R E K L A M A

+ +5 - Ferguson gotowy na powrót do United

Klubowe xmilkaax @17.01.2016 | Przeczytano 4095 razy

Ferguson gotowy na powrót do United

Sir Alex Ferguson może sensacyjnie powrócić na ławkę trenerską do Manchesteru United!

Według angielskich mediów legendarny Szkot jest przygotowywany, by odgrywać rolę wsparcia dla Ryana Giggsa, gdyby Louis van Gaal został zwolniony z Old Trafford.

The People pisze, że Ferguson chętnie powróciłby do United jako prawa ręka Giggsa. 74-latek przeszedł co prawda na emeryturę w 2013 roku, ale wciąż pozostaje blisko z klubem, pełniąc rolę ambasadora.

Coraz częściej na van Gaala spływa fala krytyki, bowiem z taką grą nikt nie wróży mu walki o tytuł. Dlatego w roli jego następcy wszyscy widza Giggsa, ale wciąż pozostaje pytanie, co z doświadczeniem Walijczyka i czy byłby on w stanie zrobić tak wielki krok w kierunku kariery trenerskiej.

Idealnym rozwiązaniem byłoby własnie posiadanie Fergusona jako mentora. To Giggs prowadził drużynę Szkota do 13 tytułów Premier League i to sam Fergie typuje Giggsy'ego do stania się pewnego dnia topowym trenerem.


Źródło: MEN

Tagi: Legendy United, Louis van Gaal, Manager, Ryan Giggs, Sir Alex Ferguson, Spekulacje

Komentarze (16)

Poziom: 45
dodano: 18.01.2016, 18:45, #16 Zwiń/Pokaż komentarz Arek135
Jakby nie poszło mu najlepiej to zaczęłoby się szarganie tego co dokonał u nas. Wolałbym nie, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym.
Poziom: 26
dodano: 18.01.2016, 18:58, #15 Zwiń/Pokaż komentarz RioRado
Przeczytałeś chociaż całość czy tylko tytuł?
Wyraźnie jest napisane, że powróciłby jako prawa ręka Ryana.
To tak jak teraz Giggs jest prawą ręką van Gaal'a i komu się obrywa? ;)
Poza tym gorzej na pewno by nie było.
Poziom: 45
dodano: 18.01.2016, 22:15, #14 Zwiń/Pokaż komentarz Arek135
Tylko że od SAFa, a nie od Giggsa wszyscy by wymagali sukcesów. Giggs byłby uznawany za takiego managera jak Szydło za premiera... Dlatego za złe wyniki obrywałby "prezes" czyli SAF.
Poziom: 26
dodano: 19.01.2016, 16:14, #13 Zwiń/Pokaż komentarz RioRado
Nie mieszajmy polityki z piłką nożną bo piłkarzem Giggs był wybitnym a Szydło to takie samo bagno jak każdy inny polityk :] Wątpię, by ktoś odważył się umniejszać Fergiemu jego osiągnięcia. Krytyka spadałaby na Giggsa ale nie zapominajmy o tym ile czasu dostał van Gaal, który idzie w zaparte. Śmiem twierdzić, że Giggsy nie byłby takim upartym osłem i zaczął próbować innych rozwiązań po kilku klęskach :)
Poziom: 66
dodano: 18.01.2016, 10:39, #12 Zwiń/Pokaż komentarz Eric Djemba-Djemba
Po zwycięstwie nad takim rywalem jak LFC, van Gaal otrzymał znowu kredyt zaufania. Myślę, że to, czy odejdzie, czy nie w głównej mierze będzie znaczyło od ostatecznego awansu do LM.
Poziom: 48
dodano: 19.01.2016, 01:59, #11 Zwiń/Pokaż komentarz czerwona strona mr.sayd

Eric Djemba-Djemba napisał:

Po zwycięstwie nad takim rywalem jak LFC, van Gaal otrzymał znowu kredyt zaufania. Myślę, że to, czy odejdzie, czy nie w głównej mierze będzie znaczyło od ostatecznego awansu do LM.


Spokojnie jak van Gala zawalił mecze z Southampto i Stoke to i kredy zaufania się skończy. Najważniejsze zwycięstwa, do dzieła van Gaal.

Wrazie jednak gdyby van Gala został zmuszony do szukania sobie nowej pracy przez urząd pracy, pomysł z Giggsem i Fergusonem mógłby być całkiem ciekawy.

Pozdrawiam.
Poziom: 41
dodano: 18.01.2016, 17:10, #10 Zwiń/Pokaż komentarz DD@Ro-ManU
Ferguson jest z tych długowiecznych... pożyje do 90tki tylko musi mieć co robić ;)
Poziom: 63
dodano: 18.01.2016, 14:45, #9 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Może to szalone, ale ja zawsze z wielką chęcią przywitam Fergusona z powrotem na ławce United. :)

A co do samego newsa to to wcale nie jest głupie, przecież wiadomo, że Fergi nie zasiadał by na ławce, nie byłby asystentem Giggsa, jednak jakieś tam porozumienie mogłoby być. Tak samo jakieś wsparcie w szatni, przed meczem, czy w czasie przerwy.
dodano: 18.01.2016, 10:04, #8 Zwiń/Pokaż komentarz Turek [92.63.47.***]
Zobaczcie dlaczego to np. Klopp nie został managerem United - http://panie(...)-united/
Poziom: 41
dodano: 18.01.2016, 09:01, #7 Zwiń/Pokaż komentarz Zgley
A dajcie że Fergusonowi spokój, zasłużył sobie na to...
Poziom: 43
dodano: 18.01.2016, 08:56, #6 Zwiń/Pokaż komentarz raf83 (2/3)
pisałem już o tym kilka tygodni temu i nadal uważam , że to najlepsze rozwiązanie dla nas.ten klub nie zna życia poza fergusonem on sam jest jak ten klub. kiedy myślisz united myślisz ferguson i nie zapominajcie o tym. on gdyby nawet od jutra przejął ten zespół to przy obecnym układzie zdobyłby mistrzostwo ,ten człowiek zna tą lig jak własną kieszeń. jak widzę miotającego się van gaala człowieka o podobnym doświadczeniu w piłce to wiem , że ferguson zna lepiej obecny zespół niż człowiek który go zbudował. gdybym miał do spełnienia życzenie odnośnie transferów to wolałbym nikogo nie kupić latem a posadzić na ławce giggsa z fergusonam a do szerokiej kadry przenieść wychowanków nżi łowić kolejnych najemników za dziesiątki a być może już nawet za setki mln. których wartość dodatnia jest niewielka skoro w pierwszym zespole nadal występują youngi i prawie 35 carricki.
Poziom: 32
dodano: 18.01.2016, 06:20, #5 Zwiń/Pokaż komentarz TweOczyZielone
Nie po to od 2 sezonów się zbieramy po Fergusonie i starej gwardi (vida itd.)
aby teraz wracać do przeszłości. Ferguson ma 74 lata, to jest wiek kiedy w każdej chwili może zejść z tego świata tfu odpukać, jednak taka jest prawda.
Piłkarze,Trenerzy,Dyrektorzy,Kibice odchodzą a klub istnieje. Nikt nie jest ponad klub. W ich miejsce pojawiają się nowi i to jest piękne, że po latach można wspominać ludzi, którzy zrobili tak wiele dla naszego Czerwonego Manchesteru. Mam dopiero 18 lat, a chciałbym swoim dzieciom (o ile będą) zaszczepić iskrę diabełka, a przynajmniej opowiedzieć o takich ludziach jak Charlton,Busby,Ferguson i o tylu piłkarzach, którzy przez tyle wspaniałych lat tworzyli,tworzą i będą tworzyć historię tego klubu.
Żal mi czasami ludzi, którzy kibicują jakiemukolwiek klubowi czy to polskiemu,zagranicznemu czy nawet z 8 ligi, nawet nie zainteresują się jego historią. Świat idzie do przodu, pieniądze tworzą nowe potęgi w Football\'u, jednak kluby pokroju City/PSG nigdy nie dorównają United,Liverpool\'owi,Real\'owi,Barcelonie,Arsenalowi,Ajax\'owi czy wielu innym. Za hajs można kupić piłkarzy przez co i trofea, jednak bycie wielkim klubem, nie polega na zdobywaniu trofeów ponieważ klub tworzą ludzie, kibice i takie city jak tylko przestanie być potęgą, a to już powoli idzie straci tak zwanych sezonowców. Zostaną tylko ludzie, którzy byli przed szejkami i prawdziwi kibice. W tych klubach nie ma niczego w czym człowiek mógłby się zakochać oprócz obecnych piłkarzy.
Poziom: 36
[Komentarz ukryty] Pokaż
Poziom: 44
dodano: 17.01.2016, 22:58, #3 Zwiń/Pokaż komentarz toporminator
Sugerujesz że SAF jak już miałby wrócić do zawodu to do innego klubu? Toż to większa bzdura niż w newsie.
Poziom: 35
dodano: 17.01.2016, 22:34, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Biesiadnik
Nie zwolnią Luja, więc nie ma tematu
Poziom: 16
dodano: 17.01.2016, 22:26, #1 Zwiń/Pokaż komentarz shot
Dobra bajka na dobranoc .

Komentarze (16)