R E K L A M A

+ +2 - Mata: "Słowa nie są wystarczające"

Publicystyka xmilkaax @14.12.2015 | Przeczytano 2490 razy

Mata: "Słowa nie są wystarczające"

Chciałoby się powiedzieć, że poniedziałek z wpisem na blogu Juana Maty staje się piękniejszy. Ale po ostatnich wynikach nawet Juan Mata nieco w smutniejszym humorze.

Myślałem dużo o sobotnim wieczorze i o tym, co mam Wam powiedzieć po tak rozczarowującym tygodniu... Wiem, że nie chcecie tego przeczytać, bo słowa nie wystarczą już teraz. I zgadzam się z Wami. Dla mnie pisanie jest skomplikowane, gdy wszystko, co naprawdę chcę teraz mieć to kolejny mecz tak szybko, jak to możliwe. Ale wszystko przemija, ta zła passa też minie. Gdy wracaliśmy z Bournemouth, moje myśli były zakrzątane frustracją po klęsce, rozczarowaniu tych, którzy byli z nami, którzy obserwowali mecz w telewizji i tych, którzy byli z nami w Niemczech... A jedyną rzeczą, która pomoże zamienić gniew na radość, są dobre wyniki, a nie słowa.

W tych momentach, kiedy musimy trzymać się razem, bardziej niż kiedykolwiek wierzę we wszystko, bo - na szczęście - piłka nożna daje kolejny mecz co kilka dni. Jesteśmy świadomi, że musimy grać lepiej i dlatego pomimo uczucia bólu po porażce musimy wstać i kontynuować pracę, aby przygotować się na kolejny mecz. Z właściwym nastawieniem i gdy każdy z nas będzie dawał z siebie maksimum, będziemy w stanie wyjść z tej sytuacji. Sezon jest długi i jest jeszcze wiele do zrobienia. Nigdy nie poddajemy się - to na pewno. Grudzień to trudny miesiąc i nadszedł czas, aby rozpocząć kolejne zwycięstwa, by przywrócić naszą pewność siebie.

Wiem, że moje słowa nie pocieszą Was za bardzo, ale muszę powiedzieć, że w tych chwilach wsparcie nawet po takich rozczarowaniach sprawia, że ​​ten klub jest wyjątkowy. Wy sprawiacie, że ten klub jest wyjątkowy.

 

Lepsze dni przyjdą. Jestem pewien, że rozpoczniemy kolejny poniedziałek w lepszym nastroju.

Dziękuję, że zawsze jesteście.

 

Uściski,

 

Juan


Źródło: kicca.com

Tagi: Bournemouth, Ciekawostki, Felietony, Juan Mata, Porażka, Sprawy prywatne, Wypowiedzi pomeczowe

Komentarze (5)

Poziom: 30
dodano: 14.12.2015, 21:25, #5 Zwiń/Pokaż komentarz varosso
", bo - na szczęście - piłka nożna daje inny mecz co kilka dni. "

Z tym się nie zgodze. za LVG każdy mecz wyglada identycznie ;s
Poziom: 63
dodano: 14.12.2015, 17:47, #4 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Ja powiem tak piłkarzy, którzy też tam jakąś winę ponoszą, na pewno wspieram z przyjemnością, van Gaal'a na pewno nie. Szkoda, że chłopaki nie potrafią wziąć w takim słabym meczu odpowiedzialności na barki i zagrać coś innego niż każe im Holender. Niby nie mogą, ale co on sam jeden by zrobił, gdyby cała drużyna się zbuntowała? Może warto spróbować? ;)
Poziom: 36
dodano: 14.12.2015, 20:52, #3 Zwiń/Pokaż komentarz United4ever
Wątpię aby nie chcieli wygrać. gdyby to co mówisz, było prawdą, to chociaż jedno nasze nazwisko by się [***]o i przebiegło boisko z piłka i [***]o gola jakiego świat nie widział. Niestety. Ja myślę, że oni tak grają, bo tak grają. Brak im nie tylko "INNEGO NAKAZANIA STYLU GRY", ale brak im chyba osoby która ich zmobilizuje.
Poziom: 66
dodano: 14.12.2015, 18:39, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Ajjj Mata już przestań. Grajcie swoje tam, to zacznie się dziać!
Poziom: 32
dodano: 14.12.2015, 17:56, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Szeryf
Mata to chyba najbardziej inteligentny piłkarz MU w ostatnich 20 latach. On nawet zdania składa w zupełnie inny sposób niż jego koledzy z klubu. Są bardziej złożone i więcej w nich refleksji.

Komentarze (5)