R E K L A M A

+ +4 - De Gea o powodach pozostania w klubie

Kadra Miłosz @06.10.2015 | Przeczytano 2344 razy

De Gea o powodach pozostania w klubie

David de Gea zapomniał już o całym letnim zamieszaniu związanym z niedoszłymi przenosinami do Realu Madryt i koncentruje się na swojej dalszej przygodzie w Manchesterze United.

De Gea nie tylko pozostał w United po zakończeniu okienka, lecz też podpisał 4-letni kontrakt. Hiszpan przyznał, że głównym powodem jest sposób w jaki się go traktuje na Old Trafford.

To było długie, trudne lato. Koniec końców jestem w wielkim klubie i cieszę się z tego. Jestem szczęśliwy, że został przedłużony mój kontrakt. To wspaniały klub i liczę, że wszystko będzie nam się dobrze układało.

 

To było dziwne lato, ale uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Zostałem w drużynie, w której jestem akceptowany, szanowany, kochany i dlatego jestem bardzo szczęśliwy.


Źródło: Bernabeu Digital

Tagi: Bramkarze, David de Gea, Kontrakty, Real Madryt, Spekulacje, Transfery

Komentarze (5)

Poziom: 41
dodano: 06.10.2015, 20:05, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Kubuś1878 (1/3)
Dobrze że został bo nie jeden mecz nam jeszcze wygra.
Poziom: 66
dodano: 06.10.2015, 17:50, #4 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Pozwolę sobie zacytować: " jestem akceptowany, szanowany, kochany i dlatego jestem bardzo szczęśliwy". Mam nadzieję, że Davidek nasz kochany właśnie tak powiedział. :) Jeśli pojął to, jak jest tutaj traktowany, a jak byłby w Szmadrycie, to M.U. jest wygryw!
Poziom: 44
dodano: 06.10.2015, 14:49, #3 Zwiń/Pokaż komentarz toporminator
I tak będzie chciał odejść za rok, United raczej problemów mu już robić nie będzie jako że podpisał nową umowę i teraz można wyciągnąć za niego jeszcze więcej (o ile znowu rozegra świetny sezon co jest wielce prawdopodobne).
Jedynie Perezowi może się w głowie poprzestawiać, nie raz już tak było. Pytanie czy szopka za którą cięgi poszły przede wszystkim na Peraza podziałają na niego tak że będzie chciał za wszelką cenę pozyskać Davida, czy raczej obrażony odejdzie od tematu?
Poziom: 33
dodano: 06.10.2015, 11:34, #2 Zwiń/Pokaż komentarz finkenwerder
Nic ciekawego nie powiedział. Takie przylizane przez dział PR pierdu-pierdu.
Poziom: 39
dodano: 06.10.2015, 10:57, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Vethro
Dobrze, że ten cyrk się skończył w taki sposób. Drażniły mnie kolejne newsy na temat odejścia, wymiany, pozostania, sprzedania Davida. Świetny fachowiec, młody, może stać się legendą tego klubu. Nie musimy szukać kogoś ponownie. Wiemy przecież jak wyglądały fazy przejścia po Schmeichelu, teraz po Edwinie też nie było łatwo, ale dzięki zaufaniu Fergusona i konsekwentnemu stawianiu na Davida, ten się odwdzięczył wieloma świetnymi interwencjami i ratowaniem swojego klubu. Oby tak dalej.

Komentarze (5)