R E K L A M A

+ +3 - Blind: "Martial ma prawdziwy potencjał"

Kadra kara466 @26.01.2016 | Przeczytano 1277 razy

Blind: "Martial ma prawdziwy potencjał"

Holender pochwalił młodego napastnika za zaangażowanie i chęć ciągłej poprawy zarówno na boisku, jak i poza nim. Ponadto wyjaśnił dlaczego sądzi, że za sprawą Anthony'ego Martiala Manchester United będzie odnosił wiele sukcesów w przyszłości.

Ściągnięty w ostatni dzień okienka transferowego z AS Monaco Francuz, dołączył do Czerwonych Diabłów jako praktycznie nieznany zawodnik. Szybko jednak przedstawił się angielskiej publiczności, zdobywając bramkę z Liverpoolem. Tego samego dnia także Daley Blind zdobył swojego gola, jednak sam przyznaje, że jego trafienie pozostało w cieniu wyczynu Anthony'ego.

Bardzo się cieszyłem, ponieważ jego bramka skończyła ten mecz. Jeżeli transfer budzi tyle emocji i notuje się taki debiut, to wszystko staje się prostsze.

Martial jak do tej pory zdobył 8 goli w 24 meczach. Bardziej doświadczony Holender podziwia zaangażowanie młodego zawodnika:

Ma wielki talent, a w dodatku jest bardzo młody, o czym nie możemy zapominać. Jednak zarówno na treningach, jak i na meczach już możemy przekonać się jak wielkim potencjałem jest obdarzony.  Jeżeli nadal będzie pracował tak ciężko jak do tej pory, to stanie się naprawdę świetnym napastnikiem.

Jest oczywiście bardzo szybki, silny i nie traci głowy pod bramką przeciwnika. Ma wszystko czego potrzeba, by stać się doskonałym napastnikiem. Koncentruje się na swojej pracy na treningach, w dodatku stara się poprawić swój angielski - bardzo dobrze mu idzie. Jest trochę cichy, jednak wciąż jest młody i zawsze można z nim pożartować, to dobry chłopak.


Źródło: Manutd.com

Tagi: Anthony Martial, Daley Blind, Napastnicy, Skład, Transfery

Komentarze (2)

Poziom: 63
dodano: 26.01.2016, 14:52, #2 Zwiń/Pokaż komentarz Guru Pitka
Martial ma potencjał, papiery i tak dalej, ale ostatnio Francuz nie jest w formie, w sumie widać u niego zmęczenie, może też i rezygnację, że nie ma często z kim grać. Z niego możemy mieć wiele dobrego, ale tu potrzeba kogoś kto dobrze go poprowadzi, kto da mu odpocząć, gdy trzeba.
Poziom: 38
dodano: 26.01.2016, 12:23, #1 Zwiń/Pokaż komentarz Barbarzyńca
Jak Manchester będzie dalej tak grał i nadal nie odnosił sukcesów, to zgłosi się Real, PSG lub Barca i tyle będziemy oglądać Francuza w czerwonej koszulce.
A do tego, albo odejdzie za darmo, albo Ed sprzeda go za 20 mil i będzie to doskonała transakcja według niego.

Komentarze (2)