+ +3 - Karanka: "Byliśmy lepsi"

Wypowiedzi pomeczowe xmilkaax @29.10.2015 | Przeczytano 1045 razy

Karanka: "Byliśmy lepsi"

Trener Middlesbrough Aitor Karanka twierdzi, że jego wygrana jego zespołu w rzutach karnych nad Manchesterem United w środę w Capital One Cup był całkowicie zasłużony, bo jego team był "lepszym" zespołem.

Po zmarnowaniu karnych przez Wayne'a Rooneya, Michaela Carricka i Ashleya Younga to goście awansowali dalej.

Powiedziałem moim zawodnikom po meczu, że byliśmy od nich lepsi - byliśmy bardziej pewni siebie na boisku, mieliśmy lepszą kondyję od nich

- stwierdził Karanka.

Z tego powodu mogę powiedzieć, że jestem dumny z moich zawodników. Karne czasem można przegrać. W zeszłym sezonie przegraliśmy z Liverpoolem po 30 karnych [13:14] - a czasem można wygrać, jak dzisiaj.

Najważniejsza jest wydajność i nasz wynik dziś przeciwko Man United, dużemu zespołowi, to było coś niesamowitego.

Źródło: ESPN

Tagi: Aitor Karanka, Capital One Cup, Middlesbrough, Porażka, Rzuty karne, Wypowiedzi pomeczowe

Komentarze (9)

Poziom: 41
dodano: 30.10.2015, 09:55, #9 Zwiń/Pokaż komentarz Kubuś1878 (1/3)
Nie mam zdania bo nie widziałem meczu.Pozdrawiam :):):)
Poziom: 66
dodano: 29.10.2015, 13:23, #8 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Gratulacje dla przeciwników. Wygrali z teoretycznie lepszym przeciwnikiem, udało im się to i należą się te gratulacje.

PS. Puchar Ligii powinien być dla zespołów, tzn. nie powinny w nim uczestniczyć ekipy z Premier League. Ja tam się cieszę, że nasi odpali, bo to tam potrzebne dodatkowe rozgrywki... Jeszcze jakby to jakieś na prawdę "złote gacie" były, ale to taki tam niszowy pucharek.
Poziom: 43
dodano: 29.10.2015, 16:47, #7 Zwiń/Pokaż komentarz Razor1878
PS. Puchar Ligii powinien być dla zespołów, tzn. nie powinny w nim uczestniczyć ekipy z Premier League.

Jest coś takiego, nazywa się to FA Vans Trophy i uczęstniczą w nim zespoły z 2,3 i 4 ligi.
Jeśli chodzi o COC to zespoły które uczestniczą w europejskich pucharach zaczynają te rozgrywki od 3 rundy a reszta zespołów z PL od 2 rundy.
Poziom: 63
dodano: 29.10.2015, 17:54, #6 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
A moim zdaniem ten puchar powinien być dla chętnych i fajnie jakby nasi brali w nim udział, jednak totalnie treningowo, wystawiając do gry głównie piłkarzy z rezerw oraz tych, którzy np. wracają do gry po dłuższej przerwie. ;)
Poziom: 66
dodano: 30.10.2015, 00:23, #5 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Razor, wiem... Tak myślałem, że ktoś mi odpowie właśnie o tych rozgrywkach. ;) Dzięki za czujność.

Guru, dla chętnych? :D Jak zadania w szkole te dodatkowe? :)

Kiedyś też o tym chyba Szem pisał i dlatego tak popieram jego zdanie w tej kwestii, żeby zlikwidować! :D
Poziom: 25
dodano: 29.10.2015, 17:32, #4 Zwiń/Pokaż komentarz marianek07
Przepraszam, że to napiszę, ale muszę... Czy ten news pisał jakiś analfabeta? "...twierdzi, że JEGO wygrana JEGO zespołu w rzutach karnych nad Manchesterem United w środę w Capital One Cup BYŁ całkowicie zasłużony..."
Ludzie to nie jest forum dla przedszkolaków... bądźmy poważni...
Poziom: 24
dodano: 29.10.2015, 09:40, #3 Zwiń/Pokaż komentarz Franek1994 (1/3)
Może się mylę nie oglądałem meczu , oglądałem tylko 10 minut skrótu i na tym skrócie nie widziałem ani jednej interwencji bramkarza Boro podejrzewam że nie musiał ,natomiast Romero co chwile widziałem jak musiał się wysilać po groznyc strzałach. Ze skrótu wynika że byli od nas sporo sporo lepsi .
Poziom: 46
dodano: 29.10.2015, 09:52, #2 Zwiń/Pokaż komentarz oma45
Mieliśmy więcej szans , duzo strzałów za 16 metra niestety celowniki były mega kiepskie . Nie mówiąc o słupki Dżesiego. Swoja droga rajd tego chłopaka !
Poziom: 46
dodano: 29.10.2015, 09:22, #1 Zwiń/Pokaż komentarz oma45
Panie Karanka ogladalismy mecz z tej samej strony , ba prawie ta sama wysokosc , ale jak M'boro było lepsze to ja byłem na meczu City. Mecz był toporny dla oka i pewnie dlatego tak mysli. Kondycyjnie lepsi? to Diabły cisneły az do 120 minuty . Juz nie wspomne o pracy sedziego .