodano: 29.09.2015, 17:47, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Z tego co przeczytałem to Carrick może jutro zagrać, co do Herrery i Valencii jeszcze nic nie wiadomo, mogą, ale nie muszą się pojawić na boisku. :)

Komentarze (2)