R E K L A M A

+ +5 - Smalling wyznacza cele na styczeń

Wypowiedzi przedmeczowe Red_Devil @02.01.2016 | Przeczytano 1004 razy

Smalling wyznacza cele na styczeń

Chris Smalling chce, by pod koniec stycznia Manchester United po serii dobrych wyników był w czołówce Premier League.

Po słabych wynikach w grudniu - tylko 2 na 15 możliwych punktów do zdobycia - Czerwone Diabły spadły na 6. pozycję w Premier League. Jednak biorąc pod uwagę jak nieprzewidywalna jest liga, Smalling jest optymistą i liczy na powrót na właściwe tory:

To zwariowany sezon w lidze. Gdy przegrywaliśmy i patrzyliśmy na wyniki innych ekip, to często 2-3 zespoły, które powinny wygrać swoje spotkania, zaliczały również porażki. Liga jest bardzo wyrównana, zespoły ciągle zamieniają się pozycjami, a różnice punktowe są niewielkie.

Trzeba być tylko regularnym. Musimy do tego wrócić, bo na początku osiągaliśmy dobre rezultaty i wówczas byliśmy liderami Premier League. W obecnym sezonie wystarczy osiągać regularnie dobre wyniki i można szybko znaleźć się na fotelu lidera i stworzyć bezpieczną przewagę.

Jak mówię, nie tak dawno byliśmy liderami. Liga jest po prostu tak wyrównana: wystarczą trzy zwycięstwa z rzędu i już ma się czołówkę w zasięgu ręki. To jest właśnie nasz cel na koniec stycznia: mieć czołówkę w zasięgu ręki. Wówczas wszystko jest możliwe.

United obecnie jednak mają serię 8 meczów bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach. Nic więc dziwnego, że Diabły liczą na dobry wynik w meczu ze Swansea City. Smalling wie jednak, że nie będzie to łatwe, bo United trzy ostatnie mecze z "Łabędziami" przegrywali 1:2.

To zespół, który się rozwija, choć ostatnio zaliczają słabą formę. W kolejnych sezonach jednak zajmują miejsce w pierwszej połowie tabeli i mają zawodników, którzy potrafią zrobić różnicę. Przekonaliśmy się na własnej skórze, że to ciężki przeciwnik, a mecze z nimi często rozstrzygają się jedną bramką.

Nie zapominamy o ostatnim starciu ze Swansea City i jakie zagrożenie stwarzali. Oczywiście będą chcieli odnieść zwycięstwo, by odwrócić złą kartę, ale my mamy takie samo marzenie. Jesteśmy gospodarzami i musimy od początku na nich "usiąść", tak jak to zrobiliśmy z Chelsea. Musimy dominować przez cały mecz, bo jestem pewien, że większość zespołów nie są w stanie wytrzymać tego przez 90 minut.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: Chris Smalling, Forma, Mistrzostwo Anglii, Premier League, Swansea City, Wypowiedzi przedmeczowe

Komentarze (1)

Poziom: 43
dodano: 02.01.2016, 18:04, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Razor1878
Może się okazać że przyszły mistrz Anglii może mieć najniższą zdobycz punktową w historii Premier League.

Komentarze (1)