R E K L A M A

+ +4 - Van Gaal: "Jestem szczęśliwy"

Wypowiedzi pomeczowe xmilkaax @17.01.2016 | Przeczytano 1392 razy

Van Gaal: "Jestem szczęśliwy"

Menedżer Manchesteru United Louis van Gaal wypowiedział się dla MUTV i Sky Sports po satysfakcjonującej wygranej 1:0 nad Liverpoolem w ramach Premier League. Oto co Holender miał do powiedzenia...

W temacie wygranej:

Oczywiście, kiedy pokonuje się Liverpool, wiadomo, że to wiele znaczy dla kibiców, ale także i dla wyglądu tabeli, ponieważ nasi rywale o tytuł pogubili punkty. Więc to wielki krok w dobrym kierunku. Jestem szczęśliwy.

W temacie planu na grę United:

W pierwszej połowie coś nie działało, ponieważ tylko staraliśmy się przeżyć. Liverpool był lepszy, bardziej agresywny. Ale w drugiej połowie utrzymywaliśmy się lepiej przy piłce i to dlatego weszliśmy dopiero w mecz, stwarzając sobie okazje i zdobywając z pomocą Wayne'a bramkę.

O poprawie w drugiej połowie:

Jestem zadowolony z drugiej odsłony meczu, ponieważ Liverpool w pierwszej był teamem dominującym i my musieliśmy to przetrwać. W drugiej połowie pokazaliśmy nasz styl gry i mogliśmy nawet zdobyć gola z każdej okazji.

O Waynie Rooneyu:

Jestem zadowolony z niego i on sam z siebie też. Poprosiłem go o zdobycie gola w tym meczu i teraz ma sporo bramek z rzędu. Myślę, że jest świetnym napastnikiem teraz dla mediów, ale w pierwszej części sezonu też tak było.

O czystym koncie Davida de Gei:

Nie wiem ile interwencji zaliczył, ale myślę, że było ich za dużo. On zawsze gra na pewnym poziomie, co jest niesamowite, ale byłem zadowolony z tego, jak broniliśmy naszej bramki, bo np. z Newcastle United oddaliśmy wynik dwa razy.


Źródło: ManUtd.com

Tagi: David de Gea, Liverpool, Louis van Gaal, Premier League, Wayne Rooney, Wypowiedzi pomeczowe, Zwycięstwo

Komentarze (3)

Poziom: 48
dodano: 19.01.2016, 01:47, #3 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd
Liverpool już za nami, teraz niech inne ekipy męczą się z the reds. Dwa kolejne mecze to Southampton i Stoke, musimy wygrać i to koniecznie. Sezon zbliża się powoli do końca i każde punkty na koniec ligi będą na wagę złota.
Oby tylko nasi chłopcy poszli za ciosem i wygrali kolejne mecze a będzie dobrze.

Pozdrawiam.
Poziom: 63
dodano: 18.01.2016, 14:41, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Nie ma się co cieszyć, styl cały czas naganny. Jak van Gaal chce by nie tylko on, ale i kibice byli szczęśliwi to niech coś zmieni w tej grze, taktyce. Jak nie potrafi to niech spada, bo taką grą, nawet jeśli osiągniemy 4 miejsce, nikt się nie zadowoli.
Poziom: 38
dodano: 18.01.2016, 07:18, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Barbarzyńca
Jak chce Van Gaal zobaczyć jak poprawia się grę w drugiej połowie niech obejrzy mecz United z Tottenhamem z 2001 roku.

Komentarze (3)