R E K L A M A

+ +3 - Ronaldo życzy United tytułu

Byli zawodnicy Miłosz @06.11.2015 | Przeczytano 800 razy

Ronaldo życzy United tytułu

Cristiano Ronaldo wierzy, że Manchester United zmierza w dobrym kierunku pod rządami Louisa van Gaala i ma nadzieję, iż jego były klub sięgnie po tytuł mistrzowski w Anglii.

Ten rok jest dla nich lepszy. Są w czołówce, co bardzo mnie cieszy, bo jak każdy wie, lubię ten klub. 

 

Spodziewam się po Manchesterze United tytułu. Van Gaalowi, jego sztabowi i piłkarzom, życzę tego sukcesu. 

To tylko część wywiadu, jakiego Ronaldo udzielił Sky Sports. Portuglaczyk wobec promocji swego filmu biograficznego rozmawiał także m.in. z BBC, gdzie przyznał, że United nie jest tak dobre, jak było za jego czasów.

Dużo się zmieniło w United. Nie chcę mówić, że na lepsze czy na gorsze, ale mnóstwo rzeczy uległo zmianie. Cały klub się zmienił, wielu graczy skończyło kariery - Rio Ferdinand, Ryan Giggs, Paul Scholes, bracia Nevillowie itd. Ja odszedłem do Realu, Sir Alexa już nie ma, cała struktura klubu też się zmieniła, tak sądzę. Dlatego też to już nie ten sam Manchester United co sześć lat temu, to jest fakt, taka jest prawda.

Dla mnie osobiście ciężko się z tym pogodzić, ponieważ United to klub, który wciąż kocham i chciałbym, żeby był na poziomie, do którego przyzwyczaił fanów.


Źródło: Sky Sports

Tagi: Cristiano Ronaldo, Mistrzostwo Anglii

Komentarze (2)

Poziom: 66
dodano: 07.11.2015, 21:06, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Dzięki Ronaldo za miłe słowa. Takie mądre rzeczy mówi, taki dobroczynny z niego człowiek, a... kocha Real Madryt, no jak to pojąć? :D
Poziom: 76
dodano: 07.11.2015, 10:20, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Redakcja: Red_Devil
Chyba jak każdy, tylko co z tego?

Komentarze (2)