R E K L A M A

+ +4 - Becks: "Nadal nie wypiłbym wina przed Sir Alexem"

Ciekawostki Wazza @04.10.2015 | Przeczytano 1921 razy

Becks: "Nadal nie wypiłbym wina przed Sir Alexem"

David Beckham zdradza kulisy udziału Sir Alexa Fergusona w listopadowym dobroczynnym meczu i ponadto przyznaje, że nawet po tylu latach alkohol w towarzystwie legendarnego trenera nie przejdzie mu przez gardło.

Już 14 listopada wspominany przez nas mecz na Old Trafford w szczytnym celu. Z tej okazji w Teatrze Marzeń spotka się doborowe towarzystwo. David Beckham wpadł na pomysł, żeby jedną z drużyn poprowadził Sir Alex Ferguson. Anglik przyznał, że dłuższy czas nie rozmawiał z byłym trenerem United, ale nie stanowiło to żadnego problemu, panowie ucięli sobie miłą pogawędkę, a Sir Alex bez wahania zgodził się na powrót na ławkę na OT.

Zadzwoniłem do niego i po prostu zapytałem. Jest dla mnie jak piłkarski ojciec.

 

Innego dnia mieliśmy okazję się spotkać, pierwszy raz od jakiegoś czasu. Nigdy żaden z nas nie pomyślałby, żeby pić jakikolwiek alkohol w jego towarzystwie. Ktoś podał mi kieliszek wina, rozmawialiśmy z 20 minut z Sir Alexem, a ja cały czas trzymałem wino, schowane za plecami.

 

Ja, Nicky i Paul zawsze zrobilibyśmy to samo - schowalibyśmy alkohol przed nim. 

Beckham wspominał już, że nie może doczekać się spotkania z Zinédinem Zidanem i resztą, teraz dodaje:

Postanowiliśmy zebrać fundusze poprzez rozegranie meczu, oznacza to, że będę musiał wyciągnąć moje stare buty z szafy, znów zagram na Old Trafford. To ekscytujące!

 

Powrót na ten stadion to będzie emocjonalne przeżycie dla mnie, kiedyś miałem okazję wrócić tam z Milanem, wtedy też czułem niesamowite emocje.

 

To była dziecinnie prosta decyzja, by wziąć udział w spotkaniu.  Nie sądziłem, że dane mi będzie jeszcze zagrać w piłkę, ale cel naszego meczu jest bardzo ważny. Chcemy uczynić wiele rzeczy lepszymi, zagramy dla wszystkich dzieci na świecie.

 

Będę dozgonnym dłużnikiem United, za to że zgodzili się pomóc nam w organizacji meczu i wzięli w tym wszystkim udział, chcieli zrobić coś dobrego. To wiele dla mnie znaczy.

Wygląda na to, że Becks tak bardzo nie może doczekać się  powrotu na Old Trafford, że w jednym z ostatnich wywiadów stracił głowę. Zapytany o to, "kto jego zdaniem wygra Ligę Mistrzów", odpowiedział:

Mam nadzieję, że Manchester United, Paris-Saint Germain albo AC Milan. 

Problem polega na tym, że jedna z tych drużyn może tylko pomarzyć o hymnie Champions League w tym sezonie. Może Anglik odleciał w chmury po tym, jak opublikowano zestawienie najbogatszych ludzi na Wyspach. Okazało się, że Państwo Beckhamowie mają większy majątek niż Brytyjska Królowa.

Charytatywne spotkanie na Old Trafford już 14 listopada. Będziemy informować o potwierdzonych gwiazdach, które wezmą udział w tym meczu.


Źródło: Daily Mail

Tagi: Akademia United, Akcje charytatywne, Ciekawostki, David Beckham, Legendy United, Liga Mistrzów, Mecze towarzyskie, Sir Alex Ferguson, Szatnia, Unicef

Komentarze (5)

Poziom: 41
dodano: 04.10.2015, 21:46, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Kubuś1878 (1/3)
A są może bilety na ten mecz wie ktoś gdzie można kupić.Pozdrawiam :):):)
Poziom: 31
dodano: 04.10.2015, 16:36, #4 Zwiń/Pokaż komentarz 22november
A wybiera się ktoś na ten mecz z Polski? Tzn z forum?
Poziom: 31
dodano: 04.10.2015, 16:35, #3 Zwiń/Pokaż komentarz 22november
A wybiera się ktoś na ten mecz z Polski? Tzn z forum?
Poziom: 39
dodano: 04.10.2015, 16:13, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Vethro
Szacunek graczy z rocznika 92 do Bossa jest niesamowity. Zawsze wypowiadają się z klasą, żadnych zatargów, jak o ojcu. Wychował ich wspaniale Ferguson. Czekałem, czekałem i się w końcu doczekałem na spotkanie, w którym Beckham założy koszulkę United po raz kolejny. Coś wspaniałego :]
Poziom: 66
dodano: 04.10.2015, 15:32, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
:) Cóż za klasa. Podziwiam to, że Beckham, który miał i chyba nadal ma u stóp cały świat jest taki, jakby to powiedzieć, synusiowaty względem sir Alex'a. On zawsze dla niego będzie piłkarski ojciec. Tak samo w biografii Giggs'a można było przeczytać zdanie: "Zawsze Boss, nigdy Alex". :) Klasa!

Komentarze (5)