R E K L A M A

+ +2 - Keane i Pereira wracają, Johnstone wypożyczony

Wypożyczenia Red_Devil @02.01.2016 | Przeczytano 1348 razy

Keane i Pereira wracają, Johnstone wypożyczony

Przed pierwszym meczem 2016 roku nastąpiły pewne roszady w składzie Manchesteru United. Media spekulują, że skrócone wypożyczenie Willa Keane'a ma wzmocnić atak Czerwonych Diabłów.

19-letni bramkarz Joel Castro Pereira był wypożyczony do III-ligowego Rochdale od października i zgodnie z planem wrócił do drużyny rezerw MU. W tej sytuacji na wypożyczenie do Preston North End udał się inny młody bramkarz Sam Johnstone, który już nie raz pojawiał się na ławce rezerwowych pierwszej drużyny w tym sezonie.

Z kolei z Deepdale na Old Trafford wrócił Will Keane. 22-letni napastnik w 22 meczach dla drugoligowego zespołu zdobył dwie bramki. Początkowo Anglik był wypożyczony do końca sezonu, ale Czerwone Diabły zdecydowało się skrócić jego pobyt w Preston.

Wielu ekspertów piłkarskich jest zdania, że w ten sposób Louis van Gaal chce wzmocnić siłę ataku United na styczniowe mecze. Diabły w ostatnich 14 spotkaniach zdobyły tylko 10 goli. Sam Holender przyznał jednak, że zbyt duża konkurencja jego zdaniem jest nieefektywna.


Źródło: Guardian

Tagi: Bramkarze, Football League Championship, Football League One, Joel Castro Pereira, Napastnicy, Preston North End, Rochdale, Sam Johnstone, William Keane, Wypożyczenia

Komentarze (2)

Poziom: 63
dodano: 02.01.2016, 15:54, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Jak widać poważnych wzmocnień ciąg dalszy. Już widzę jak Keane co mecz wchodzi z ławki i ładuje zwycięskie bramki, skoro w takim Preston zdobył ledwo dwie.
Poziom: 48
dodano: 02.01.2016, 12:30, #1 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
No to super! Bramkarza mamy więc Valdez może odejść i mamy napastnika! Więc nie potrzebujemy transferów, super robota Luis!

Musimy kogoś kupić teraz i uratować ten sezon!

Pozdrawiam.

Komentarze (2)