+ +1 - Oceny pomeczowe: MU 0:1 Southampton

Oceny pomeczowe Red_Devil @23.01.2016 | Przeczytano 1943 razy

Oceny pomeczowe: MU 0:1 Southampton

Manchester United doznał drugiej porażki na Old Trafford w tym sezonie, tym razem z rąk Southampton (0:1). Spotkanie bardzo przypominało starcie ze "Świętymi" rok temu, gdy również rezerwowy zapewnił im wygraną, a Diabły zagrały bardzo słabo.

Gdy wydawało się, że United zaliczą 8. bezbramkowy remis w tym sezonie, debiutujący w ekipie Southampton Charlie Austin strzelił zwycięskiego gola. Słaby występ podopiecznych Louisa van Gaala ma odzwierciedlenia w ocenach, w których pojawia się aż pięć "4"! Zresztą zobaczcie poniżej.

Manchester United 0:1 Southampton -> MEN / manusite.pl

• David de Gea - 6 / 6 - Miał tylko jedną okazję, by znowu zostać bohaterem United, ale nie tym razem. Przez większość spotkania był widzem.
  • Matteo Darmian - 6 / 6 - Kolejny kontuzjowany boczny obrońca, ale do czasu swego nokautu nie miał najlepszego spotkania. A mimo to ma najwyższą ocenę.
  • Chris Smalling - 5 / 5 - Wygrywał większość główek, ale też dawał się ogrywać i tracił piłki.
  • Daley Blind - 4 / 5 - Był bardzo niecelny w swoich podaniach, niepotrzebnie próbował długich zagrań. W defensywie nie czuł się pewnie.
  • Cameron Borthwick-Jackson - 6 / 6 - Ani razu nie dał się przejść, bardzo pewny punkt obrony. United potrzebują bocznych obrońców, ale on powinien dostać więcej szans.
  • Morgan Schneiderlin - 4 / 4 - Były gracz Southampton nie dał swemu dawnemu klubowi żadnych powodów do żałowania jego sprzedaży.
  • Marouane Fellaini - 4 / 4 - Miał jakiś wpływ na losy meczu z Liverpoolem, ale przeciwko "Świętym" jeden z gorszych i zapłacił cenę za słabą połowę szybszym zejściem do szatni.
  • Jesse Lingard - 4 / 3 - Chyba najgorszy na boisku, mógł równie dobrze nie wychodzić na boisko. Matt Targett mógł skupić się tylko na atakowaniu.
  • Ander Herrera - 4 / 4 - Ma papiery na świetną grę i bycie "sercem" zespołu, ale tutaj nie było w ogóle tego widać.
  • Anthony Martial - 5 / 5 - Ciężko młodemu Francuzowi coś zrobić, gdy nie ma żadnego wsparcia ze strony kolegów.
  • Wayne Rooney - 5 / 5 - Dobra forma z meczów z Liverpoolem i Newcastle United przeminęła z wiatrem.

Zmiany:

• Juan Mata (w 46. minucie za Fellainiego) - 5 / 5 - Słaba zmiana, nic nie zmienił w grze MU.
  • Paddy McNair (w 60. minucie za Darmiana) - 5 / 4 - Zawinił przy bramce.
  • Adnan Januzaj (w 86. minucie za Borthwicka-Jacksona) - 5 / 4 - Zimny prysznic po powrocie - dostał tylko 4 minuty, ale i tak sprokurował rzut wolny, po którym padła bramka.

Tagi: Cameron Borthwick-Jackson, David de Gea, Matteo Darmian, Oceny pomeczowe, Piłkarz Meczu, Porażka, Premier League, Sondy, Southampton